Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anyajegy vizsgálat hol a legalapolsabb? Van benne valami kellemetlen? fórum

Anyajegy vizsgálat hol a legalapolsabb? Van benne valami kellemetlen? (beszélgetős fórum)


10. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Pamacsab)
2016. máj. 13. 22:26

Szerintem valamelyik maszeknál. Nagyítóval megnézik a pöttyeidet.

Egyébként, mivel te tudod legjobban, hogy hol vannak anyajegyeid, te is szólhatsz, hogy hol vannak még rajtad esetleg olyanok, ami nem rögtön látszik.

9. simple (válaszként erre: 8. - Kisj)
2016. máj. 13. 22:00
Hát igen. Én csak magánorvoshoz járok, bámi van. Ott legalább ellátnak. Régebben én is elmentem még tb alapon, hát nem volt benne köszönet, kb. mint a te eseted.
8. kisj (válaszként erre: 7. - Simple)
2016. máj. 13. 21:18

Nem fizetős volt.

De basszuskulcs, azért ennél egyik kicsit többet vártam volna.

7. simple (válaszként erre: 6. - Kisj)
2016. máj. 13. 21:16
De ez gondolom nem fizetős volt, ha a házidoki küldött oda. Sajnos az ilyen helyeken mindig ezt csinálják.
6. kisj
2016. máj. 13. 20:46

Én kétszer voltam a "Kékgolyóban" egy fura anyajegyemmel (a házidoki küldött el)

Igazán nagyon alaposak voltak.

Még menet közben voltam a doki felé félig letolt gatyóval, mikor már 2 méterről megállapította, hogy minden oké.

Ugyan ez a koreográfia játszódott le a második alkalommal is, mikor azért mentem, hogy szerintem megváltozott egy picikét az anyajegyem.


Hiába, aki profi az profi:/

5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2016. máj. 13. 14:32

*

természetesen BŐRgyógyászt akartam írni

2016. máj. 13. 14:32

Igazán alapos nőgyógyász bizony a genitáliákat is megnézi!


A legjobb, ha fényképeket is készít az anyajegyekről, hogy később a változásuk, számuk, nagyságuk nyomon követhető legyen.

3. re11
2016. máj. 13. 14:25

Bőrgyógyászhoz kell menni, és megnézi az összes anyajegyed. Annyira kell levetkőzni, hogy tudja megnézni az összeset. Nekem mivel a felsőtestemen vannak, melltartóra kellett vetköznöm. Ha neked a fenekeden van, akkor azt kell megmutatni.


Amikor nekem eltávolított két anyajegyemet, egy 9 éves kislányt műtött előttem. Neki a hüvelybementén volt egy nagy anyajegy, amit le kellett venni. Értelemszerűen alulról teljesen le kellett vetkőznie. (Az édesanyja mesélte, nem előttem műtötte.)


A vizsgálat egyáltalán nem fáj, hiszen csak nagyítóval menézi őket. A műtét nekem nem volt kellemes, mert nem zsibbadtam el teljesen, de kibírható. Inkább egy kis vágás, mint bőrrák.

2. simple (válaszként erre: 1. - Pamacsab)
2016. máj. 13. 13:23
Bugyira kell vetkőzni. Nem fáj, fúj valamit az anyajegyre és nagyítóval megnézi, és így megy sorban.
2016. máj. 13. 12:20
Hol érdemes anyajegyvizsgálatot végeztetni? Hogyan zajlik a vizsgálat? Mennyire kell hozzá levetkőzni? Mindenhol megnéz az orvos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook