Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orron felvezető csöves, gyomor feltöltéses vizsgálatom lesz. (enterográfia) Ez még mindig ugyanolyan kellemetlen? fórum

Orron felvezető csöves, gyomor feltöltéses vizsgálatom lesz. (enterográfia) Ez még mindig ugyanolyan kellemetlen? (tudásbázis kérdés)


2014. szept. 14. 22:01

Szegenyke :(

En regebben vtam eu-ben, de retek minden ,amit bedugnak ide vagy oda az emberbe.

Mentalisan keszulj fel, mvel nyilvan "muszaj" probald elfogadni, hgy most ez van es ennyi.

Ha agyalsz rajta, tultakozol, befeszulsz, annal carabb lesz...

Drukk...

Nikvan oka van,amiert "kell"

2014. szept. 14. 21:37
Legalábbis a legutóbbi vizsgálaton tudom hogy szörnyű volt pláne hogy átkellett menni a másik épületbe a mínuszokon keresztül és lehűlt a cső.. De nem tudom hogy a felhelyezésnél milyen lehetőségek vannak hogy ne legyen annyira kellemetlen.
2014. szept. 14. 21:35
felhelyezése ami. Vagy ezt lehet valahogy enyhíteni azt az iszonyatosan kellemetlen vizsgálatot?
2014. szept. 14. 21:35
Orron felvezető csöves gyomor feltöltéses vizsgálatom lesz. (enterográfia) Ez még mindig ugyan olyan kellemetlen? Az orron való cső...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook