Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Apa játszik a gyerekkel? fórum

Apa játszik a gyerekkel? (beszélgetős fórum)


25. mammma
2018. máj. 24. 06:51

Nálunk nem lehet levenni őket egymásról :)

Építő, rajz, gyurma, birkózás - kislányom van.

Tegnap pl. metróztak :D :D :D

2018. máj. 3. 13:19

Nalunk kb azt se tudja hol a szobajuk.Abszolult nem az a tipus aki leul is jatszik veluk.

Helyette nyuzza őket,fogocskaznak,bicikliznek es jatszoterezunk.

En meg vagyok a tarsasos,kirakos stb jatszotars nekik.

2018. máj. 3. 07:23

Nálunk annyiból jó a helyzet,hogy a gyerek maximálisan feltalálja magát,de ha itthon van az apja akkor hirtelen nem...Egész nap csak Apa,apa kiabálást hallok,majd a sírás,hogy apa ilyen meg olyan mert a dolgát csinálja és nem játszik...

Agyrém!

Ha játszanak akkor bicóznak,görkoriznak,labdáznak és legó.

22. Anyucikóni (válaszként erre: 20. - Spinneli)
2018. máj. 2. 21:48
Mi is inkább beszélgetünk. A ma pl konkrétan ki kellett zavarnom a jatszoterre. Mert nem volt hajlandó elfoglalni magát. Ezt biztos én csesztem el.
21. Anyucikóni (válaszként erre: 19. - Spinneli)
2018. máj. 2. 21:46
Járjuk a természetet, ezt szeretik a fiúk. Csak a konkrét otthoni játék nem megy.
20. spinneli (válaszként erre: 14. - Anyucikóni)
2018. máj. 2. 21:24
nem is kell szórakoztatnik, találja fel magát. az én gyerekem is nagyon nehezen találja fel magát, ő is egész nap rajtam lógna, ha lehetne, de nem lehet, így kénytelen magának is kratívkodni, de sokszor bevonom őt is, vagy csak beszélgetőnk házimunak közben.
19. spinneli (válaszként erre: 8. - Anyucikóni)
2018. máj. 2. 21:22
olyan programot érdemes keresni, amit a párod is szeret. ő mit mond, mit csinálna szívesen?
18. iszkiri (válaszként erre: 17. - Anyucikóni)
2018. máj. 2. 21:18

Jó, hát gondoltam, adok vmi tippet. :)

Nem talált be, így jártunk. :D

17. Anyucikóni (válaszként erre: 16. - Iszkiri)
2018. máj. 2. 21:07
Apukák sem egyformák. Az én párom kb annyira ért a sportokhoz mint én az atomfizikához.😂 (én nem értek hozzá)😂
2018. máj. 2. 20:51

Nálunk apa a sportos játékokat részesíti előnyben. Labdajátékok, főként foci. De jók a célba dobós játékok is, meg az ügyességiek. Szlalomozás bringával a bóják között.

Lányokkal mindenféle tornagyakorlat, néha égnek állt a hajam. :D

2018. máj. 2. 19:53
Az említett társas, kirakó, dominón kívül szoktak gyurmázni és van olyan,h.a férjem csak beül a gyerekszoba közepére. Sokszor az is elég, ha ott van. A lányom főzőcskézik, hordja oda neki h.egyen.. vagy bevásárlóst játszanak, de az is inkább csak arról szól h.odahordja amit vett.. vagy piknikeznek, vagy épp beteget játszik (orvososat). Ezeknél nem sok mindent kell csinálni, csak jelen lenni..
14. Anyucikóni (válaszként erre: 11. - Fincsi5)
2018. máj. 2. 19:45
Jó, csak én se bírom napestig a "kölök" szórakoztatását. Meg nekem is van dolgom, főzés, teregetés, takarítás...stb.
13. Anyucikóni (válaszként erre: 10. - L.luiselotte)
2018. máj. 2. 19:44
Nagyritkán volt ilyen. Bár én nem vagyok félős. :D De ezek 4-5 percig tartó szórakoztatások. Azzal meg nem sokra megyek. :))
12. fincsi5 (válaszként erre: 10. - L.luiselotte)
2018. máj. 2. 19:36
🤣🤣
11. fincsi5 (válaszként erre: 9. - Anyucikóni)
2018. máj. 2. 19:34

Akkor te játssz a gyerekkel, apuka meg tartson rendet.D Nem vicc. Amelyik férfi ilyen, rá kell hagyni, csináltatni vele.

Enyém addig emelgette a fedőket, hogy mára már szinte csak ő főz.

Egyébként nem volt az a nagyon játszós apuka.

2018. máj. 2. 19:34

Az én férjem a fiammal kiskorában kiomondottan " hülye" játékokat játzott.Dobálta a gyereket, én meg reszkettem, hogy nem kapja el

A trsasról csak annyit, hogy a férjem városi sakkbajnok volt és sakkozni is én tanitottam meg a fiunkat.

9. Anyucikóni (válaszként erre: 6. - Globus)
2018. máj. 2. 19:17
Kísérletezni velem szokott. ;) Kutyulunk meg egyszerű kémiai kísérleteket csinálunk. Apuci kissé rendmániás, így efféle "szórakozás" neki szóba sem jöhet. Ahol már lecsöppen egy csepp víz is, abban ő nem vesz részt. :DD
8. Anyucikóni (válaszként erre: 3. - 31bc25d879)
2018. máj. 2. 19:09

Társas nem megy sem apának sem a gyereknek.

Szójátékot mindig én játszok vele.

Tavaly még legóztak néha, ma már azt sem.

7. Anyucikóni (válaszként erre: 4. - Ikebana3)
2018. máj. 2. 18:53
Párom akart lenni - csak a telefonom elgepelte.😀
6. globus (válaszként erre: 3. - 31bc25d879)
2018. máj. 2. 18:43
Nálunk még több évig ment a "vizezés": csapból vizet engedni, különböző formákba kiöntözni, méricskélni és vissza :) alig állt a lábán, a hokedli csúszott ki alóla, már majdnem hasalt a pulton, de lelkesen méregetett, míg le nem szedtem.
2018. máj. 2. 18:41

Szia!

Hát 1-2 éves korig minden és bármi lehet játék.

Nagy kartondobozban csúszkálás, felfordított talicska megmászása, háton lovagolás ... Amikor az anyukák félénkek, nehogy baja essen a gyereknek, az apukák meg bátrak :)

6 éves korban meg már társasozás, puzzle, sakk alapjai, közös gyurmázás, ha "leülős" játékban gondolkodsz.

Bár korábban írtad, hogy a gyerkőc csak inkább rajzolgatni szeret.

4. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Anyucikóni)
2018. máj. 2. 18:41
Ki nem akar "ráállni a témára" ? Az apuka vagy a gyerkőc?
2018. máj. 2. 18:38
Társas, dominó, kirakós, barkóba, az utolsó betűvel szót mondani, bicaj, szerelés ezek mennek:)
2018. máj. 2. 18:36
Azt a memóriakártyás játékot szívesen játszották. Gyerek úgy elpáholta, és engem is, mint a huzat :) Ki nevet a végén-t, néha puzzle-t raktak ki, vagy biciklizés ürügyén órákra eltűntek.
2018. máj. 2. 18:32

Szia Mindenki!


Nálatok -ahol van kisgyerek- ott apuka szokott leülni játszani velük? Miket?

A látom annyira nem hajlandó ráállni erre a témára, pedig a gyerkőc már 6 éves. Nem tudom mivel lehetne motoválni, kilendíteni ebből a nemakarom állapotból.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook