Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyai önzetlen szeretet fórum

Anyai önzetlen szeretet (beszélgetős fórum)


2009. jan. 19. 17:28
Sokáig én is csak adni tudtam,néha akkor is amikor nem is kellett volna.Kapni,elfogadni pedig olyan volt,mintha a fogamat húzták volna.Sokat gondolkoztam ezen.És arra jutottam,hogy azért,mert nem hittem hogy érdemes vagyok arra,hogy kapjak..Pedig nagyon jó érzés kapni,befogadni..ha igazán engeded:)
2008. júl. 23. 19:14
A szeretet nem jön magától. Meg kell tanulni azt is! Elfogadással kezdődik szerintem! A magam elfogadásával!Nem hiszem, hogy az a gyerek aki csak kap, megtanul adni is! Ha bizalmat, elfogadást kap,akkor van rá esély, hogy Ő is elfogadó, és szeretetet adni, és kapni tudó felnőtté nevelődik!
2008. jún. 29. 11:53
irtam neked uzenetet priviben...igen szeretnek beszelni..''arrol'' valkivel aki igazan meg tudna erteni..
2008. jún. 28. 20:53
Nagyon sok elkeseredés van benned,nagyon elgondolkoztam ezen az irásodon,és azon amit nekem irtál,most már mégjobban szeretném,ha válaszolnál!Felnöttként jöttem rá,hogy anyukám a szeretetét mindig is anyagiakban mérte,és ezzel tiszta is lett a lelkiismerete,ez a mai napig igy van.Talán ezis nagy részt befolyásolta azelrontott életemDe nemakarom hibáztatni érte
2008. jún. 24. 16:15

Ma ujra fellapztam kedvenc könyvemet...és olvastam valamit ami nagyon elgondolkodtatott...

Két féle szeretet létezik az egyik amelyik ADNI tud a másik csak KAPNI. A kisgyerek még csak kapni tud és elfogadni majd késöbb tanulja meg hogy adni is nagyon jó érzés (szerintem még jobb mint kapni) A könyvben leirta hogy az anya akkor boldog ha adhat, ha kiszolgálhatja gyerekét de kapni nehezen tud...és egyes betegségek eredete a karma szerint hogy végre az is megtanuljon kapni aki eddig csak adni tudott...Én például mindig is csak adni tudtam, segiteni másokon...elfogadni nehezemre esik..nagyon nehéz...Ti hogy vagytok vele_?..tudtok egyaránt kapni, elfogadni és adni is??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook