Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcidegzsába fórum

Arcidegzsába (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3578. aidaeva (válaszként erre: 3576. - Hianita)
2017. nov. 15. 04:13
A tegretol hatasos volt?
3577. túrógombócka (válaszként erre: 3576. - Hianita)
2017. aug. 9. 13:31
keress rá a trigger pontokra.
3576. hianita
2017. aug. 9. 13:19

A történetem: tavaly októberben kezdett el fájni a fogam. Bal oldalt, alul, 5-ös. Gyökérkezelték. Aztán bal oldalt felül kezdett fájni. A fogaim tömöttek, van hidam is. Azóta több fogorvosnál jártam, 5 fogat gyökérkezeltek. A bal oldalon szinte állandó, tompa fájdalmam van. A fogaim nem voltak elhanyagolva annak ellenére, h tömöttek. Nem volt alászuvadodva egyik sem. A kezelések találomra történtek. Azzal, h hátha az a bűnös. Röntgenen egyértelmű elváltozás nem volt. A mai napig meg mernék esküdni rá, h valamelyik fog a bűnös. Azonban a neurológus azt mondta, vszínű ez arcidegzsába. Írtak fel Tegretolt. Nincs nyillaló, villámcsapásszerű fájdalom. Csak a tompa, szinte állandó fájdalom. Alul, felül fájnak a fogaim. A problémát fokozta, hogy némelyik friss gyökérkezelést elrontottak. A hidat, ami eredetilég jó volt, háromszor rontották el. Most arra költöm a pénzt, amit elrontottak, tegyék rendbe.A fogaim viszont továbbra is fájnak.

Elkeserítő ez a fájdalom. És ha nem fog hatni a gyógyszer?

Csak kétségeim vannak. Mi van, ha a fogam rossz, csak nem látják, mi gond?

Mi van, ha arcidegzsába?

3575. Gina87
2017. júl. 17. 17:23

Sziasztok! Testvéremnek 4 hónappal ezelött kezdödött az arcidegzsába. Tegretolt szedett de kb 6-8 szor a 400 ast,ami rengeteg. Most mütötték meg 1 órája. Kérem aki tud segitsen,hogy normálus e hogy mütét után is ugyan ugy jönnek a rohamok. Tudom hogy 70% hogy sikerrel járnak és 30% hogy nem,de van bárkinek tapasztalata ebben. Javulhat még? Ez csak a mütét utóhatása?

Köszönöm ha tud valaki segiteni!!!

3574. oneez
2017. júl. 9. 22:51
Sziasztok! Nálam a betegség kb. 3 évvel ezelőtt kezdődött. Az elején a fájdalom még elviselhető volt, ritkán jelentkezett, rövid időre, sőt hónapokra gyakorlatilag meg is szűnt, így együtt tudtam vele élni, nem szedtem semmit. Aztán idén éve lején és tavasszal a dolog "szintet lépett", a fájdalomrohamok naponta rengetegszer (úgy hiszem több százszor) jelentkeztek, és a szünetekeben is gyakorltailag egész nap megmaradt valamilyen formában a discomfort érzés. Az én esetemben a második ágat, azaz a n. maxillárist és ksiebb részben a n. ophtalmicust érintette a folyamat, azaz a jobb orrfelem, a szemem és a homlokomra terjedt ki. A végén gyakorlatilag nem tudtam enni, orrot fújni, ásítani, beszélni, fogat mosni stb. baromi erős fájdalom nélkül. Ilyet soha nem tapasztaltam azelőtt. Próbáltam fájdalomcsillapító kenőcsöt, egyéb alternatív fájdalomcsillapító módszereket, lényegében eredménytelenül. A fájdalom teljesen átírta az életem, de ezzel gondolom nem voltam egyedül. A tankönyv szerint ún. idiopathias trigeminus neuralgiám volt, azaz nem ismert az oka (az esetek döntő részében így van)... De ez nem jelenti azt, hogy nincs oka, csak nem tudni mi az. Szóval utánaolvastam és rengeteget gondolkodtam a dolgon. És úgy vélem rájöttem: az én esetemben az idegszálak érzékenységét, gyulladását a helytelen táplálkozásom okozta, amit később laborvizsgálat is alátámasztott: alacsony magnézium, folsav stb. szintek, melyek eleve szükségesek az idegek normál működéséhez. Így aztán elkezdtem magnézium, B-vitamin és egyéb étrendkiegészítőt (vitaminok, nyomelemek) szedni és gyakorlatilag a fájdalom előbb pár napon belül elviselhető szintre csökkent, újra tudtam enni, nevetni, és néhány héten belül (gondolom, ahogy feltöltődtek a "raktárak") teljesen megszünt. Jelenleg már tünet és panaszmentes vagyok és nagyon bízom benne, hogy az is maradok. Remélem tudtam segíteni másoknak is!
2017. máj. 5. 12:07
Sziasztok ! Megvan a CT eredményem és teljesen negatív. A doki pedig szépen haza küldött,hogy biztosan azért fáj a fejem mert emelgetem a gyereket ( itthon vagyok gyesen,16 kg a gyerek és sokat van valóban kézben mert nagyon anyás ) Most 3 napja folyamatosan fáj az egész bal arcom,a fogaim,a nyakam,a tarkóm és a halántékomnál is. Gyógyszert ha beveszek akkor az hat 3 órát és újra kezdődik...Innen nincs tovább mert nincs beutalóm más szakorvoshoz...Jah és észrevettem egy nagyobb csomót a jobb tarkómon erre meg azt mondta ne törődjek vele ( pedig kb akkora mint egy kisebb meggy ) eddig biztosan nem volt ott...Remélem más sikeresebb lesz a kivizsgálásokon !
3572. adrienn1988 (válaszként erre: 3566. - Narnius)
2017. ápr. 20. 22:32
Kedves Narnius ! Szinte ugyanez a problémám mint Neked. Kb. 1 éve kezdődött és egy bal alsó hátsó lyukas fogra gyanakodtam. Mivel rettegek a fogorvostól ezért húztam halasztottam a dolgot de januárban már annyira sokszor és sokáig fájt az egész arcom,hogy elmentem a dokihoz. Betömte de már hazafelé jobban fájt lezsibbasztva mint előtte...Azóta sem múlt el. Visszamentem. Szintén felső bölcsességfogra gyanakodván... Készült panoráma rtg ( nem vagyok várandós most ) de semmi bajt nem találtak...Tovább küldtek fül-orr gégészetre ahol szerencsére kifogtam egy jófej orvost aki nem hülyének nézett hanem komolyan vette a panaszomat és elküldött arckoponya ct-re. Május 2-án megyek + 1 hét az eredmény. Nagyon aggódok mi lesz a diagnózis...Most is fáj. Egyszer a felső fogsorom sajog utána fél perccel később az alsó aztán átsugárzik a halántékomba-fülembe. Van,hogy azt érzem szétrobban az egész agyam...Én az időjárásra is gyanakszom,ha rossz az idő többet fáj. Valamint megfigyeltem,hogy este is sokkal többször jelentkezik a fájdalom. A fájdalomcsillapító segít de havi 1,5 dobozzal beszedek és ez nem megoldás...Remélem találnak valamit amit tudnak orvosolni. Megírom majd a fejleményeket. Remélem Te és a pici is azóta jól vagytok :)
3571. missjuti
2017. ápr. 19. 09:08

Sziasztok sorstarsak!Nekem a MENOVAZIN *MENOVASINUM*alkoholos oldat segitett!KÜLSŐLEG a fajo reszt kell vattapamaccsal bekenni vele!Napi 2-3_szor.Ennyi az egesz!Szinte azonnali javulas erezheto!A kezeles ideje attol fugg,milyen merteku az izuleti vagy ideggyulladas!Vigyazzatok a mindenfele antidepresszans,kabito-,fajdalomcsillapito

gyogyszerekkel!Komoly karokat okoznak a szervezetben!

3570. Thomas74
2017. ápr. 8. 14:20
Sziasztok!Az èn törtènetem ott kezdödik,hogy 2 ève volt egy jobboldali bell fèle arcidegbènulàsom ami rèszlegessen gyògyult csak meg.Kb 2 hete a baloldali felsö szemhèjamnàl elkezdert ugràlni az ideg.Utànna a volt(jobb)oldali arcfelemnèl a szemhèj alsò,felsö illetve a jobb szàjzugnàl is remeg nèha az ideg.Fàjdalmat csak akkor èrzek ha az arcomon egy pontott megnyomok.Ez is idegazsàba lehet?Volt esetleg valakinek hasonlò tapasztalata?
3569. dekoju
2017. márc. 2. 12:15
Sziasztok! Tegnap kaptam egy lehetséges diagnózist, ami arcidegzsába. Neurológus csak jövő héten tud fogadni. Olvasom, hogy mindenkinek fájdalmai vannak. Nekem az nincs, csak zsibbadás azokon a bizonyos területeken. Akkor lehet, hogy nem is az a bajom?
3568. aidaeva (válaszként erre: 3566. - Narnius)
2017. febr. 28. 12:11

Hasonlóan szenvedek én is, már tavaly nyár óta... Azóta is mennek a körök, ráadásul jelenleg én is várandós vagyok (17 hetes). Nekem most az akupunktúra vált be, amit arcon nyugodtan lehet terhesen is alkalmazni.


Jártam fogászaton, fül-orr-gégén, neurológián, de nem tudtam rajtam segíteni sehol.

3567. aidaeva (válaszként erre: 3563. - Blimey)
2017. febr. 28. 12:09
Nekem most az akupunktúra csillapított a fájdalmamom. Esetleg próbáld meg Te is...
3566. narnius
2017. febr. 22. 09:00

Úgy látom nem csak én szenvedek ettől a problémától.


Nekem kb. 3 hete kezdett el a bal felső utolsó három fogam fájni, ami egy-két nap alatt lement az alsókra is, és ezzel egyidejűleg ráment a fülemre és a halántékomra is.


Rendszeresen járok fogorvoshoz kb. fél évente.

Most is egyből felkerestem, viszont nem talált rossz fogat.

Röntgenre nem küldött el mert 24 hetes terhes voltam akkor, így inkább kicserélt egy régi amalgám tömést az alsó részen, hogy nem e az okozza a bajt.


Sajnos ettől még rosszabb lett. Másnap visszamentem, hogy most úgy érzem, hogy a felső bölcsességfogam fáj. Erre kigyökérkezelte, de az állapotom tovább romlott.


Mivel a terhesség miatt csak meghatározott fájdalomcsillapítókat szedhetek, a fájdalom már elviselhetetlen volt.


Nőgyógyászommal való konzultáción megbeszéltük, hogy engedélyezi a panorámaröntgent, hogy kiderüljön a valós ok.

De semmi. A fogaim egészségesek.


Felkerestem egy fül-orr-gégészt, hogy nem e onnan ered a probléma, de azok a vizsgálatok is negatívok.


Másfél héttel a tünetek jelentkezése után, odáig jutottam, hogy kihúzattattam a felső bölcsességfogam, és beszedtem egy kúra antibiotikumot, amitől egy pár napig azt hittem hogy megvan a bűnbak, és már csak a seb fájdogál, de nemrég újra rákezdett.


A legrosszabb az egészben, hogy az egyik pillanatban biztosra mondanám, hogy az alsó fáj, pár pillanat múlva,hogy a felső.


Úgy érzem ez egy ördögi kör.


Most megpróbálom magamtól kitalálni, hogy mi okozhatja a bajt.

Nem iszok szénsavas ásványvizet, és a langyos-sós vizes öblögetés eddig nyugtatólag hat.


Ha bárkinek volt hasonló problémája és megtalálta rá a megoldást az mindenféleképp ossza meg velünk. :)

3565. Panna Karenina (válaszként erre: 3563. - Blimey)
2017. febr. 13. 14:35
Neked mi provokálta? Beütötted az arcod, vagy fogászat, vagy szél/huzat vagy csak úgy magától keződőtt? Mindkét oldalon van?
2017. febr. 13. 12:04

Sziasztok, az én történetem a következő:

Január közepéig egy fogászati beavatkozásig semmi bajom nem volt. Ahogy kijöttem a rendelőből és még zsibbadt a bal arcom már éreztem valami nem oké. Fogászatilag teljesen negatív vagyok és az az egészséges fog amit sikerült a csiszolással begyullasztania a doktornőnek, ki lett húzva. A fájdalmak azonban megmaradtak, sőt az azonos oldali alsó és felső fogsoron is jelentkeztek, miközben a beavatkozás csak az egyiket érintette.

Nálam olyan a fájdalom, hogy nem hírtelen késszúrásszerűen jön hanem érzem amikor jön, egy tompa sajgás erősödik fel egyre jobban egészen annyira, hogy úgy érzem a bal oldalom alsó vagy felső vagy mindkét fogsor összes foga a középvonalig szét akar robbanni, ilyenkor fáj belül a bal fülem, a bal álkapcsom, a halántékom alsó része, sőt a garatom bal oldala is. Eközben a tompa húzó de erős fájdalom közben előfordulnak szurkálások, teljesen változatos hogy melyik fogban, de csak a bal szegmensben. Naponta nagyon sokszor előjön és van egy olyan tapasztalatom, hogyha benyúlok a számba és megpróbálom megmozgatni a fájó fogakat akkor kis időre enyhül.

Gondoltam megosztom ezt a tapasztalatot hátha más nem-tipikus arcidegzsábásnak is használ valamit.

Rövid idege szedek tegretolt, még nem tudom felmérni használ e vagy sem, ha nagy nehezen elalszom akkor nem ébreszt fel a fájdalom azóta.

Más is tapasztal napszaki különbségeket? Nálam délelőtt "jobb", és az este meg a lefekvés a legrosszabb. Alapvetően vízszintesbe kerülni eleve nem jó. Nincsenek trigger pontok az arcomon amik megnyomogatásával kiváltható lenne, de amikor fáj és a fogamhoz belül hozzáérek a nyelvemmel az felerősíti, evés-ivás után is általában pár percen belül rosszabb lesz. (Lehet ezért jobba délelőtt mert akkor még nem eszem, nem iszom semmit). Vagy passz. Kérem írjon valaki valami biztatót, hogy ez az atipusos is el tud múlni legalább időszakosan tünetmentes periódusok, mert ez így nagyon lehangoló...

3563. blimey (válaszként erre: 3562. - Aidaeva)
2017. febr. 13. 00:24
nekem is állandó fájdalmam van és nem villámcsapás szerű, rohamokban jelentkező fájdalmak. én is már bejártam mindent és senki sem tudja mi ez, mi lehet ez. nekem a középarci régióban van, szemöldök, orrnyereg, homlok és felső fogsor. az a tapasztalatom, hogy a neurológusoknak az ilyen fajta arcfájdalmakról kb fogalmuk sincs mi lehet az. szedtem tegretolt én is egy ideig jobb lett, illetve volt hogy miközben szedtem akkor is fájt csak máshogy illetve, hol jobb volt hol rosszabb. most abbahagytam a gyógyszert egy ideig nem volt semmi, de most megint sokkal rosszabb. azt sem tudom eldönteni reálisan, hogy tényleg a gyógyszertől voltam jobban vagy sem. az egész totál érthetetlen, természetesen bedobták a jolly jokert is amit mindig el lehet sütni, ha valamire nincs magyarázat: pszichoszomatikus, pszichiátria. nem vagyok egyszerű eset azt aláírom, de egyértelműen nem mindegy, hogy valakinek azért vannak fájdalmai mert szorong, vagy azért szorong mert fájdalmai vannak ami megkeseríti minden napját...
3562. aidaeva (válaszként erre: 3561. - Sogam)
2017. jan. 10. 09:16
Sajnálom! Nekem nem villámcsapás szerűek a fájdalmaim, hanem egy tavalyi gyökérkezelés óta szinte állandó a fájdalom a bal arcomban. Senki nem tud segíteni rajtam, ráadásul jelenleg kismama is vagyok. Nem hiszem h Neked daganat okozná, de majd írd meg az mr eredményét.
3561. sogam
2016. dec. 30. 18:30
Rátaláltam erre a fórumra miután teljesen kétségbe esve szaladoztam orvostól- orvosig. Nekem egy hónapja a bal arcomon alul felül éles villámcsapás szerű fájdalmaim vannak. Voltam vérvételen ami teljesen rendben van. Elmentem neurológushoz aki atípusu arcideg gyulladást diagnosztizált. Persze elküldött mr vizsgálatra is. Mellesleg jól rám ijesztett, daganat ügyben. Most várom az mr eredményét és tegredolt szedek amitől kicsit jobb a helyzet.
3560. aidaeva
2016. nov. 21. 15:34
Van még erre valaki?
3559. krokoko
2016. jan. 24. 23:37

Sziasztok!


Én is leírom a történetemet, hátha segítek ezzel valakinek.


Nekem alig több mint egy év után sikerült teljesen megszabadulni az arcidegzsábától, legalább is 3 hónapja egyáltalán nem jött elő, pedig előtte szinte minden nap jött, volt, hogy többször is. Leírom, mi okozta, hátha segítek ezzel valakinek.

Amikor elkezdtek jönni a villámcsapás szerű fájdalmak, még nem tudtam, mi ez, azt hittem, hogy a fogam okozza. Elmentem fogorvoshoz, gyökérkezelték azt a fogamat, ahol a fájdalom jött, de a villámcsapások nem múltak el. Néhány hónap múlva felmerült a gyanú, hogy nem is a fogam okozza, akkor találtam rá a neten az arcidegzsábára, és rögtön tudtam, hogy ez a bajom.

Elolvastam a neten mindent, ami erre vonatkozik, és találtam egy történetet, amiben a szájban lévő fémek okozták a fájdalmat, kisebb fajta galvánelemet alkotva. Én is elmentem szájüregi árammérésre, de nem mutattak ki jelentősebb áramot a szájamban. De ha már ott voltam, úgy gondoltam, biztos, ami biztos, cseréljük le a 20-30 éves amalgám töméseket és tegyük rendbe az összes fogamat.

Már 8 hónapja jártam (2-3 hetente mentem és voltak olyan fogak, amire 3-4 alkalom is kellett), amikor két egymás melletti amalgám tömést kicseréltek. Már akkor gyanús volt a dolog, hogy nem jöttek a fájdalmak, amikor pedig tudtam, hogy kellene jönniük (mindjárt leírom azt is, honnan tudtam). A következő héten a mellettük lévő harmadik amalgám tömés is kikerült, és akkor már biztos volt, hogy megszűntek a fájdalmak.

Azóta három hónap eltelt és nem jött vissza.


Hogy mikor kellett jönnie fájdalomnak, azt onnan tudtam, hogy több hónapnyi megfigyelés után rájöttem, hogy mi váltja ki (legalább is 90%-ban) a fájdalmat. Nekem semmilyen fizikai behatás nem váltotta ki, se hideg, se meleg, se rágás, se ásítás, se nyomkodás, semmi ilyesmi.

Viszont ha cukrosat ettem (a csokit nagyon szeretem), akkor kb. 15-20 perc múlva jöttek a fájdalmak. Próbálkoztam azzal is, hogy megeszem a csokit, majd gyorsan fogat mosok, hátha mégis a szájamban lévő csokimaradék okozza, de nem.

Csoki után 100%, hogy jött, de minden más cukros étel is kiváltotta. Teljesen leszoktam a cukorról, mindent édesítőszerrel ettem és ittam, diabetikus nápolyit ettem édességnek, de abból is olyat, ami nem fruktózzal készült, hanem édesítőszerrel. Ez nagyon sokat segített, de még nem volt elég. Arra is rájöttem, hogy ha közepesen/nagyon jóllakok, (mindegy, hogy mivel, pl. rántott hús-krumplipüré), akkor is jön kb. 20-30 perc múlva. Kb akkor, amikor egy ilyen jóllakás után az ember ellazulna, hogy nyugodtan emészthessen.

Vagyis ha soha nem laktam egészen jól és nem ettem semmi cukrosat, akkor sokkal ritkábban jöttek a fájdalmak. Persze ezt nem tudtam mindig betartani, főleg a jóllakásos részét.

Már arra is gondoltam, hogy esetleg a vércukor szint változása okozza, amikor kikerültek azok az amalgám tömések és megszűnt a fájdalom.


Azóta újra eszek csokit-cukrot (sajnos), néha degeszre tömöm magam (sajnos) és fel is szedtem pár kilót (sajnos).


Azt azért hozzá kell tennem, hogy néha most is érzek a számban fucsa 'érzeteket', de csak néha tudnám enyhe fájdalomnak nevezni, általában még az sem, csak olyan 'valamit érzek'. Ilyenkor persze mindig összeszorul a gyomrom, hogy hátha visszajön az arcidegzsába, de eddig még nem. De ezek olyan enyhék, hogy ha nem lett volna ez az egész betegség, nem is foglalkoznék velük. Lehet, hogy azelőtt is voltak, csak észre sem vettem.

És az is lehet, hogy az amalgám tömés(ek) csak felerősítették ezeket a furcsa érzeteket.


Most már addig járok fogorvoshoz, amíg az összes fém ki nem kerül a számból, tömés, csavar, fémvázas korona, minden. Szerencsére ma már mindent meg tudnak oldani fém nélkül.


Kívánom mindenkinek, hogy találja meg az okát a betegségének, hogy megszabadulhasson ettől a szörnyű betegségtől!

3558. Brüll
2015. okt. 13. 10:04

Sziasztok!


Leírom az én sztorimat, hátha befut valaki mégis.


Tíz éve járok folyamatosan fogorvoshoz. Eleinte fél évente kezelték a fogamat (3 hónapos fájdalmakkal), eleinte csak egyet kétszer-háromszor tömtek át, majd egyre több fogam lett kifúrva, és mindig cserélgetve lettek ezek a tömések. Azt hittem, örököltem a rossz fogakat, mert nagyon jó a szájhigiéniám, vagy a fogorvosaim nem tisztították ki rendesen. Mindig furcsa, zsibbadásszerű, égő érzést éreztem, sosem a tipikus fogfájást, fogérzékenységet (édes, hideg-meleg érzékenység).

Majd egyre többször fájtak a fogaim, 2 havonta, és a kezelés után sem múlt el a furcsa fájdalom, bár egy időre enyhült. Idén márciusban lett elviselhetetlen. Egyszerre több fogam fájt piszkosul, majd töméscseréket, gyökérkezelések követték, foghúzás, rezekció, 2 hetet sem bírtam ki fogorvosi kezelés nélkül és már október közepe van. Most tartunk ott, hogy az utolsó kezelésnél azt mondta az orvos, hogy nem lyukas, nem mély, nincs indok. Mégis nagyon fájt a hétvégén, mire hétfő lett a másik oldalon folytatódott a dolog.

Triggerpontokat megnyomva, de már csak ha az arcomhoz hozzányomom a kezemet, kiváltható a fájdalom, a migrén is. A fogaim jelenleg teljesen rendben vannak, mégis úgy fáj, ahogy a legkínzóbb, legelviselhetetlenebb fogfájás sem. Nem hatnak fájdalomcsillapítók.

Tegretolt kaptam, enyhültek a tünetek, de a leszokás után újra kezdődött.

A 7-dik oldalig olvastalak titeket és eléggé elkeserítőnek tűnik ez az egész. Az orvosom egyből a tumor lehetőségével kezdte. Kaptam beutalót fájdalom klinikára, neurológushoz.

3557. Brüll
2015. okt. 12. 19:59
Sziasztok! Van itt valaki?
3556. Lisi04 (válaszként erre: 3552. - 0052fe96cc)
2014. ápr. 9. 09:15

Szia!

Nekem tavaly novemberben jelentkezett fogfájás aminek nem volt szervi oka. 2 hónapig tartott tegretolt kaptam nagyon szédültem tőle nem bírtam szedni.Most ismét rákezdett a fájdalmom de furán (azt mondta a doki hogy atipusos) nem fáj minden nap de van hogy 20 roham is van egy nap. Most megyek MR-re addig Contramal-t írt fel azt mondja az nagyon jó fájdalomcsillapító.

3555. pongracz13 (válaszként erre: 3554. - 0052fe96cc)
2014. febr. 22. 11:33
Én a legelsőnél szedtem a Tegretolt. Nem segített, de olyan voltam tőle, mint aki beivott. Mostanában, ha kezdődik a fájós időszak Bioptrom lámpával kezelem. Soha nem hittem benne nem is volt nekem, de egy ismerősöm rábeszélt, hogy próbáljam ki. Azóta vettem egy kicsit használtan. Jelentősen enyhíti a rohamokat és rövidebb ideig tatanak a zsábás ciklusaim.
3554. 0052fe96cc (válaszként erre: 3553. - Pongracz13)
2014. febr. 20. 20:19
Én Tegretol-t szedek, használt! Bár nem tudom mi lesz, ha abbahagyom...
3553. pongracz13 (válaszként erre: 3552. - 0052fe96cc)
2014. febr. 20. 15:46
Így igaz. Egyik fájdalomcsillapító sem használ. Én 6 éve szenvedek ettől a betegségtől. 9 havonta jön elő és kb 2 hónapig tart. Semmit nem tudnak vele csinálni. Ajánlottak műtétet, de inkább tűrök.
2014. febr. 13. 15:54

Sziasztok!

Jár még erre valaki?

Lehet valahogy csökkenteni a fájdalmakat?

Sajnos egyik fájdalomcsillapító sem használ.

3551. ijcdhn (válaszként erre: 3530. - Rocco21)
2013. aug. 24. 22:22

Kedves Rocco

Nagyon orulnék, ha ha irnál anyukád állapotáról. Volt mutéten? Hogy sikerult?

3550. ijcdhn (válaszként erre: 3542. - N.Anna)
2013. aug. 24. 22:14

Hol lehet ilyen tigris tapaszt kapni? Továbbra is bevált ez a módszer?

Nekem eddig csak az akkupunktura segitett, de persze mindent kiprobálnék, ami konnyitene.

3549. amacska (válaszként erre: 3548. - Duenii)
2013. máj. 19. 08:55
a gingko bilobáról halottam hogy jó erre a szörnyűségre
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook