Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyatej csökkentés, de nem teljes apasztás fórum

Anyatej csökkentés, de nem teljes apasztás (beszélgetős fórum)


2013. júl. 14. 11:28

Szia!

Én régen úgy csináltam hogy egyre kevesebbet fejtem és a fejés után (vagy ha éreztem a gyulladás első jeleit) egy kis jeges borogatást tettem rá, de csak néhány percre.

Nekem bevált a végleges apasztásnál is ezt csináltam, de akkor hosszabban jegeltem.

Még egy jó tanács, fejés előtt egy kis meleg (de nem forró) vízzel öblítsd le a melleidet. A meleg hatására könnyebben kinyílnak a tejcsatornák és könnyebb fejni!

Sok sikert!

6. Sakinah (válaszként erre: 4. - Suzi81)
2013. júl. 14. 11:26

Az Urticánál a higítást kell nézni.A ch5 serkenti a ch15 csökkenti a 30 apasztja.

De a fitotékában szépen eltudják mondani.

Ezt a homeót szokták ajánlani.

2013. júl. 14. 11:17

[link]


Itt egy szopi tanácsadó válaszol a felmerülő kérdésekre, szerintem ő tud neked segíteni:-)

4. Suzi81 (válaszként erre: 2. - Highlander73)
2013. júl. 14. 11:15
Már próbáltam, hogy kihagyok fejést, meg azt is, hogy kevesebbet fejek, de nem vált be. Begyűlik a tej és nagyon nehezen vagy egyáltalán nem tudom utána lefejni. Tudsz ajánlani homeopátiás bogyót? Mert most keresem a neten, hogy amit nekem ajánlottak, az teljesen elapasztja a tejet.
3. Sakinah (válaszként erre: 1. - Suzi81)
2013. júl. 14. 11:13

Szia!

[link]


Az Urtica nagyon jó!!Itt olvashatsz róla meg arról hogyan kell szedni.

Fitotékában meg is tudod vásárolni nem is drága...

2013. júl. 14. 11:04
A homeopátia jó!Próbáld meg!Mesterséges hormont ne szedj!Ha meg nem fejed,akkor begyullad.Esetleg ha kevesebbet fejnél ki-mennyiségre-az segítene,hogy ne termelődjön annyi tej.
2013. júl. 14. 11:00

Sziasztok,


tud nekem valaki segíteni abban, hogy szeretném az anyatejet csökkenteni, de nem teljesen elapasztani. Sajnos három hetente begyullad a mellem (ha nem fejek begyullad, és mivel sokat fejek sok termelődik. A védőnő homeopátiás bogyót javasolt, de egyáltalán nem ismerem ezeket a készítményeket. Nagyon várom a tapasztalatokat véleményeket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook