Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Arcüreggyuladást mivel lehet kezelni? fórum

Arcüreggyuladást mivel lehet kezelni? (tudásbázis kérdés)


20. vvlét
2014. márc. 13. 08:33
Az ínhalálás is nagyon hatékony. A sós vizes toroköblögetés is és sok csalántea, ami tisztít.
2009. okt. 16. 20:46
Szeretném megkérdezni, mit szóltok a férjem véleményéhez. . . Kaptam kölcsön egy infralámpát. . . fiamnak érintésre féj az arca, doki szerint arcüreggyulladás. . . kapott gyógyszert, orrcsöppet---1hét alatt semmi változás. ezek után gondoltam, kipróbálom a lámpát. . Mikor meglátta, szinte ész nélkül ordított, hogy mit csinálok a gyerekkel, megvakítom!!! mondom csukva van a szeme és még napszemüveg is van rajta, , , Az nem baj, hogy hihetek el ilyen hülyeséget!!! szerintem viszont nem hülyeség, igenis használ. . . 20 centiről 10 percig csináltuk. kíváncsi vagyok pár nap múlva milyen lesz. . majd akkor használjuk ha nincs itthon. . . szerintem jobb mint egy fölszúrás. . .
18. klenca
2009. jún. 11. 10:32

Nálam bevált:

Idült, évek óta lerakódott telt arcüreg:

Sinupret tabletta a javasolt adagolás szerint.

3*2 majd 3*1 tabletta. Vény nélkül kapható. Kiszedi az arcüregből, homloküregből a cuccot. Emellett melegíteni az arcot, s utána nem hidegbe menni.

Lehet melegíteni hajszárítóval, sóval, frissen vasalt törülközővel. Utána forró fürdő + meleg ágy, sok Pzs, s kb 2 hét alatt a legmakacsabb is elmúlik. Jó neki a napozás is, csak ne 11-16 óra között. Jó az infralmpa is! Már kb 5000 Ft-ért lehet venni. De ha van kerámiafoglalatos kislámpád, akkor csak az égőt (kb 800Ft) kell megvenni bele.

Sok-sok sikert!

2009. jún. 11. 10:25
Próbáld meg infra-lámpával
2008. dec. 9. 11:03

köszönöm a tanácsokat

az infra lámpa bevált

15. apisz
2008. dec. 9. 10:30
mi a fülmelegítő párnácskáit használtuk az arcára (olcsóbb beruházás) és az is bevált, persze erősebb orrcsepp, sterimar, antibigyó, és sok- sok orrfújás
2008. dec. 3. 18:39
Nekem volt olyan év,hogy ötször mosták át az arcüregemet,de amióta felfedeztem a kinai,illetve a vietnámi olajat,,és megszünt ez a problémám.Forralok egy bögre vizet ,teszek bele kamillát ,és párcsepp olajat. Föléhajolva orron át szipogom be,.az olaj elillan és viszi magával a kamillát és tisztítja az arcüreget./ a szemet be kell csukni mert nagyon erős./Mióta ezt használom nem kellet felszúrni az arcüregemet.
2008. dec. 3. 17:27
infralámpa nagyon jó rá
2008. dec. 3. 16:27
Dalacin C. antibiotikum.
2008. dec. 3. 16:21
köszönöm a tanácsokat kiprobálom a gyereknek
10. madul
2008. dec. 3. 16:21
A gyógyszer mellett én is az infralámpára szavazok. Nekem is visszatérő betegségem gyerekkorom óta:-(
2008. dec. 3. 16:20

orrcsepp. orrszívás, nyákoldó pl. ACC-100 - hogy minél jobban ürüljön ki a váladék az üregekből.

Antibiotikum orvosi javaslatra, pl. a Suprax tényleg nagyon jó.

2008. dec. 3. 16:19
Igen. Infra lámpa. Olyan nagy villanykörte de piros a szine! Sima kislámpába csavarható. Müszeki és elektromos boltokban kapható..
7. fd931e7453 (válaszként erre: 3. - 9bbb5bd983)
2008. dec. 3. 16:12
az milyen az a lámpa
2008. dec. 3. 16:12
szuprax antibiotikumot szedünk vasárnap ota konkréttan a orvos anyit mondot hogy arcüreg gyuladása van és felirt még egy adag antibiotikumot.azért köszönöm a tanácsot
2008. dec. 3. 16:05

A felszúrással az a baj, hogy ha egyszer szúrnak, utána mindig szúrni fognak.

Ill. azt mondják, hogy ha valakinek egyszer már volt arcüreggyulladása, akkor az visszatérő probléma lesz. Nálam így megy... Elég egy huzat, vagy légkondi...

Mivel antibiotikumot nem szedek, az infra meg bevált a legkeményebb gyulladásomra is, mindig azt használom.

2008. dec. 3. 16:03
Hàt szerintem a megfelelo mòd,ha eloszor felkeresel egy orvost,majd megmonja o mivel is èrdemesebb kezelni,vagy ha màr elorehaladott a gyulladàs,ott elkerulhetetlen a felszuràs....gondolom!Remèlem segitsègedre voltam!
2008. dec. 3. 16:02
Van Bioptron-lámpád?
2008. dec. 3. 15:59
Nekem a legtutuibb az infralámpa.
2008. dec. 3. 15:56
Segitsetek arcüreggyuladást mivel lehet kezelni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook