Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az alábbiak alapján visszamenőleg két hónapra igényelhetem a GYES-t? fórum

Az alábbiak alapján visszamenőleg két hónapra igényelhetem a GYES-t? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 19. 08:44

Felhívtam most őket és adnak a benyújtástól visszamenőleg de csak két hónapra de legalább adnak valamit és így csak a felétől estem el.....

Ebbe csak az a szörnyű sehol se világosítják fel az embert normálisan :(

7. Promama (válaszként erre: 5. - Viragneni)
2009. márc. 19. 08:16
mi is megszenvedtünk a hivatallal,én 6 hónapig nem kaptam semmit miután a fiam megszületett,mivel szerintük nem igényeltem,így semmit se adnak.Én bebizonyítottam,hogy a fiam születése után közvetlenül beadtam az igénylést,végül megtalálták és az igényléstől számítva adták meg visszamenőlegesen.Tehát csak akkor adnak visszamenőlegesen gyes-t,ha ezt akkor igényelted,de azért én megpróbálkoznék a helyedben.hátha így is megkapod
6. viragneni (válaszként erre: 4. - 9ea67a7a1c)
2009. márc. 19. 08:14
Köszönöm az infót. Akkor minél előbb le kell adnom az igénylést ha esetleg lehet....
5. viragneni (válaszként erre: 3. - 298dc77b34)
2009. márc. 19. 08:11
Tényleg??? Nem ez volt a kérdés!!!
4. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 3. - 298dc77b34)
2009. márc. 19. 08:00
nem egyszerre lenne hanem az elmult két hónapban mior "nem volt semmin" vagyis szabin...szerintem eg telefont megért kérdezd meg a hivatalt viszont csak két hónapra viszamenőleg fizetnek ha jár is valami...igénybeadástol visszaszámitott két hónapra visszamenően.
2009. márc. 19. 07:56
gyeden és gyesen nem lehetsz egyszerre, tehát nem!
2009. márc. 19. 07:37
Lányom után decemberben lejárt a gyed és visszamentem szabira a munkahelyemre. Most márciusba megszületett a fiam és most tudtam meg hogy lehetett volna igényelni gyest a szabi mellett... Kérdésem hogy visszamenőleg meg tudom még igényelni arra a két hónapra? (Persze most megint gyeden vagyok.)
2009. márc. 19. 07:35
Kérdés gyessel kapcsolatban.......

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook