Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angoltanulás tanárnál, vagy tanfolyamon? Ha tanfolyamon, akkor melyiket válasszam? Tapasztalatokat várok fórum

Angoltanulás tanárnál, vagy tanfolyamon? Ha tanfolyamon, akkor melyiket válasszam? Tapasztalatokat várok (beszélgetős fórum)

2017. jan. 23. 19:09
Jó a mormon egyházas ötlet, de a "szinte minden városban" azért túlzás. Nekem éppen elég messze van.
9. Panni58 (válaszként erre: 7. - 79e4e6154d)
2011. aug. 18. 09:59
Nekünk nem jók a katedrás tapasztalataink. Lányom elment hozzájuk szintfelmérőt írni, ez alapján közölték, hogy még legalább 3x60 óra, hogy elérje a középfokú nyelvvizsga szintet. És ők nem adják olcsón a tanfolyamokat... Szegénykém teljesen hülyének érezte magát, amikor kijött. Aztán elment a telchez, ott is írt egy felmérőt, 30 órás tanfolyamot javasoltak. Biztos, ami biztos, 60 órásra iratkozott be, aminek a végén elsőre megcsinálta a komlex középfokú nyelvvizsgát.
8. Ametiszt19 (válaszként erre: 5. - 79e4e6154d)
2011. aug. 17. 22:07
Szinte minden városban vannak már mormonok Magyarországon. Én hozzájuk jártam ingyen angolra heti egyszer, és tök sokat bátorodtam tőle. Ők amerikaiak.
2011. aug. 17. 20:52
értem, hát köszönöm. és van tapasztalata valakinek nyelvtanfolyamokkal? Katedráról hallottam jókat.
2011. aug. 17. 20:50
Abbol, amit irsz, arra gondolok, hogy valoszinuleg kiscsoportos tanfolyam lenne jo, ahol azert masokkal is tudsz beszelni angolul es/vagy egy fel ev magantanarral. Az eri meg, amivel elered a celodat... Ha a nyelvvizsga, akkor talan a ketto kombinacioja, vagy egy intenziv nyelvtanfolyam.12 ev rengeteg, nem erdemes elvesztegetni.
2011. aug. 17. 20:46

Igazából 12 évet tanultam angolul, de nem beszélek:( nyelvtan megy, nagyon is, megértem ha beszélnek, írni csak csak tudok, de nem tudok megszólalni....

Munkához kellene, hoyg el tudjak helyezkedni ha kell... szóval ilyen "mindimális" kommunikációra, de örülnék egy középfokú nyelvvizsgának is.

Azt nem tudom eldönteni, hogy így melyik érné meg inkább....

2011. aug. 17. 20:45

Ha nyelvvizsgázni szerenél, vagy közel vagy hozzá, akkor magántanár. Ha ismételni szeretnél, vagy szintet emelni, akkor tanfolyam. Viszont a magántanár jobb, mert ha egy tanfolyam sz@r, akkor megszívtad, már kifizetted. Magántanár esetében bármikor kereshetsz másikat, bár igaz hogy drágább.

Ugyanígy, ha nyelvtannal vannak gondok, menj tanfolyamra, ha a kommunikációs részén szeretnél javítani, magántanár kell neked.

2011. aug. 17. 20:43
Mennyire tudsz angolul, milyen celbol szeretnel tanulni, hany eves vagy (kb), tudsz mas idegen nyelven??? Most ezek a kerdesek jutnak eszembe, ja es tanulsz vagy dolgozol?
2011. aug. 17. 20:43
Én azért szeretem jobban a magántanárt mert ott csak velem foglalkoznak, az én tempómban lehet haladni, ha nem értek valamit akkor addig magyarázza míg megértem...de ennek meg az a hátránya hogy el tudod húzni nagyon a dolgokat, mert ugye a tanfolyamnál meg megvan az időpont amire el tudsz menni vizsgázni, a magántanárnál meg te válaszasz
2011. aug. 17. 20:41
Angoltanulás tanárnál, vagy tanfolyamon? Ha tanfolyamon, akkor melyiket válasszam? Tapasztalatokat várnék:) Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook