Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Áttöréses vérzés a tabletta szedése közben?! fórum

Áttöréses vérzés a tabletta szedése közben?! (tudásbázis kérdés)


2014. dec. 30. 03:51
ez a tabletta mellekhatasa miatt van.
2013. febr. 7. 08:42

Velem is volt egyszer ilyen... én pontosan szedem, mindig reggel, ahogy felébredek. De akkor stresszes volt az életem, ráadásul olyan kajákat is ettem, ami miatt nehezebben szívódott fel a gyógyszer. Azóta nem volt ilyen.


De ez tényleg hülyeség, hogy így szeded. Vagy szedd rendesen, vagy sehogy. Bnőm egyszer késleltette, az eredmény: két hétig megvolt neki......

5. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 2. - Lexi018)
2013. febr. 7. 08:33
Nem is csobálom, hogy ez történt. Nem szabad ennyire össze vissza szedni a gyógyszert. Ráadásul így simán babás lehetsz.
2013. febr. 7. 07:51
Valószínüleg szépen megkavartad a szervezeted azzal,hogy nem úgy szedted ahogy elő van írva.Én megvárnám most már a következő ciklust,szerintem akkorra már el fog múlni,ha nem akkor elmész dokihoz.
2013. febr. 7. 07:40

Szia!

Nekem volt ilyen és a doki azt mondta, hogy gyógyszert kell váltani. Hó végén megyek és akkor ír ki másikat.

Érdemes Neked is orvoshoz menni vele, mert ez így nem egészséges.

2013. febr. 7. 06:31
sziasztok!Yasminellet szedek kb egy éve.Mult hónapban mentünk wellnessre ezért 6szemmel előbb abbahagytam.Meg is jött pontosan,és most hogy ujra szedem a tablettát,volt pár nap(2-3)aikor este helyett reggel 9körül vettem be a gyógyszert.Most van még 7szem a tablettából és olyan mintha menstruálnék,ilyen áttöréses vérzés.Volt már valakinek hasonló?
2013. febr. 7. 06:29
Áttöréses vérzés a tabletta szedése közben?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook