Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2152. Negi
2014. okt. 19. 18:38

Én csak azt nem értem,hogy a biolifting ezekre jó:az arc, nyak, dekoltázs ráncainak csökkentésére, toka megemelésére, mell feszesítésére, cellulit és zsírfelesleg csökkentésére, seprűvéna kezelésére, akkor az arcon nem csökkenti a zsírt?


Ultratonenál ugyanez a kérdésem? mert azt ugye nem szeretném.

2151. grizus (válaszként erre: 2150. - Negi)
2014. okt. 19. 18:30
Take tenre itt régebben mondta valaki, hogy töri az arcot. Viszont az ultratoneról privátban jókat írtak, az is gépi technika és olcsóbb is.
2150. Negi
2014. okt. 19. 18:27

A take tent próbálta már valaki? Állítólag megemeli az arcot, talán 1 cm-nél még hatásos lehetne....


A thermage gépet én is próbáltam, semmi változás. Bár én rákérdeztem,hogy ha ez a testen fogyasztó hatású, akkor arcon nem lesz az? Meggyőzni nem tudtak...

2149. grizus (válaszként erre: 2148. - MVeronika)
2014. okt. 19. 18:24
Nekem egyelőre nincs annyi pénzem, hogy túl sokat kockáztassak, de a relatíve kicsit is sajnálom már, mert sok kicsi sokra ment.
2148. MVeronika (válaszként erre: 2145. - Grizus)
2014. okt. 19. 18:19

Elhisszük, mert el akarjuk hinni, mert változtatni akarunk és nincs más választásunk, mint hinni valakinek. Ha nem lenne nagy baj az arcommal, ma már rá nem emelnék rá semmit, se kést, se gépeket.

Még jó, hogy neked nem hatott a Theramge:). Bár a pénzt is nagyon sajnálja az ember. Én meg azért nem voltam életemben először körültekintő, mert ugyanettől a cégtől már vettem teljesen tökéletes kis szőrtelenítő IPL gépet, ami meg nagyon bevált. Így aztán nem olvastam a második gépnek utána. Pedig a gyártó is teljesen más. Közben lekértem a cég adatait és ez ellen is végrehajtás van...

2147. grizus (válaszként erre: 2146. - Linda49)
2014. okt. 19. 18:09
7000-ért? Hol kaptad ilyen olcsón? A legolcsóbb, amit tűvel tudok, az 12000. A tűs állítólag jobb, mint a tű nélküli, nyilván.
2146. linda49
2014. okt. 19. 18:07
Sziasztok. Én a legolcsóbbat választottam GUNA Biolifting. Mikrotűvel arcbőr alá fecskendezik a szert, és 40 év felett 6-8 injekció szükséges. Darabja 7000 ft. A ráncokat nem tünteti el, de az arc tényleg fiatalosabb kezelés után. Hátránya, hogy kb. 8-10 havonta ismételni kell. A beavatkozás inkább kellemetlen, mint fájdalmas.
2145. grizus (válaszként erre: 2144. - MVeronika)
2014. okt. 19. 17:55
Köszönjük a tanácsaidat. Igen, valóban dolgozik a photoshop keményen. Ha belegondolok, hogy még 4-5 éve is hogy elhittem, hogy az a sok tökéletesség mind igaz! Tényleg nagy a zavar a kezeléseknél, hogy mi micsoda, de egyről biztosan tudom, hogy az égvilágon semmit sem ér, és ez a Thermage II. Igaz, én egy olyan "szalonban" voltam kuponnal három alkalmon, aminek ma már hűlt helye, a tulaj lelépett külföldre a bevétellel. Tanulópénz.
2144. MVeronika (válaszként erre: 2142. - Zsazsi1)
2014. okt. 19. 17:44

Kérdezted még előbb, hogy volt-e valami kezelésem eddig. Az IPL-n kívül most nyárig semmi. Nekem ami gond volt az arcommal, az a rengeteg szeplő, és hogy a bőröm nagyon száraz volt. Ezeken viszont az IPL látványosan javított havi egy kezelés mellett, amit 2010 elején kezdtem. Úgy, ahogy Okoskolbász mondja, lassan, de tartósan javult a bőrkép. Eltűntek a szeplők, sokkal szebb lett a bőröm állaga. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem öregedett az arcom, csak kb., ahogy mások mondták és ahogy én is láttam, fele olyan gyorsan, mint az átlag. Csakhogy idén nyáron egy óriási butaságot követtem el. Elegem lett abból, hogy egy kicsit se sütheti meg az arcomat a nap az IPL miatt, és nem használtam már napkrémet, ami miatt tele lett az arcom most meg foltocskákkal (solar lentigo). Gondoltam, abbahagyom az IPL-t és veszek egy rádiófrekvenciás készüléket: Panda Box, amit azért írok ide, hogy nehogy vegyetek ilyet. Kétszer kezeltem végig az arcomat vele, de az amúgy is zsírtalanabb területeken teljesen kivitte a bőr alatti zsírréteget, a nasolabiális redőkben és a szem alatt. Ráadásul nem egyformán a két arcfélen. A bőröm mindenhol összeesett és ráncos lett tőle. Úgyhogy szerintem nagyon vigyázzon mindenki az olyan kezelésekkel, amik melegítik a bőr alsóbb rétegeit és így a zsírréteget "kiolvaszthatják". Az interneten a bejegyzések, amiket sajnos csak utóbb olvastam, tele vannak az enyémmel teljesen megegyező történetekkel, csak azzal a különbséggel, hogy a legtöbb emberrel szalonokban történt ez, nem maguk csinálták. Sorban vannak ezek a problémák, vegyesen az IPL, a rádiófrekvenciás és a lézeres kezelésekkel kapcsolatban is. Például az egyik: [link] és a hozzászólásokban is. A „fat atrophy” menüpontban lévő cikkeket is érdemes elolvasni.

Ezeket csak azért írom, hogy aki jelentkezik melegítéssel járó kezelésre, az semmiképp se engedje a szem körül pl. Azt hiszem, elvileg nem is lehetne, mert ott annyira vékony a bőr és a zsírréteg. Olyat is olvastam már, hogy RF kezelés után pajzsmirigy működési zavara lett valakinek, az én gépem leírásában benne is volt, hogy a gége körül nem szabad. Nem tudom, például az ultrahangos kezelés a bőr melyik rétegét melegíti, csak a legmélyebbit-e. Nem tudom, létezik-e olyan fizikai hatás, hogy csak a zsírréteg alatti részben melegít. Végül is, miért ne, ha a hámot se melegíti, lehet, hogy van ilyen. A szemműtéteknél is egy belsőbb pontra lehet fókuszálni a lézert, a közbeeső rétegek nem sérülnek. Szóval az a lényeg szerintem, hogy ne azon a szinten melegítsék a bőrt, amelyik szinten a zsírréteg van. Csak hát ki tudja ezt ellenőrizni - vagy elhinni. Az IPL az felületi, ha nincs kombinálva RF-val. RF kezelésben a legproblémásabbnak a Thermage kezelést olvastam, arra van a legtöbb panasz. De van olyan lézer, ami szintén csak felületi. Szerintem akinek IPL okozott problémát, annak nagyon magas energiaszintet állíthattak be. Sok esetben biztos nem is kaptak a gépről rendes tájékoztatást, az is lehet, hogy az orvosuk/kozmetikusuk se tájékozódott rendesen arról, amit használ, láttam már ilyet, hogy a gép típusát se tudta a kozmetikus megmondani. De bőrgyógyászok reklámjaiban is teljesen zavaros, hogy most rádiófrekvenciás-e a gép vagy csak IPL-es. Mindenesetre, aki valami ilyesmibe fog, üsse be a gugliba előbb angolul, és ha találatként jönnek fel a problémák, inkább ne csinálja. Sajnálom, ha túl sok biztatóra eddig nem akadtam. Ahogy tapasztalok valami jót is, vagy túl leszek az arcplasztikán, rögtön megírom.

Nekem az a bajom, hogy nem találkoztam még élőben senkivel, akinek láttam volna arcplasztikáját. Képeknek én nem hiszek. Ezerféleképpen elő lehet ma már ilyeneket állítani. A kislányom épp mostanában dolgozta át egy ellenszenves ember arcát orángutánná a fotosoppal. De egyszerűbb: fölteszem a nőismerősöm képét tegnapról mint „előtte” kép és fölteszem a tíz évvel korábbit mint „utána”. Kitalálok hozzá egy jó kis történetet, igaz elemekkel kombinálva. Nem is kell vacakolni a fotosoppal.

2143. zsazsi1 (válaszként erre: 2136. - Zsuzsa spain)
2014. okt. 19. 16:21

Dr Molnárnak mi a teljes neve?

És végül miben maradtál vele, javasolta a műtétet?

Nehéz így, minden doki nyilván a saját módszereire esküszik, a szálbehúzást végző ugyanolyan meggyőzően tud érvelni a módszer mellett, mint a nem végző ellene...

Mennyi idős vagy különben? (én 46)

Ahogy visszaolvastam a fórum elejére, voltak itt már 30-as csajok is, akik arcplasztikát csináltattak, hát nem tudom, az is túlzásnak tűnik, de a 60+ is, én ha addig nem csináltatom meg, akkor már biztos nem fogom :)

2142. zsazsi1 (válaszként erre: 2139. - MVeronika)
2014. okt. 19. 16:02

Aha...szóval ezért nem ajánlja 60 éves kor alatt, mert a sokból kevesebb fog visszalógni..

De mit csináljunk addig!?

Hókuszpókuszokra nincsenek kidobnivaló 100 ezreim.

És igazából most lenne jó kezdeni valamit az arcommal, 60-70 évesen már (most nem akarok senkit megbántani, és lehet, hogy akkor már én sem így gondolom) minek?!

Nekem is nagyjából az a gondom, mint neked, az állvonal kezdődő megereszkedése, a mély nasolabiális redő - ez nálam mondjuk alkati dolog is, de most még szembetűnőbb - a szájzug és a szemhéj alatti árkok. Meg kezd rácsúszni a homlokom a felső szemhéjamra, de ez még annyira nem zavar, mint az alsó rész megereszkedése.

Ráncaim alig, botoxra még nem is gondoltam, a bőröm is OK, de az nagyon zavar, hogy állandóan fáradt, kétségbeesett az arckifejezésem a lefelé megindult vonások miatt. Ha nem vigyorgok fülig érő szájjal, megkérdezik, hogy mi bajom van, mi lenne, semmi, csak ilyen a képem.

Már nagyon beleéltem magam, hogy megcsináltatom ezt a szálbehúzást, a neten nézegettem, Pataki dr és Karvász dr honlapja tűnt meggyőzőnek. Ha Pesten élnék, már biztos elmentem volna pár helyre konzira, de így nehéz, jó lenne előzetesen infókat gyűjteni.

Ha csak egy picit megemelem a kritikus részeket, már tökéletesen elégedett vagyok az arcommal, egy-lét centi vagy annyi se, és ég és föld a különbség!

Tényleg akkora dolog ez, hogy nem tudják megcsinálni???:(((

2141. MVeronika (válaszként erre: 2136. - Zsuzsa spain)
2014. okt. 19. 13:51
Szia, Zsuzsa, és a DrDermben milyen kezelést kaptál? És mennyibe került? Nincs kint árlistájuk.
2140. zsuzsa spain (válaszként erre: 2137. - 993dda84ef)
2014. okt. 19. 13:17

Szia Réka, én is örülök Neked!!!

Humm, látom a Phrasal verbs-szel bírkozgatsz…Gyakorolgasd ,tudod azt mondják ismétlés a tudás anyja


Szóval az arcplasztika gondolatát nem vetettem le de még csak el sem… elöbb –utóbb rászánom magam de valószínüleg még nem készültem fel rá teljesen, lehet nem érett meg még igazán a döntés bennem. Mert látom, érzem, hogy mennyire változó, ingadozó ez nálam, van amikor keveset alszom, vagy fáradt, rossz passzban vagyok valami miatt és azt mondom úristen, hogy nézek ki, ide egy sebésszel, máskor meg azt mondom tyü az annyát de jól nézek ki, megbocsáthatatlan bün lenne ezt az arcot fel/le/szét/átvágni …persze az idö múlásával az elsö változat egyre gyakoribb lesz.

Úgyhogy,lehet, hogy jövöre vagy 1-2- vagy 5 év vagy akár 10 év múlva érik be, nem tudom!


Most jön a szezon és én már keményen rollerezek, van egy szekrényem, amit ha kinyitod úgy néz ki mint a filmekben, amikor az amerikaiak fel szoktak készülni az atomháborúra tartalékokkal csak esetemben, rollerek, pecsétek tömkellege minden méretben, plusz mindenféle savak tucatja, és orvosi tisztaságú anyagok, koktélok a rollerezéshez…szóval ezzel próbálkozom de istenesen, azt majd meglátjuk milyen eredménnyel!

2139. MVeronika (válaszként erre: 2135. - Zsazsi1)
2014. okt. 19. 12:35

Szia, ez többeknek is válasz: Csuha doktor az én arcomra mondta csak a fél-egy évet. Azt mondta, hogy a megfeszített bőr (mint ahogy a megfeszített bármi, gumi, stb.) mindig visszalazul, kb. egy centit ennyi idő alatt. Csak mivel nálam, ha nagyon akarjuk, mondjuk két centit tudna húzni rajta, és ebből egy centi visszalazulna, az kevésbé lenne nekem (a költséghez és a rizikóhoz képest) megfelelő eredmény, mint egy idősebb embernél, akinek mondjuk 6 centit vesz ki és szintén 1cm-t lazul vissza. Tehát a fél-egy évet erre értette, hogy kb. ennyi idő lenne, amíg meg lennék elégedve az eredménnyel.

De más egyébként elvállalta elsőre. Még gondolkodom.

Azt egyébként más is mondta, hogy ne úgy nézegessük, hogy felhúzzuk magunknak a tükör előtt, mert ilyenkor az ember addig húzza szinte, ameddig akarja. De hogy sebészetileg mennyit lehet kivenni, és hová tudja a bőr alatt rögzíteni (mert oda kell húznia), az egy kicsit más tészta. Mert nem lehet akármennyit és akármerre feszíteni. És CsL még egy dolgot mondott pl. az alsó szemhéj plasztikánál, hogy ha magunknak húzzuk, akkor azért néz ki jól, mert az ujjunkkal meg is tartjuk. De a műtéttel meg azért kell óvatosnak lenni, mert az alsó szemhéj nem tartja úgy meg a kifeszített bőrt, mint a kezünk, és a szemhéj lehúzódik, ha túl sok bőrt vesznek ki - ahogy itt sajnos néhányan meg is tapasztaltátok az elrontott műtétekkel.

Tegnap a gugliba beírtam, hogy "risk facelift", és pl. olyan lista is volt a találatok között, hogy az arcplasztikánál a bőr alatt rögzített varrások is átérződhetnek vagy átlátszhatnak, ugyanúgy, mint a szálbehúzásnál. De gondolom, ez a sebészen is múlik, meg hogy mennyire vékony a bőr.

Mi zavar? Hát, kb 1 cm lógás a szám két oldalán, az állam alá, a mély nasolabiális redők és a szemem alatt a mély karikák. Valamint a bőröm állapota - narancshéj jellegűen lyukacsossá vált és tele lett finom ráncokkal, petyhüdt. A fő bajom, hogy nagyon megvisel, mert hirtelen alakult így, nyáron még kifejezetten 10 évvel fiatalabbnak néztem ki és az arcbőröm elég szép volt, ennél jóval kisebb lógástól és a homlokomon a két függőleges mimikai ránctól eltekintve, a többi probléma nem volt még meg. Nem tudom megszokni. Nagyon el vagyok keseredve, mert most nem nagyon látok semmi igazán megnyugtatót. Magyarországon szerintem nincs olyan orvos, aki az arcra specializálta volna magát és rengeteg tapasztalata lenne, és a helyzethez tudná igazítani a sokféle technikát, amit mondjuk, mind ismer és gyakorol.

2138. 993dda84ef (válaszként erre: 2137. - 993dda84ef)
2014. okt. 19. 11:55
levetetted = elvetetted
2137. 993dda84ef (válaszként erre: 2136. - Zsuzsa spain)
2014. okt. 19. 11:54

Szia!:)


Örülök, hogy hallok felőled, és ahogy mindig, most is csupa hasznos infót hoztál, köszi!:)

Végül az arcplasztika gondolatát egyelőre levetetted?

MM esetében nekem Vera naplózott eredménye, és kinyilatkoztatott elégedettsége egyelőre a mérvadó, mint egyetlen kézzelfogható információ, hiszen soha nem szabad két különböző műtéti típust és annak eredményit összehasonlítani, bár némi támpontot azért adhat. Rábólintani egy műtétre még akkor is kockázatos, ha akár több száz eredményt ismerünk az adott sebésztől, bár akkor nyilván kevésbé.


Köszi még egyszer a beszámolót, nagy kincs errefelé!:))


Nem vagy olajsejk? Ez nekem új információ!:))

2014. okt. 19. 11:35

Sziasztok lányok,


Szeptemberben amikor otthon voltam Magyarországon több orvossal is konzultáltam és az itt utóbb említett mindkét doktor úrral is személyesen találkoztam.

Dr Csuha és Dr Molnár is nagyon udvarias, kedves volt, profi módon mindketten szántak rám elegendöen hosszú idöt, és minden kérdésre részletes, korrekt választ kaptam.

Nekem is van egy enyhe “ lógás” állvonalban, ami még nem látványos de már kezd zavarni viszont én sem igazán hiszek az “alternativ vagy szike nélküli” de mégis nagyon hatásos megoldásokban. Ezek alapján én inkább arra hajlanék, de Dr Csuha az én esetemben sem javasolta az arcplasztikát, azt mondta túl korai lenne. Az eredmény természetesen a paciens életmódjától, adottságaitól is függö de 8-10 év-ig általában látványos, de nem fél évig, legalább is nekem nem ezt mondta!!!!De nem is hallottam ezt még senkitöl!

Dr Molnár, más véleményen van, vannak páciensek akik még jóval 50 alatt vannak, söt 40 alatt sem ritka már az arcplasztika. Ö a munkáit részletesen megmutatta és nekem rendkívül tetszettek, egyik másik szerintem szinte már “mestermü” kategória. Úgy éreztem nagyon érti mit akarok, egy nyelvet beszéltünk!

Még annyit, hogy Az UT-röl vagy például a szálbehúzásos módszerröl amik engem is érdekeltek csak negativ véleményeket hallottam az orvoskotól is ( persze olyanokkal beszéltem akik nem ebben “utaznak”) a töltéseket amik méregdrágák és még 1 évig sem tartanak és esztétikailag sem gyöznek meg, azokat pedig inkább kihagyom.

Elsösorban még a lézerkezelések érdekelnek most, volt is egy kezelésem a dr Dermben de semmi látványos változás , persze 1 alkalommal voltam csak mert az 1 hónap alatt míg otthon voltam csak egyre futotta az idöm, na meg a pénzem mert náluk olyan árak vannak, hogy míg nem lesz belölem olajsejk vagy valami hasonló addig 2 hetente vagy havonta nem igazán megengedhetö!

2135. zsazsi1 (válaszként erre: 2132. - MVeronika)
2014. okt. 19. 10:19

Akkor naprakész vagy...:)

Én 46 vagyok, úgyhogy egy cipőben járunk nagyjából.

Én sem gondolkodom feltöltésben, egyszer már csináltattam (szájzug és nasolabiális redő) drága volt, és nem korrigálta azt, ami engem zavar. Biztos van, amikor hatásos, de az én esetemben nem volt az.

Nekem a legvalóságosabbnak a fizikai megoldások tűnnek: ha valami lóg, alátámasztjuk valamivel és felhúzatjuk, vagy megfeszítjük és feljebb rögzítjük.

Az meglep, hogy Csuha dr. fél-egy évet mondott, az arcfelvarrásról mindenhol azt olvasom, hogy kb 10 évre megoldja a problémát, amit az ember el is vár, ha már rászánja magát.

Csuha dr különben szimpatikus a honlapja alapján, ő szerintem a saját pácienseiről készült fotókat rakja fel. Néhány orvosnál találkoztam ugyanazokkal, a ki tudja honnan leszedett előtte-utána fotókkal (a szálbehúzásos páciensekre gondolok) - hát kiábrándító és megrendül az ember bizalma.

Miért nem saját eseteket rak föl, nincs neki, vagy ami van, azt nem akarja kitenni a kirakatba?!

Akkor te sem jutottál előbbre.

Mi az, ami az arcodon zavar konkrétan, hol van megereszkedve?

És volt már valamilyen korrekciód?

2134. 993dda84ef (válaszként erre: 2132. - MVeronika)
2014. okt. 19. 08:42

Érdekes, hogy Csuhának ez a véleménye az arcplasztika eredményének tartósságáról, de nagyon szimpatikus benne, hogy ennyire egyenes ember. Azért az meglepő, hogy szerinte fél év alatt visszaállhat a közel eredeti állapot. Ezt mire értette, az arcod mely részére, elmagyarázta? El vagyok maradva a fórumon rendesen, oldalakat kellene visszaolvasnom, hogy naprakész legyek, így elnézést kérek, ha olyat kérdezek, amit már korábban írtál, de nálad pontosan mi a probléma, amit orvosolni szeretnél?


Én sem nagyon hiszek a feltöltésekben, számomra azok soha nem hoznak természetes eredményt, persze ez csupán a saját véleményem.


Köszi a válaszokat előre is!:)

2133. 993dda84ef (válaszként erre: 2129. - MVeronika)
2014. okt. 19. 08:33

Szia!


Rendes tőled, hogy ezt megosztottad velünk, köszönjük! Hát igen, itt mindig csak arra tudunk hagyatkozni, amit halottunk, láttunk, amiről nem tudunk, azt nem kalkulálhatjuk bele, és általában orvosonként 1-2 fő jelenik meg maximum, mi pedig ebből vagyunk kénytelenek levonni a magunk következtetéseit. Ez igen rizikós, az tény.

2132. MVeronika (válaszként erre: 2130. - Zsazsi1)
2014. okt. 18. 20:37
Tegnap voltam Csuha doktornál :). Nekem nem javasolta az arcfelvarrást. 47 vagyok. Azt mondja, ahhoz képest, hogy mit lehet vele elérni, túl rizikós. És ami lógást el szeretnék tüntetni, annak a fele fél-egy év alatt visszalazulna és csalódnék. Hát nem tudom. Ő is feltöltéseket ajánlott, én azt nem szeretném. Azt mondta, ha ragaszkodom hozzá, megcsinálja az arcplasztikát. A szálbehúzásokról csak véleményekből hallottam - külföldi honlapokról és Mannustól.
2131. zsazsi1 (válaszként erre: 2122. - Mannus)
2014. okt. 18. 19:41
És mivel csináltattad: Aptos, Silhouette lift, Silhouette soft, vagy felszívódó bioszál?
2130. zsazsi1 (válaszként erre: 2120. - MVeronika)
2014. okt. 18. 19:39

Hááát...szomorú vagyok. pedig már úgy beleéltem magam. Pont az én problémámra lenne jó, és mégsem arcfelvarrás.

Ha nem szálbehúzás, akkor mi??? Csuha dr. honlapján olvastam, hogy hagyományos arcplasztika csak 60-70 évesen javallott... meg, bár nagyon szépek a munkái, a hegek kicsit elriasztanak.

Az alternatív megoldásokban meg, bár kíméletesek, nem nagyon hiszek, szerintem egy hatásuk biztos: garantált pénztárcalaposítók.

2129. MVeronika (válaszként erre: 1735. - 993dda84ef)
2014. okt. 18. 10:45
Kedves RekaBeka1, még emlékeztem erre a hozzászólásodra és mivel a felsoroltak közül a másodikról rossz hírt hallottam múlt héten, gondoltam, megírom ide a biztonság kedvéért. Éppen egy plasztikai sebésznél ültem konzultáción, amikor felhívta őt egy nő, akinek minden szavát hallottam. Segítséget kért, mivel MM elrontott nála egy mellműtétet, úgy, hogy bimbóelhalása lett. Vera63-nak (akinek amúgy nagyon szép lett az arca és gyönyörű volt az esküvőjén) is gondja volt a füle mögötti heggel és sokáig érzékeny maradt az arca (1544.). Csak Vera azóta nem írt, ha esetleg olvasod ezt Vera, megírnád, hogy van a füled és arcod? Remélem, minden rendben van. Előre is köszi. MV
2128. mélykúti (válaszként erre: 2126. - Kori54)
2014. okt. 17. 18:46
Köszönöm szépen a kisegítést.
2127. kori54 (válaszként erre: 2123. - Mannus)
2014. okt. 17. 18:45

Gratulálok! Örülök, hogy ennyire gyorsan gyógyulsz.

A "szines" képeket is szeretjük ám! :)

2126. kori54 (válaszként erre: 2125. - Mélykúti)
2014. okt. 17. 18:42
Szia! Mannus szerintem arra válaszolt, hogy neki volt szálbehúzása, de nem sikerült jól.
2125. mélykúti (válaszként erre: 2123. - Mannus)
2014. okt. 17. 18:40
Bocs, a gépemen össszeakadtak a betűk.
2124. mélykúti (válaszként erre: 2122. - Mannus)
2014. okt. 17. 18:38

Svonatkozottzia,

ne haragaudj valahol lemaradtam. Mire vonatkozott a válaszod?

2123. Mannus
2014. okt. 17. 18:28

Sziasztok!

Ma voltam varratszedésen! :)

Jah... már most, hogy látok is, rájöttem, hogy a szomszédban kellene írogatnom.(a szemplasztika szobában :D)

Csináltam képeket, ha elmúlnak a szivárványos színeim teszek fel képeket.

Csudajóóóóó!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook