Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Apák Napja! fórum

Apák Napja! (beszélgetős fórum)


17. ac808a6b30 (válaszként erre: 16. - MocsiBaba)
2011. jún. 17. 14:03
:))
16. MocsiBaba (válaszként erre: 14. - Ac808a6b30)
2011. jún. 17. 12:56
Hát a lányom szeptembertől kezdi az ovit. Szerintem megfogom ott említeni ezt a dolgot mert nagyon szuperül hangzik! Köszi!
15. MocsiBaba (válaszként erre: 13. - Anyuci91)
2011. jún. 17. 12:55

Valóban kevés az ilyen férfi!


De annak idején velem az apukám volt gyesen.

Mindig mosott,főzött,takarított.

Hárman vagyunk testvérek és apu rengeteget volt velünk.Anyukám tízszer annyit keresett abba az időbe így kénytelen volt Ő menni dolgozni. :(


Én ezért nagyon hálás vagyok neki!!!


És természetesen a páromnak is hálás vagyok amiért napi 12 órát ledolgozik,hogy normál körülmények között élhessünk!



Szép napot neked! Andi

14. ac808a6b30 (válaszként erre: 11. - MocsiBaba)
2011. jún. 17. 09:50

Dobjátok be az ötletet, mert ilyenkor jó kis pénz gyűlik az ovinak is, és apukák is boldogok.


Amit még nem mondtam, van arcfestés, környezetünkre irányuló tesztív, amit gyerekek töltenek ki szülőkkel, pl. most a tavalyi év fájáról a Tisza-fáról szólt, és a széncinegéről pár kérdés, beugratósok is (mennyit lép a veréb egy évben).

Tavaly mi nyertük a főző versenyt (apa volt a főszakács) de az én "receptemmel" nyertünk, paprikás krumpli volt, ahogy én csinálom, a végén beleteszek aprózott főtt tojásokat, ezzel sűrítem be, húzta mindenki a száját, de amikor ették, hátmég amikor ezzel nyertünk...

Idén csak másodikok lettünk, de odasúgták, kétszer egymás után nem nyerhetünk. Nem is az a lényeg, egyébként a nyertes csoport kap valami 2-3 csoportjátékot, társasokat, ilyesmit.

2011. jún. 17. 09:40

Kedves fórumozó!

Sajnos kevés férfiról lehet elmondani azt, hogy megilleti a tisztelet és a megbecsülés, ha netán egyedül neveli a gyermekét, vagy, ha házasságban él kiveszi a kötelességét és ellátja a feladatát rendesen ezekről sem szabad megfeledkezni jó, hogy felhívtad a figyelmünket erre köszönjük szépen Szívélyes üdv.Ágnes

12. 2104cc91e8 (válaszként erre: 10. - Ac808a6b30)
2011. jún. 17. 09:36
Ez nagyszerűűűűűű, gratulálok Nektek :)))
11. MocsiBaba (válaszként erre: 10. - Ac808a6b30)
2011. jún. 17. 08:21

De jó! Hát most irigyellek :)

Máshol miért nem csinálnak ilyet?

2011. jún. 16. 20:52

Nekünk az oviban is van apák napi ünnepély, nagy buli!


Csoportonként van bográcsos fözöverseny, adunk be pénzt, ebböl vesszük a hozzávalókat, sört, sütit üditöt mindenki hoz. Minden évben megszavazzuk, mit kell fözni apukáknak. Valamikor fözés közben bevonulunk a csoportba, kapnak apák egy kis müsort meg ajándékot, pont mint anyák napján, aztán a végén a polgármester 2 képviselövel értékeli a fözeményeket. Jó, hogy itt a szülök megismerik egymást, lazák vagyunk és kötetlenül tudunk beszélgetni, csajok pucolják a krumplit, szeletelik a hust, fiuk föznek, nagyon klassz.

Közben van tombola, komoly felajánlásokkal (cégektöl, szolgáltatóktól, akár szülöktöl, egy kávéskészlet, ilyesmi), gyerekek megunt használt játékaiból zsákbamacska, büfé, amibe szintén mi visszük a házi sütit, ez pld. 30 ft/db), kivonul a rendörség rendörautót nézhetnek a gyerekek, szirénázhatnak, van kutyás-meg karatebemutató, ilyesmik.

9. CILUSKA (válaszként erre: 8. - 2104cc91e8)
2011. jún. 16. 20:47
Köszönöm!
2011. jún. 16. 20:36

Akkor:


Minden édes és mostoha, valamint nagy APA-nak

boldog apáknapját kívánok ♥♥♥

7. Tevecca (válaszként erre: 6. - MocsiBaba)
2011. jún. 16. 20:27
köszi^^
6. MocsiBaba (válaszként erre: 5. - Tevecca)
2011. jún. 16. 20:20
Gratulálok :)
2011. jún. 16. 20:19
19-én :) de mi már megünnepeltük, 13-án volt az évfordulónk :D
4. MocsiBaba (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2011. jún. 16. 20:19
Nagyon sokan nem tudják ezért is indítottam el a fórumot. Június harmadik vasárnapja az övék.
3. Pettka (válaszként erre: 1. - MocsiBaba)
2011. jún. 16. 20:16
Így van!Nekik is kijár az ünneplés!!!!
2011. jún. 16. 20:16
Azt tudtam, hogy van Apák napja, de mikor, azt nem. Köszi, hogy felhívtad a figyelmet rá.
2011. jún. 16. 20:14

Tudjátok,hogy most hétvégén lesz az Apukák napja?

Ne feledkezzünk meg róluk! :)


Én mindig sajnáltam az Apukámat Anyák napján,ezért mondtam neki,hogy nagyon figyeljen mert neki is szól a versem.


Ha már minket Anyákat lehet ünnepelni akkor igenis ŐKET IS KELL!!!! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook