Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Apás szülés hatása a férfiakra fórum

Apás szülés hatása a férfiakra (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
13. megi04
2013. ápr. 3. 17:59

Az én férjem azt mondta,csodálatos volt...Hát nem tudom...a negyediknél már nem akartam,hogy bent legyen...Hogy miért?

Egyszer egy doki azt mondta nekem,hogy a szülés,a nők misztériuma..Én meg szembe röhögtem...

És pedig tényleg..Az az én csodám!:D

Maradjon az enyém!:D

Valahogy olyan érzés,hogy bebújhatsz az ágyba meztelenül is,meg járhatsz félmeztelenül,a pasik meg érdekes módon,mégis azt szeretik,ha van benned valami titokzatos...:)

Na,én is ezt éreztem.Jó mindent együtt csinálni,de a szülés,maradjon az enyém...:)

2013. ápr. 3. 17:58

Legalább megtudta elsô kézbôl, hogy mit csinált... mi lehet a következménye...

Ha az az akármilyen horrorfilmeket megnézik, akkor a gyermekük világra jöttét miért ne???

Elvégre együtt hozták össze!

Én erre a hozzáállásra neveltem a fiamat.

A gyakorlatban még nem került rá sor.

11. bd55e3f068 (válaszként erre: 9. - 5bcf1b7c01)
2013. ápr. 3. 17:53
Azt elhiszem, hogy utána bármikor lekunyul, ha visszagondolnak.
10. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Mazsinka)
2013. ápr. 3. 17:52
Pozitív történeteket én csak nőktől hallottam.
2013. ápr. 3. 17:52
Azt mondják, hogy azok az apukák, akik jelen vannak a szülésnél, sokkal jobban megértôbbek, a szexuális életüket is jobban tudják kontrollálni.
2013. ápr. 3. 17:52
Nekem a párom végig velem volt, a vajúdás alatt is és aztán a műtőben is. Mikor először rákérdeztem mit szeretne, rögtön az volt a válasza, hogy ott akar lenni, de ha császár lenne oda nem szeretne bejönni. Aztán sort került a műtétre én nem mondtam neki akkor semmit az első verzió volt bennem, de aztán akkor abban a helyzetben rögtön jött nem fordult meg a fejében, hogy kint maradjon, semmit nem látott paraván volt előttünk. Semmi rossz élmény nem maradt benne, sőt. Azt mondta nagyon érdekes volt, egy életre szoló. Idegileg nagyon elfáradt, de két nap alatt kialudta :) Azt mondta, ha lesz még egy baba, ugyanúgy szeretne ott lenni.
7. spinneli (válaszként erre: 1. - Mazsinka)
2013. ápr. 3. 17:49
Nagyon jó téma-kíváncsian várom a véleményeket én is.
2013. ápr. 3. 17:47
Szerintem attól is függ a dolgok kimentele, hogy mire számít a leendő apuka. Ha úgy adják be neki a sztorit, hogy ez lesz élete legszebb élménye meg milyen varázslatos stb. akkor nyilván csalódni fog, ha egy kinlódó, kiabáló nőt lát akiből mindkét végén folyik épp valami. Ha viszont felkészítik a dolgok árnyoldalára is, legfeljebb kellemesen csalódhat. Meg szerintem attól, hogy bent van az apuka, nem kötelező a lenti dolgokat is végignézni nagytotálban, elég ha csak a nő kezét fogja és támogatja őt.
2013. ápr. 3. 17:45
Nekem a ferjem a mutoajtoba allt de beneb semmi penzert nem engedtem volna es normal szulesnel odaig sem engedtem volna ez az en tapasztalatom vannak ellen peldak is.
2013. ápr. 3. 17:45
Nemrégiben hallottam: a vajúdás, szülés látványa annyira megviselte az apukát lelkileg, hogy teljesen padlóra került, ráadásul impotens lett. Hiába kezelik az orvosok.
3. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Mazsinka)
2013. ápr. 3. 17:42
Sztem ez egy nő magánügye!Kiszámíthatatlan a végkifejlet.Bármennyire is akarja az apa.De sok pozitív történetet halottam.
2. Lara1984 (válaszként erre: 1. - Mazsinka)
2013. ápr. 3. 17:42
Ez a téma engem is igencsak foglalkozatat. Örülök, hogy elindítottad ezt a fórumot.
2013. ápr. 3. 17:38

Adott egy nő, apás szülést szeretne majd, ha eljön az ideje. Adott a pasi, aki nem tiltakozik, nem érzi úgy, hogy negatív élmény lenne majd neki, de azt sem érzi, hogy az lenne élete legnagyobb vágya, hogy jelen legyen a szülésnél, csak rábólint.


Összeáll a történet a fejekben: anyuka majd vajúdik, apuka segíti, aztán kibújik a baba, elvágják a köldökzsinórt, apuka pityereg, nagyon büszke, anyuka hős, és minden happy.


Mi van, ha mégsem így alakul? Apuka elborzad az egésztől: vér, veríték, ez-az stb... nem így képzelte, nem jó élmény neki, bár ott sem lett volna?


Vagy mindig jobb, mint amire először számítanak, mindig nagyobb élmény? Volt aki csalódott? Milyen történeteitek vannak apás szülésről?

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook