Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogamzásgátló tabletta szedése után tapasztalta-e valaki a következőt?: fórum

Fogamzásgátló tabletta szedése után tapasztalta-e valaki a következőt?: (beszélgetős fórum)


1 2
31. BRegina (válaszként erre: 30. - Kittycat2)
2009. dec. 8. 12:20
Gratulálok a babához! REmélem nekünk is összejön.
30. Kittycat2 (válaszként erre: 29. - BRegina)
2009. dec. 8. 06:53
Szia, én a fogamzásgátló abbahagyása után volt hogy 12-14 napig menstruáltam. :( és majd' két évbe telt, mire összejött a babóca. Próbálta az orvos gyógyszerrel rendbe tenni a ciklusomat, de azt nem bírtam, úgyhogy akupunktúrás kezeléssel hozták rendbe. Peteérésem egyébként az össze-vissza vérezgetéstől függetlenül is volt (UH-n ellenőrizték három cikluson át) és most már van egy 15 hós gyönyörű kisfiam. :) Úgyhogy nyugi, de januárban tényleg menj el orvoshoz szerintem is.
29. BRegina (válaszként erre: 28. - Tacsi87)
2009. dec. 7. 22:45
:(((( nem lehet valami kellemes dolog.Nekem most épp ez a 10.nap hogy valami van,szóval mostmár tuti, hogy januárba ez doki lesz.
2009. dec. 5. 23:12

Én 3 évig szedtem a fog.gátlót,és meg is lett az eredménye,sajnos.Mikor abbahagytam nekem is összezavarodott a menzeszem,volt hogy 3 hónapig meg se jött.Azóta se az igazi,és sajnos,sűrűn van cisztám is:(

Most sincs valami rendben...5 napja késik,és fáj a hasam...tuti megint ciszta.:((

27. BRegina (válaszként erre: 26. - F65231edcb)
2009. dec. 4. 20:32
Köszi a válaszodat,megfogadom a tanácsodat és ünnepek után megyek is,nem várok tovább.
2009. dec. 4. 18:57

illetve akkor volt

ezért is nem lehet összehasonlítani, sem a mennyiséget, sem a minőséget

én is reménykedtem, hogy helyrejön

de nem jött:(

a volt dokim nem csinált semmit

várjunk

mindig ezt mondta

mikor közöltem, hogy mi bizony babát szeretnénk, kaptam a clostit, de nem csinált előtte hormonvizsgálatot

mindegy is, szerintem ne várj sokáig -annyit biztos ne mint én- és menj el dokihoz

25. BRegina (válaszként erre: 24. - F65231edcb)
2009. dec. 4. 13:32
Mellett már,nincs,mert augusztus óta nem szedem a gyógyszert,csak most naívan ebben a hónapban azt hittük,hogy végre sikerült,mert késett egy hetet,aztán most 6napig pecsételő és most rendes. Csak abba az egybe reménykedem,hogy hátha mostmár végre teljesen kitisztulok és aztán minden rendben lesz.
2009. dec. 4. 13:29

sajnálom, hogy megjött:(

de ez nem is menstruáció, hanem megvonásos vérzés, ami a fogamzásgátló mellett van

2009. dec. 4. 13:27
Hát én tutira nem vagyok terhes sajnos,mert ma annyira görcsölök már és meg is jött rendesen,hogy csillagokat látok. Bezzeg mikor szedtem azt a rohadt gyógyszert akkor nem volt az az összevisszaság és fájdalom se:(
2009. dec. 4. 12:48

köszönöm szépen lányok nektek:)

én egyik terhességem alatt sem menstruáltam, de előfordulhat

21. giga455 (válaszként erre: 17. - F65231edcb)
2009. dec. 4. 08:04

Az a lényeg hogy már a pocidban van.

Sok boldogságot nektek!

20. BRegina (válaszként erre: 18. - F65231edcb)
2009. dec. 3. 20:12

Gratulálok a babához,este majd elolvasom a naplódat,ezt a hónapot még kivárom,és majd januárba felkeresem az orvost egy kivizsgálásra.

Valaki volt köztetek esetleg aki menstruált,de terhes volt közben?

19. BRegina (válaszként erre: 16. - Fd8e423e9e)
2009. dec. 3. 20:07
Köszi,hogy szorítasz értünk,annyira szeretnénk már egy kisbabát,de nem gondoltam volna,hogy "ennyit" kell várnunk.Tudom,hogy sokan évekig várnak egy gyerekre,de szerintem mindenki azt gondolja magáról először,hogy egyszerű lesz a teherbeesés.
18. f65231edcb (válaszként erre: 15. - BRegina)
2009. dec. 3. 19:37
mindenféleképpen menj el orvoshoz nemsokára!!
17. f65231edcb (válaszként erre: 14. - Giga455)
2009. dec. 3. 19:37

nekem a fog.gátló abbahagyása után volt csak hébe-hóba mensi, lehet pé akkor sem volt

és akkor 8 hónap és 4 mensi utén kaptam clostit, amitől az első hónapban megfogant a babánk, aki majdnem 10 hetesen elhalt:(

azután szépen, rendszeresen menstruáltam, de egy év kellett, hogy Máté a pocimba költözzön

16. fd8e423e9e (válaszként erre: 15. - BRegina)
2009. dec. 3. 19:34

Én soha nem szedtem gyógyszert, mégsem akar jönni a baba, türelemjáték az egész! Sajnos.

De szorítok, hogy Nálad a következő ciklus jól alakuljon, és hamarosan beköszöntsön hozzátok a gólya!:) Mindenesetre ne aggódj, mert az idegesség befolyásolja a hormonrendszert!

15. BRegina (válaszként erre: 12. - Fd8e423e9e)
2009. dec. 3. 19:11
Megvárom a januárt még,de ettől félek én is,hogy nem lesz peteérésem és akkor nem jön a babó:(
14. giga455 (válaszként erre: 10. - F65231edcb)
2009. dec. 3. 19:11

A második vetélés után teljesen leálltak a petefészkeim, csak cisztáim voltak :( A kisfiam 3 év orvoshozjárás eredménye.

Persze nem vagyunk egyformák, van aki a fogigátló után azonnal terhes marad, és van akit teljesen össze zavar. szerintem sem árt egy hormonvizsgálat ilyenkor. Ráadásul ha nem tisztul ki rendesen, és esetleg terhes marad, az a babának sem tenne túl jót.

2009. dec. 3. 19:10

a volt nőgyógyászom azt mondta, van, aki 6 hónapig nem menstruál a fog, gátló abbahagyása után

nem minden szervezet egyforma, valaki hamarabb regenerálódik, valaki később

12. fd8e423e9e (válaszként erre: 5. - BRegina)
2009. dec. 3. 19:09
ha késik és pecsétel, vagy jóval hamarabb jön meg és pecsétel az legtöbbször arra utal, hogy nincs peteérés, de ez még a gyógyszer után közvetlenül normális, hiszen a gyógyszer lényege, hogy leállítja a peteérést, a szervezetnek szüksége van regenerációra, ha ez több hónapon keresztül így lesz, akkor érdemes elmenni vele nőgyógyászhoz
11. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 9. - Linda111)
2009. dec. 3. 19:07
szerintem is
10. f65231edcb (válaszként erre: 7. - Giga455)
2009. dec. 3. 19:06

nekem clostis baba halt el

és a természetes úton fogant maradt meg

de 1 év telt el a kettő között

2009. dec. 3. 19:06

Ez attól van, hogy a fog. gátló hormonokkal irányitotta a ciklusodat, és miután abbahagytad, a hormonrendszered müködése cseppet felborult, és kell egy kis idő, mig a plusz hormonok nélkül visszaáll a rendes müködésre.

De azért a biztonság kedvéért menj el dokihoz, hátha van közben még más is...

8. f65231edcb (válaszként erre: 5. - BRegina)
2009. dec. 3. 19:05

hát nem hiszem. hogy annak számít

kérdezd meg a dokidat

jó lenne egy hormonvizsgálat

2009. dec. 3. 19:05

Szerintem keress fel ezzel egy nőgyógyászt.

nekem konkrétan a fogamzásgátló úgy felborította a hormonháztartásomat, hogy nem volt peteérésem. Kétszer volt spontán terhességem (két év alatt), és mindkettőt elvetéltem, a kisfiam closty-s baba, azért is gyógyszert szedtem hogy megmaradjon...

2009. dec. 3. 19:05

nekem a mennyiséggel nem volt gondom, és nem is barnáztam,amikor megjött

csak 2-3 havonta történt mindez

a vetélés után jött helyre a ciklusom:(((

2009. dec. 3. 19:05
Uhh, és mennyi idő kellett,még beállt rendesen?Mert így elég nehéz nyomon követni a ciklusomat. És vajon ez most menstruációnak számít ez a pár csepp?
2009. dec. 3. 19:03

az is lehet

nekem 1 évbe tellett mire 28 napra visszaállt a menszi fogi gátló után voltak 55-60 napos ciklusaim

az is lehet, hogy progi hiányod van(ez a barnás pecsételő)

2009. dec. 3. 19:03
szia, nekem 5 hónapig utána 30 napos volt,aztán "megőrült" Szinte alig volt meg és egyre később jött meg. Menj el dokihoz szerintem,hogy biztosan megállapítsa babás vagy-e vagy sem,és onnantól többféle úton mehetsz tovább: Vagy vársz,vagy a doki megmondja mit tegyél.
2009. dec. 3. 19:02

szia!


nekem nagyon durván felborított a fogamzásgátló a ciklusomat

amikor abbahagytam, csak 2-3 havonta menstruáltam

:((

szóval teljesen normális, hogy idő kell a szervezetnek, hogy helyreálljon a hormonrendszered

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook