Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Asztrológiáról tapasztalatok fórum

Asztrológiáról tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2022. ápr. 22. 14:35

Sziasztok!


Tud abban segíteni valamelyikőtök,hogy szolár horoszkóp elemzésekor mire utal az, ha az adott évben a partnerem bolygói és a saját bolygóim is (néhány kivétellel) ugyanabba a házba esnek? Ugyanolyan együttállások és stelliumok vannak avagy egyedül lévő bolygók ugyanabban a házban? Az ez évi, de a következő évi is félelmetesen hasonló. Fél évvel később indul egymáshoz képest a két szolár év és jó pár év korkülönbség is van köztünk. Tudom, hogy alapjában a Radixszal együtt kell értelmezni a szolárt és külön a két horoszkópot is ez világos, de mégis kissé meglep ez a fajta hasonlóság.

2022. ápr. 21. 22:25

Taurelius, Cronus, Paradicsom, Namec, Halálcsillag, Narancs, Shakuras, Fekete billiárd golyó, Krematória, Dűne


Benne vagyunk egy kiégett napban, majd csak kijutunk.


Benne vagyunk egy friss dinnyében, majd csak bejutunk.

2021. febr. 2. 04:20
Életsors, a saját döntéseink, a mások akaratának való engedelmesség mind mind semmissé tudják tenni. Ezek határoznak meg minket. Hiszen dönthetsz, másképp is. Inkább az asztrológia bizonyos elkerülhetetlen nagyobb dolgokat mutat meg, amin mindenképp keresztül kell menni. Mondhatni azt is ami elkerülhetetlen. De van szabad akarat is, ami ugyanannyira jelen van, az elme fejlődése adott, az egyén fejlődési lehetősége mindig jelen van. Vannak életfeladatok, amik vagy megvalósulnak van nem. Nekem nem jött be az asztrológia által megadott sors. De ha másképp döntöttem volna....
4. _Berry_ (válaszként erre: 3. - Ervina)
2021. febr. 1. 17:25
Ha hiszel benne, akkor valóra fog válni.
2021. febr. 1. 12:01
Sajnos engem abban az órában nem talált meg, amiről tudtam, hogy akkor születtem. Úgyhogy most már fogalmam sincs, hogy mikor születhettem. :) Nekem csak óra nélkül készített elemzést, de így is elég átfogó volt. Csak nem tudom mennyire hihető :)
2. liliom10 (válaszként erre: 1. - Ervina)
2021. febr. 1. 11:56

Igen, voltam régebben, többször is. Működik ! Ha tudod a születési órádat, pláne a percet is ( legalább kb.), akkor jó horoszkópot tudnak készíteni.

Hallgasd a youtube-on Kaló Jenő videóit, ő az egyik legjobb asztrológus !

2021. febr. 1. 11:51

Sziasztok!


Kinek mi a tapasztalata az asztrológiáról? Voltatok már asztrológusnál? Aki igen, annak mennyire váltak valóra a dolgok, amiket "jósolt"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook