Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Au pair munka? fórum

Au pair munka? (beszélgetős fórum)

2010. márc. 14. 11:21

Sziasztok!

Egy kis segítéget szeretnék kérni! Elkezdtem érdeklődni az au pair munka után,és találtam egy egész szimpatikusnak tűnő céget, az Au Pair Hungary Kft-t. Vki volt kint már velük? Tapasztalat? Mennyire korrektek? Előre is nagyon-nagyon szépen köszönöm a válaszokat! ;)

198. *bby*
2010. márc. 13. 15:10
Fehérbárány, írtam neked privit. :)
2010. márc. 13. 13:58
Lenne még egy fontos kérdésem,vagy mondtahtom azt is,hogy tanácsot kérek.Nem tudom,hogy szokás-e valamilyen ajándékot vinni ki a "host family"-nek.Valami kis apróság,esetleg a gyereknek egy csoki,vagy játék,vagy a szülőknek is valami.Ti hogy szoktátok?
196. *bby*
2010. márc. 12. 17:57
Van itt valaki esetleg, aki Worcester közelében van?
195. magicmag25 (válaszként erre: 193. - Marlew)
2010. márc. 11. 22:47

A magyar erkolcsi bizonyitvany jo,csak megotthon le kell fordittattnod hivatalosra.Szoval jo par ezer Ft-ba kerul.Itt Irorszagban tobb,mint 3 honap,mire kiallitjak, nagyonlassu a rendszer, erdemesebb,ha otthonrol viszel.Otthon egyhet alatt meg van a papir, nem tudom kulfoldon mit izelnek ennyit vele.

A jogsival kapcsolatban annyit, hogy eliveleg el kellene fogadniuk,de jobban jarsz, ha elore megerdeklodod es kiallitatsz magadnak egy nemzetkozit.

194. Fehérbárány (válaszként erre: 192. - Marlew)
2010. márc. 11. 16:42

Szia,

próbáltam visszakeresni,de nem találtam.Azt hiszem azért,mert ezt a családot nem is az aupairworld-ön találtam,hanem a findaupair.com-on,az is ugyanilyen,csak onnan már töröltem magam,ezért nem tudom visszakeresni.

A CBR nem tudom mi,de ha régi jogsid van,szerintem kérjél nemzetközi jogosítványt,az biztos jó lesz.

193. marlew
2010. márc. 11. 16:24

ja és azt nem tudja valaki hogy a magyar jogosítvány érvényes-e Angliában? Vagyis az Uniós az szerintem az lenne, de nekem 2004 januári jogsim van, szóval nem a full rózsaszín, hanem ami még kék+rózsaszín+nemzeti színű Mo. van rajta... vagy esetleg honosítani kellene ott? :)


és a "CBR"-ről tud valaki valamit? mert ezt is láttam sok helyen, hogy kérik! annyit tudok, hogy ilyen rendőrségi "igazolás" hogy nem vagyok bűnöző meg ilyenek... :) (vagy ez felel meg az erkölcsi bizonyítványnak?) és ha én ezt Mo-on kikérem az nekik ott jó lesz? vagyis gondolom hogy nem angolul fogják kiállítani... vagy ezt már kint kellene elintézni???

előre is köszönöm a válaszokat!

192. marlew (válaszként erre: 168. - Fehérbárány)
2010. márc. 11. 16:13

hello,


én meg pont London belsejébe vágynék... :) nem tudod véletlenül annak a családnak a nevét, akiről írtál? Én is az aupairworld-ön vagyok.

2010. márc. 11. 14:48
Most fogok először utazni fapadossal,de már megbántam,mert nagyon korlátozva vannak a lehetőségek súly/db tekintetében.Hát hogy pakoljak be félévre egy 20 kilóig rakható bőröndbe?Ráadásul a laptopomat is be kell nyomorgatnom a kézipoggyászba...nem gondoltam volna,hogy azt sem lehet külön felvinni:(és most néztem meg,csak egy 10-essel kellett volna többet fizetnem a Malévra és talán ott nem is lett volna ilyen problémám!.....pech:(
2010. márc. 11. 09:10
Hat igen ez erdekes a csalad azt mondja hogy a repteri felismereshez kell,a lany meg azt hogy a szerzodeshez.Kicsit ellentmondasos a dolog.A magyarokban sem kell mindig 100%ban meg bizni.Kint mar halottam par rabszolga tarto meg futatorol Magyar!!!Ovatosan.Nekem mikor mar kicsit is gyanus volt a csalad inkabb keresgeltem tovabb mint bele fussak valami hulyesegbe.Amugy nekem sose volt szerzodesem.Nem is ertem hogy mire.Igazabol mesz ha tetszik maradsz es fizetnek valamenyi zseb penzt ami nem ado koteles es dolgozol kb napi 5 orat ha nem tetszik josz vissza.Ha ezt nem tartjak be akkor szerzodes ide vagy oda.
189. Fehérbárány (válaszként erre: 188. - 7d52a58eee)
2010. márc. 10. 20:28
Igazad van,tudom.Csak az az érdekes,hogy közben felvettem a kapcsolatot azzal a magyar lánnyal,aki előttem volt a családnál és ő azt mondta,h nyugodtan adjam meg nekik,mert úgyis csak a szerződéshez kell és bennük meg lehet bízni,mert ő nagyon szerette a családot!...hát én azért inkább megmondom nekik,hogy nem küldöm el!
2010. márc. 10. 17:09
Amugy szepen oda alnak a varoreszhez ahol az utasok jonnek ki es kiirjak a neved egy A4 es papira,nincs ehez szukseg az utleveledre ugy gondolom.Egy tanacs ha neki vagsz kulfoldnek ne legyel enyire naiv,es vedd komolyan az ilyeneket,mert Angliaban rengeteg a csalo mar mindent kitalalnak ha mar kint leszel ketszer gondold at ha ilyet kernek toled.
2010. márc. 10. 17:00
Jezus!!!Ne hogy kuldjel utlevel masolatott,ha nem hamisitani akarjak az utleveled akkor nem lattok semilyen mas indokot hogy barki elkerje az utlevel masolatod vagy a szemelyid!Nem is kerheti el.Ez hulyeseg mi alapjan akarnak beazonositani a repteren a szuletesi helyed alapjan vagy az utlevel szamod alapjan.Ilyet en meg nem halottam.En me adtam meg az utlevel szamom :P es a csaladal rogton megis megismertuk egymast.Vagy ha nagyon nem talaljatok egymast akkkor ott a telefon.Amugy en mar adtam ki adatott Amerikai csaladnak nagy atvagos volt es en meg naivan meg adtam az utlevel szamomat a vizumhoz,utana meg bogve irtam a Magyar nagykovetsegre hogy eltulajdonitottak az adataim amit amugy rengeteg buncselekmenyhez es utlevel hamisitashoz felhasznalhatnak.En utana nezznek ennek a csaladnak meg egyszer.Inkabb elobb mint kesobb!!!
2010. márc. 10. 15:08
Oké,értem!Köszi
185. Petrus90 (válaszként erre: 184. - Magicmag25)
2010. márc. 10. 12:38
Szerintem sem, a kép bőven elég.. Nekem pl festett a kislány zálát amin a nevem volt és azzal vártak a reptéren...
184. magicmag25 (válaszként erre: 175. - Fehérbárány)
2010. márc. 10. 11:30
Nehogy kuldjel!!!!!!Csak kepet kuldjel magadrol,amirol konnyen felismernek,es ird meg, hogy mi lesz nalad, milyen szinu kezitaska, vagy valami feltuno cucc. Semmilyen hivatalos okiratot meg fenymasolva sem!!!!
183. magicmag25 (válaszként erre: 173. - 7d52a58eee)
2010. márc. 10. 11:29
Meg jo,hogy nem olvastam el az osszes hozzasozlast, kar, elkuldtem a levelem neked, majd dobd ki akukaba, hehe.
2010. márc. 9. 21:44
és hány gyerekre vigyázol?
2010. márc. 9. 21:43
csütörtök délután:D
2010. márc. 9. 20:58
péntek délután.És te?
2010. márc. 9. 20:33
és mikor mész jővőhéten??
2010. márc. 9. 20:32
Erre nem tudok válaszolni mivel minden család más tőlem pl nem kértek ilyet de az nem jelenti azt hogy ez furcsaság ha tőled kérik.
2010. márc. 9. 20:09
Na az tök jó!:)És te véletlenül nem tudod a választ a kérédéseimre?
176. Mimszike (válaszként erre: 172. - Fehérbárány)
2010. márc. 9. 17:45
a szuper én is jövöhéten megyek brightontól 1 órányira leszek:)
2010. márc. 9. 15:12
Abban ugye nincs semmi gáz,ha a család azt kéri,hogy küldjek nekik egy másolatot az útlevelemről vagy a személyimről,hogy tudjanak azonosítani a repülőtéren,mikor kijönnek elém?!
2010. márc. 9. 12:25
Most ha valaki au pairként dolgozik Angliában,akkor az most minek számít itthon?Külföldi munkavállalónak,vagy itthon maradhat továbbra is munkanélküli?és hogy csinálja meg így az adóbevallást itthon?Tudja ezt vki?
2010. márc. 8. 23:58
Bocsi lanyok a munka el kelt ma,es sajnos nem magyar lany jon.Tovabbi Sok szerencset
172. Fehérbárány (válaszként erre: 171. - Mimszike)
2010. márc. 8. 21:50
Oké,jelentkezni fogok!Úgy tűnik megtaláltam a megfelelő családot és jövőhéten mehetek is ki!:)Brighton mellé megyek.
171. Mimszike (válaszként erre: 168. - Fehérbárány)
2010. márc. 8. 19:44
szia ha kinnt vagy angliába írhatnál:) én március közepén megyek
2010. márc. 7. 22:49
Aprilis kozepe,vege fele kellene kezdeni!!!Csak az irjon aki komolyan gondolja,es valoban eltudna kepzelni hogy Spanyol orszgaba koltozon akar 1 honap mulva.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook