Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Átlátszó fogszabályozóról mik a tapasztalatok? fórum

Átlátszó fogszabályozóról mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2014. szept. 25. 14:14
Az én fogszabim láthatatlan. HappySmile név alatt megtalálod. ez valóban láthatatlan, és nem romlik el a fogam sem a hordása alatt. Sztem olvass utána, vagy hívd fel őket! Minden kérdésre választ adnak. ;-)
12. Daphnee (válaszként erre: 11. - Rika32)
2012. márc. 22. 11:14
Az enyém kiírja a honlapra, és nem kér pénzt a konzultációért, de ez Bp. Keress másikat, vagy hívd fel!
11. rika32
2012. márc. 22. 11:08
nem nem adom fel, én vidéken élek, remélem azért itt olyan 150 körül lehet majd találni, csak nem értem miért nem írják ki az árlistát a honlapokon. A konzultációért meg sok helyen simán legombolnak megint 5-10 ezer forintot.
10. Daphnee (válaszként erre: 8. - Rika32)
2012. márc. 22. 11:03
Tudom hogy sok, de megéri! A legtöbb helyen lehet részletre fizetni havonta.
9. cskata (válaszként erre: 8. - Rika32)
2012. márc. 22. 10:58

azért ne add fel!:) pláne, mert megéri erre áldozni!;)

ha teheted, menj el pár fogszabis dokihoz konzultációra, és az alapján azért fogod látni, hogy van valamekkora szórás az árakban.


ezen a fórumon egyébként biztosan tudnak még Neked okosságokat mondani a témában:

[link]


:)

2012. márc. 22. 10:55
Köszi csajok, igen erre a porcelánra gondoltam. Hát 200 ezer az már tényleg húzós lenne. :(
7. cskata (válaszként erre: 5. - Adri111)
2012. márc. 22. 10:52

több lesz az ára annál, amit írtál..

nekem 2007-ben kellett fehér brekettes szabiért ívenként 120ezret fizetnem.. (vidéki nagyváros)

szerintem ez az ár azóta cirka 150-160-nál járhat ívenként nálunk. (Budapesten meg sztem legalább 200ezer/ív)

2012. márc. 22. 10:44
Nekem fehér ívem van, és porcelán, fehér brekettel. Így sem feltünő.
2012. márc. 22. 10:26

A porcelán vagy műanyag fogszabályzókat hívják így. Ez annyit jelent, hogy maguk a fogok levő tappancsok fogszínűek vagy átlátszóak, viszont az összekötő ívek így is fémből vannak, szóval nem teljesen átlátszó sajnos. Amúgy a doki az átlátszó fogszabit is megérti.

Fogívenként olyan 100 000 Ftvel számolj vidéki fogászaton, és olyan 150 000 Ftvel a fővárosban. Fogívenként! Tehát ha alul felül kell az dupla. És a havonta a húzásért is fizetni kell pár ezret.

Ha drágább, akkor az azért van, mert az átlátszó/fogszín az olyan szín is marad a kezelés végéig, nem szürkül el, vagy barnul be. Ellenben ha átlátszó ha nem, akkor is látszani fog, tehát kérdés, hogy mennyire érdemes ebbe pénzt ölni hogy minél extrább minőség legyen.

2012. márc. 22. 10:02
Ami olyan mint a sima rögzített, csak nem fémszínű, hanem átlátszó vagy fehér ívvel. Sajnos nem tudom mi ennek a pontos neve :(
2012. márc. 22. 09:55
Mit értesz átlátszó fogszabályzó alatt? Az olyan fogszabályzót, ami olyan, mint a sima, csak nem fémes, vagy ilyen fogra húzható műanyag, átlátszó "borítást" (ilyen is létezik, csak nem túl elterjedt)?
2012. márc. 22. 09:51

Sziasztok,


Érdekelne, hogy van-e valakinek átlátszó fogszabályozója? Tudnátok egy körülbelüli árat mondani? Mi ennek a fogszabályozónak a pontos neve?

Van köztetek olyan, aki felnőtt korban rakatta fel?


Előre is köszi a válaszokat! :)

2012. márc. 22. 09:49
Átlátszó fogszabályozóról szeretnék kérdezni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook