Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aranyhalak nemét hogyan lehet megállapítani? fórum

Aranyhalak nemét hogyan lehet megállapítani? (tudásbázis kérdés)


8. Roni24 (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2009. szept. 4. 18:35

:DDDDD

Hát köszönöm a válaszodat!

Úgy tűnik akkor ez rejtély marad! :p


Majd figyelem lesznek-e porontyok! :)))

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Roni24)
2009. szept. 4. 12:09

Vegyesen voltak, de volt köztük egyszínű is.

Fehér,sárga /arany/, foltos, fekete, fátyol farkú gülü-szemű :) Én meguntam őket, mert nagyra nőttek , minden növényt megettek. A műnövényekért nem vagyok odáig, de rávetemedtem. Azokat kitúrták. Elajándékoztam őket. Ez lett a sorsuk, 3 évig gondoztam őket és csodáltam természetesen, de a nemiszervüket nem láttam . :DDDDD

6. Roni24 (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2009. szept. 4. 11:20
Köszi, és egyébként egyfajták voltak? Ugyanolyan színűek?
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Roni24)
2009. szept. 4. 11:14
Nekem voltak,amikor ivaréretté fejlődtek akkor lehetett tudni melyik tartozik az erősebbik nemhez. Akkor kezdte a lányokat kergetni. A farka.........hhhmmm volt amelyik lányé sokkal szebb és nagyobb volt.
4. Roni24 (válaszként erre: 3. - Dominós)
2009. szept. 4. 11:06

Ejjj, hogy ez mé' nem jutott eszembe! Minnyá megnézem...

Kösz a tippet!

:oP

2009. szept. 4. 10:59

Nincs fütyije egyiknek sem? Egészen picike sem?

:-DDDDDDDDDDDD

2009. szept. 4. 10:56

Sziasztok!


Két napja vettem két aranyhalacskát! Szerettem volna párba venni őket, de az eladó pasi azt mondta úgy nem tud adni, mert nem lehet a nemüket megkülönböztetni!

Nem akartam elhinni, ezért a neten utánanéztem, de csak annyit találtam, hogy a hím aranyhalaknak nagyobb, terebélyesebb a farok úszójuk. Na, már most, az én halacskáim közül az egyik sárga, a másik fehér, piros bóbitás. A fehér nekem alapból nagyobbnak tűnik hajszálnyit, mint a másik, így most nem tudom, de gyanakszom, hogy esetleg az hím lehet. Tudja valaki hogy a fehér aranyhal nagyobb termetű-e a sima aranyhalnál, vagy teljesen egyformák?

2009. szept. 4. 10:56
Aranyhalak nemét hogyan lehet megállapítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook