Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gátmasszázs utóhatása szülés után fórum

Gátmasszázs utóhatása szülés után (beszélgetős fórum)


2012. júl. 5. 19:13
Szívem szerint gátvédelemmel szültem volna, de a lányom korábban jött, így nem volt idő a gátmasszázsra, pedig olajam is volt hozzá. A doki vágott. Korábban rettenetesen féltem a vágástól és a varrástól is. Nem éreztem sem a vágást, sem a varrást, gyorsan gyógyultam, nyoma sem látszik és nem is érződik. A szex is hibátlanul működött elég hamar. Ezzel csak azt akarom mondani, ha mégis vágni kell, az sem katasztrófa, de aki teheti, próbálja ki a gátmasszázst és a gátvédelmet.
6. tigra006 (válaszként erre: 5. - Ennész)
2012. máj. 3. 13:01

Köszönöm a megnyugtató választ !

:)

2012. ápr. 27. 11:52
Én sikerrel alkalmaztam mindkét szempontból. Egyrészt nem kellett vágni, aminek nem tudom elmondani, hogy mennyire örülök! Másrészt egyáltalán nincs gondom azóta sem odalent. (Természetesen a férjem véleményére is hagyatkozva mondom mindezt.)
2012. ápr. 26. 13:52
gondolom gyógyulás szempontjából jobb, ha nem vágnak, csak számomra ijesztően hangzott a felkészítőn, amikor előadta a bába , hogy a gátmasszázzsal két hét után már akár 7 ujjnak is be kell férnie simán, és hát ez az alap méretemtől fényévekre van :D .
3. Gavrilo1 (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2012. ápr. 26. 13:11
nem igaz.
2012. ápr. 26. 08:11
gátmetszés jobb
2012. ápr. 25. 20:24

Sziasztok!

még csak az 5-ik hónapban járok, de nagyon érdekelne azon anyák véleménye, akik alkalmazták szülés előtt a gátmasszázst.sokat olvasni arról, hogy a szülés alatt segített-e vagy sem, viszont arról nem, hogy esetleg lassabban állt-e vissza hüvely feszessége, okozott -e maradandó tágulást.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook