Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Au pair munka? fórum

Au pair munka? (beszélgetős fórum)

2010. jan. 14. 13:33
a csalad telleg nagyon jo, es mindent megtudhattok tolem, nem a teljes ismeretlensegbe mentek. abszolut jol bannak velem, mindent megkapok. sajnalom, hogy elkell mennem, de igy jott ossze... :(
2010. jan. 14. 13:32

hali! :)

aupairt keresek magam hejett egy nagyon kedves Londoni csaladhoz, eugyi problemak miatt kell elmennem. ha erdekel valakit, akkor irjon, es leirom a teendoket(igen csekely :) ), de minel hamarabb kellene jonni, szoval csak az irjon, aki max 3 honapon belul (MAXIMUM) kitud jonni.

2010. jan. 10. 09:13
Énis au pairként szeretnék dolgozni, de még nem döntöttem el, melyik ügynökséget válasszam. Hezitálok a Brick és az Aupair Plus között. Esetleg az utóbbiról van tapasztalata valakinek?
46. kislany2009 (válaszként erre: 45. - Rono17)
2010. jan. 9. 14:09
Szia! Írtam privit! :)
45. rono17
2010. jan. 9. 13:07

Szia kislány2009!

Látom sikerül kijutnod Németországba! Mikor indulsz és melyik városba mész? Hány gyerkőcre vigyázol majd?

44. Ágibaba1982 (válaszként erre: 43. - Kislany2009)
2010. jan. 6. 14:28

Minden esetben én az aupair world.net-tel mentem ki! Ingyenes, az a lényeg,hogy jópofa profilt csinálj magadról és mindenképpen tegyetek képet!Ja, és ne olyat amin épp félrészegen italoztok a Morrisons2-ben...:D

Aztán majd csak dőlnek a levelek a családoktól...:P

2010. jan. 6. 12:16
Szia Ágibaba1982! Neked hogy sikerült kijutni? :)
42. Ágibaba1982 (válaszként erre: 40. - RItus:))
2010. jan. 5. 20:50

Hello RItus!Persze! Én 2000ben mentem ki Velencébe...már itthon tanulgattam a nyelvet, nyelvsuliban 4-es szintre jutottam el,szóval semmi extra,meg ott volt az angolom, és a kettő együtt, már elég jó volt!Ja,mert azt tudni kell,hogy az olaszok, nem beszélnek nyelveket, de mégis megértetik magukat mindenhol,mert kézzel-lábbal magyaráznak....:-)))

A család, finoman szólva sem volt ideális...az anya otthon volt, az apa könyvelőként állandóan úton volt szerte az országban!Vele nem is kellett számolni....

Ez volt az első au pair munkám,és belevetettem magam a mély vízbe 3 fiúra vigyáztam 18 évesen!:-))) 3,4 és 6 évesek voltak, valóságos rosszcsontok, de megoldottuk!2 évig voltam kint!!!

41. RItus:) (válaszként erre: 39. - Kislany2009)
2010. jan. 5. 20:34

Szia kislány!

Sok sikert Németországhoz, ha találok valami jót akkor persze, hogy írok:)

nyugodtan oszd meg a tapasztalatokat:)

de adok magán e-mail címet akár ide is írhatsz:)

flpritus@freemail.hu

40. RItus:) (válaszként erre: 38. - Ágibaba1982)
2010. jan. 5. 20:33

Szia Ági!

Ha megkérhetlek mesélnél egy picikét az olaszországi tapasztalatokról????

Mennyire nehéz az olasz nyelv?????

Válaszodat előre is köccike:)

39. kislany2009 (válaszként erre: 37. - RItus:))
2010. jan. 4. 21:32
Szia! Nagyon szívesen! :) Én most megyek ki Németországba.. Ha majd ott leszek szívesen mesélek bővebben is róla... esetleg ha sikerült valamit intézned vagy más honlapot találnod azokon kívül amiket már ide leírtunk akkor írj nyugodtan... :)
2010. jan. 4. 15:19

Sziasztok!

Összesen 4szer voltam aupair...kezdtem Olaszországban ,aztán Frankfurtban voltam nyári au pair, majd Angliát is 'bevettem', ahol nyárra mentem ki,majd a család visszahívott diploma után 1 évre...Aki gondolkozik ezen,azt mondom mindenképpen fogjon bele,mert ha jó családot találsz, és ott barátkozol más lányokkal, óriási élmény!!!:-))

37. RItus:) (válaszként erre: 35. - Kislany2009)
2010. jan. 4. 09:20

szia kislany2009! Köszönöm szépen a válaszodat, és az internet címet is, nagyon rendi vagy.

Te is voltál már kint au-pair-ként valahol? Ha igen milyen tapasztalataid vannak?

36. 24d99b76e6 (válaszként erre: 32. - Kislany2009)
2010. jan. 3. 18:23
szia. nem irtak árat, én olyan céget keresnék ahol nem kell magaszintű nyelvtudás és Angliába szeretnék menni nyáron.
35. kislany2009 (válaszként erre: 34. - RItus:))
2010. jan. 3. 14:58
Szerintem lenne esélyed, mert egyes helyeken megelékszenek kis nyelvtudással is.. de egy minimális nyelvtudást szerintem mindenütt elvárnak.. nem muszáj feltétlenül nyelvvizsga csak valamennyit tudj... ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt: www.helpfamily.hu
2010. jan. 3. 11:39

Sziasztok!

Én a segítségeteket kérném egy kis döntéshozatalban!

25 éves vagyok és most gondolkodom külföldi munkavállalásba. Olaszországba szeretnék menni, de mivel nyelvtudásom szinte 0 ezért gondoltam az au-pair-re. Szerintetek így van esélyem vagy egyáltalán neki vágjak????

Segítségeteket előre is köszönöm!!!

2010. jan. 3. 00:25
Mondjuk attól függ hova szeretnél menni, mert ez az oldal amit írtam Németországra vonatkozik.
32. kislany2009 (válaszként erre: 31. - 24d99b76e6)
2010. jan. 3. 00:23
Szia! Én nem hallottaam rólla de ezt figyelmedbe ajánlom : www.gaupair.hu egyébként ott mennyi a fizetés mármint az aupairinfónál, mert néztem de nem láttam..
2010. jan. 2. 11:06
Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, hogy valaki tud-e valamit erről a cégről www.aupairinfo.hu nekem elég kedvezőnek tűnik. Válaszokat előre is köszi.
2009. dec. 4. 00:15
Más nem hallott esetleg erről a honlapról? Milyenek a tapasztalatok?
29. rono17 (válaszként erre: 28. - Kislany2009)
2009. dec. 1. 19:01
Szia! Igen már tudtunk beszélni. Nagyon jól érzi magát. Egy nagyon kedves családhoz került. Egyenlőre csak szavakat ért, de a család nagyon megértő és segítik mindenben. Azt mondta, hogy érdemes kimenni. Úgyhogy sok sikert és vágj bele te is! :-) Megéri!
28. kislany2009 (válaszként erre: 26. - Rono17)
2009. dec. 1. 01:23
szia! van valami hír a barátnődről? hogy érzi magát?
27. kislany2009 (válaszként erre: 26. - Rono17)
2009. nov. 26. 19:17
az jó végül is hogy így megegyeztetek az anyukával és nagyon szuper a külön lakás is. Közben nekem is sikerült Gabival beszélnem, úgy tűnik nekem is januárban lesz majd a kiút.. jajj szegény barátnőd :) nem ért sok mindent.. hát szerintem én sem fogok :) attól függetlenül már várom a kiutat
26. rono17
2009. nov. 26. 17:54
Nagyon jó helyem lesz, mondjuk én nem a család lakásában hanem egy külön lakásban fogok lakni a család mellett. Nem gondolom, hogy nehezebb lesz megtanulnom a nyelvet, mert a mindennapokban németül kell beszélnem, járok majd intenzív nyelvtanfolyamra egy nyelviskolába, aminek a felét a család fizeti. Viszont ha valamit nem értek meg tudom beszélni az anyukával. Abba maradtunk, hogy eleinte magyarul később németül beszélünk majd. Nekem valószínű ez lesz a jobb, mert nagyon kevés nyelvtudással megyek ki.Közben a barátnőm kiért és írta az smst, hogy nem ért semmit, pedig neki azért van egy stabil alapja németből.
25. kislany2009 (válaszként erre: 24. - Rono17)
2009. nov. 26. 13:49
Az nagyon rendes volt tőlük hogy meghívtak magukhoz, mert legalább látod hogy mi vár rád majd. :) milyen környezetben leszel. Hát igen igy könnyebb hogy magyar az anyuka..én inkább csak német nyelvű családhoz mennék.. hátha hatásosabb nyelvtanulás szempontjából.. bár nem tudom.
24. rono17
2009. nov. 26. 10:55

Szia! Igazán nincs mit. Én csak januárban megyek ki Bonnba egy 2 éves kisfiúra fogok vigyázni délutánonként. Már voltam kint 2 napot a család meghívott magához. Nagyon jól éreztem magam, bár nekem egyszerűbb, hogy az anyuka magyar. De a Gabi is küldött nekem olyan családot, ahol magyar az anyuka. Egy jó tanács ne aggódj azon ha napokig vagy hetekig nincs család. Ez egyszer nagyon gyors máskor meg iszonyatosan lassan megy.

Általában Hamburg, Essen, Hannover környékén keresik a családokat. Szóval valószínű, hogy valamerre arra fogsz kijutni. A barátnőm ma délben ér ki, de ha tudok róla valamit, írok. Sok sikert a továbbiakban. Bízz Gabiban sokat fog segíteni! :-)

23. kislany2009 (válaszként erre: 22. - Rono17)
2009. nov. 25. 22:18
Jajj.. nagyon köszönöm hogy írtál erre, mert legalább most megnyugodtam egy picit hogy ez nem becsapás.. nagyon nagyon köszi :D Én is most küldtem el a jelentkezési lapot..Te is kint dolgozol? És ha igen merre? És a barátnőd melyik városba ment ki? Kiváncsi lennék hogy tetszik neki ott? Majd ha tudsz valamit akkor megírhatnád. Nagyon kiváncsi vagyok. Remélem jól fogja magát érezni a kint léte alatt.
22. rono17
2009. nov. 25. 20:56

Sziasztok!

Én csak ajánlani tudom a www.gaupair.hu oldalt. A barátnőm éppen ma utazik Németországba Gabi segítségével. Nagyon kedves és aranyos lányról van szó, aki tényleg nagyon sokat segít a lányoknak a levél írástól a családdal való kapcsolattartásig. Én is nála kezdtem a keresést, de én végül nem az ő segítségével megyek ki, de ha tanácsra van szükségem szívesen segít így is. Nagyon jól jártok vele, mert a kint létetek alatt is tartjátok a kapcsolatot és ha baj van azonnal számíthatsz rá. Szerintem ennél több nem is kell főleg ha először indulsz ki. :-)

2009. nov. 20. 23:32
Erről hallott már valaki? www.gaupair.hu
20. kislany2009 (válaszként erre: 11. - Ágica2188)
2009. nov. 20. 23:27
Szia Ágica2199! Én is Németországba szeretnék kimenni.. folyamatban van a szervezése.. te milyen cég által mész ki? Honnan tudod hogy megbizhatsz bennük? Elküldenéd vagy leírnád nekem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook