Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Atlasz - És a világ kitárul előttem is! fórum

Atlasz - És a világ kitárul előttem is! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Atlasz - És a világ kitárul előttem is!

10. winny
2009. okt. 5. 19:40
Olyan jó volt mégegyszer elolvasni:)Csodálatos állatok!
9. Méry81 (válaszként erre: 8. - Lilimia)
2009. okt. 4. 17:51

Az egyetlen állami. De ezen nem fogunk összeveszni. :D

Gratulálok Rumihoz! Nagyon édes és okos kutyi!

2008. aug. 9. 01:34
Évek óta nem Csepel az egyetlen...
2008. jún. 14. 09:53

Sziasztok!

Tegnap jöttünk haza Pestről.

A három átadósból, sajnos, csak nekünk sikerült a vizsga. A többiek fájó szívvel, és kutya nélkül mentek haza... :(

Nagyon hamar összeszoktunk Atlival, és a vizsgán is jól teljesítettünk.

Nagyon izgultam, hogy hogyan fogják majd fogadni az emberek a kutyát Pécsett, de tegnap kellemes meglepetésben volt részünk. A medált, amire a nevét és a telefonszámát tüntettük fel, ajándékba kaptuk a kisállatboltban, és utána a gravírozást is! Beengedték a Tescoba és az Árkádba is, sokan megcsodálták.

Remélem, a továbbiakban is hasonló marad a helyzet!


Köszönöm a jókívánságokat mindenkinek! :D

2008. jún. 5. 12:51
Igen és ez a kiképzés öröm mindenkinek hiszen aki vak vagy netán gyengénlátó nagy szüksége van a kutyusra.
2008. jún. 4. 17:42
En is,mint az elottem szolok minden jot kivanok nektek!
2008. jún. 3. 08:20

Minden jót kívánok Nektek.

:)

2008. jún. 2. 17:45
Köszönöm a történetet,hogy megismerhettem egy kicsit ezt a világot is.Sok sikert az új barátodhoz :-)
2008. jún. 2. 17:18
Tiszta szívből kívánom neked és Atlasznak,hogy nagyon sok örömet találjatok egymásban.
2008. jún. 2. 17:03
Akik részben, vagy teljesen elvesztették látásukat, minden segítségért hálásak, amit embertársaiktól önzetlenül, vagy kérésre kapnak.
Tudom, hiszen közéjük tartozom. S bár szerencsés helyzetben vagyok, mert sok segítőkész ember él körülöttem, mégsem akad mindig valaki, aki elkísér, ha egy idegen városban, vagy városrészben akad dolgom.
A vakvezető kutyák éppen arra lesznek kiképezve, hogy gazdájukat mindenhová elkísérjék, és figyelmeztessék a számára láthatatlan akadályokra.

Ugrás a teljes írásra: Atlasz - És a világ kitárul előttem is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook