Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Augmentint lehet kapni kúp formájában? fórum

Augmentint lehet kapni kúp formájában? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 17. 21:36
Ha folyamatosan hányingere van, akkor a B6 vitaminos víz is jó lehet. Egy ampullát kb. 1 deci vízben feloldva jól le kell hűteni, és abból kortyonként itatni (fontos, hogy hideg legyen). Ha már megszűnt a hányinger, akkor lehet adni a szirupot. A Daedalon is jó, de ha hasmenése is van, akkor tökmindegy mit adsz neki. Hasonló hányás-hasmenéses 10 hónaposommal az egész karácsonyt a kórházban töltöttük mert kiszáradt. Ott azt mondták, hogy vizet ne adjunk neki, csak teát, mert a víz csak még jobban kimossa a szervezetéből az ionokat meg ásványi anyagokat. A kiszáradásra egyébként is figyeljetek, írjátok, hogy hány milit ivott, mennyit pisilt illetve hányt ki. Ha tartósan 400 mili alatt van az egyenleg, az már gázos :(
9. *Mustármag* (válaszként erre: 4. - Lkmariann)
2013. máj. 16. 07:09
Amikor az én kisebbik lányom antibiotikumot kapott, tápszerbe keverve adtam be neki. Az első adag belőle is kijött, a következő adagot már úgy adtam be neki, hogy félig ülő helyzetben itta meg a tápszert és még úgy maradt kicsit, így benne maradt. Egyébként belőle is kijött minden jó pár napig, de az AB-t így sikerült benne tartanom. Akkor volt 10 hónapos.
8. 9678a02221 (válaszként erre: 4. - Lkmariann)
2013. máj. 16. 00:30

Itassad vizzel vagy kikavart 7Up-al apro kortyokban..Folyamatosan kinalgassad neki szivoszallal.Nem kell sokat innia csak par kortyot de gyakran.

Ha az augmentint kihanyja probaljatok ki mas antibiotikumot.Nalunk a Supraxot mindketto kihanyja de az Augmentin duo-t nem.

Lazra adhatsz neki lazcsillapito kupot,de mindenkeppen mondd meg hany eves es mennyi a sulya!

Jobbulast nektek.

7. bd55e3f068 (válaszként erre: 5. - EsztyMorgan)
2013. máj. 15. 23:50
Ha kihányja, akkor mindegy, hogy por vagy tabetta.
6. hamyka (válaszként erre: 4. - Lkmariann)
2013. máj. 15. 23:27
Augmentint? ismerős a neve de nem biztos...., én asszem szedtem pár alkalommal de nem mindig írták ki, nem tudom létezik-e még és megye-e még köz gyógyra, ha a kicsi lázasodik akkor talán rubofent venni nem megy közgyógyra, mennyi idős a pici?
5. EsztyMorgan (válaszként erre: 4. - Lkmariann)
2013. máj. 15. 23:00

Gratulálok a magyar egészségügynek :(((

Mi szirupban kaptuk. Ilyen poros izé - pont ma -, vízzel kellett összekutyulni. 10 hónapos lányomnak mandula gyulladása van és erre kapta.

Próbáljátok meg a Dedalon kúpot. Az hányásra van és nagyon jó. Anno én ezt kaptam mikor már a víz sem maradt meg bennem. Ügyletes gyógyszertában szerintem lehet kapni.

2013. máj. 15. 22:55
Sajnos minden kijön belőle.Ma amit evett ki is hányta nem eszik semmit voltunk dokinál ő irta a gyógyszereket szőrnyen néz ki időnként belázasodik hivtunk ügyeletet de a doki annyit tudott mondani hogy mit csináljon most?
2013. máj. 15. 22:48
Nincs kúp formában semmiféle antibiotikum gyerekeknek. Csak szirup van és injekció, nagyobbaknak már tabletta is (az én 4 évesemnek még csak szirupot írtak fel eddig). Nálatok is nyögvenyelős a beadás? Nálunk katasztrófa volt kb. 3,5 éves koráig :(
2. eandi78 (válaszként erre: 1. - Lkmariann)
2013. máj. 15. 22:44
Csak szirup, tabletta, esetleg injekció.
2013. máj. 15. 22:31
Augmentint lehet kapni kúp formájában?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook