Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ausztriai hegyek nyáron, ki volt és milyen? fórum

Ausztriai hegyek nyáron, ki volt és milyen? (beszélgetős fórum)


6. 1f54aa1f71 (válaszként erre: 5. - Eufórbia)
2012. júl. 19. 08:19
Köszi, némettudással szerencsére nincs gond, lehet, hogy akkor arrafelé vesszük az irányt!
2012. júl. 18. 15:08
Mi tavaly nyáron voltunk kirándulni HoheWand-on.A Schneeberg mellett van annál kisebb.Gyönyörű hely,erdős szerpentin úton lehet közlekedni,térkép mindenhol.De nem árt német tudás,hogy kiigazodjon az ember mi mit jelent a térképeken.Millió ciklámen van ilyenkor azóta is azt emlegetem:))Én még ennyit egyben nem láttam,pedig soproni vagyok.Soprontól k.b.80 km-re van.
2012. júl. 18. 14:47

Köszi a válaszaitokat, a linket mindjárt meg is nézem.

Még azért várom, hátha másnak is van tapasztalata.

2012. júl. 18. 13:56
jó sok évvel ezelőtt voltam, de a német határ közelében. szerintem különösebb programok nélkül is hatalmas élmény, pusztán a hegyek látványa és az a nyugalom, ami a természet közelségéből árad, csodás :)
2012. júl. 18. 13:55

Szia, mi tavaly voltunk Alsó-Ausztriában (határól nincs messze) St. Corona am Wechsel-en.

Mondjuk kicsit esős időt fogtunk ki, de sokat lehet kirándulni + van nyári bobpálya is.

[link] - hivatalos honlap.

Illetve egy blogbejegyzés róla:

[link]

2012. júl. 18. 13:52

Szeretnénk egy hosszúhétvégére kimenni ausztriába, de eddig csak télen jártam ott, nem tudom, hogy a határhoz közel, hová, melyik településre lehet menni, ahol vannak nyári programlehetőségek.


Aki volt nyáron az ausztriai helyekbe a határhoz közel leírhatná a tapasztalatait. Programötleteket is szívesen veszek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook