Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angliában élő anyukák gyertek beszélgetni fórum

Angliában élő anyukák gyertek beszélgetni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
399. B.Marcell (válaszként erre: 397. - MelisUK)
2012. febr. 4. 10:28
teljesen mindegy!!! van olyan forditasa vagy nincs ,mashogy kell ertelmezni,ennyi!!!
398. B.Marcell (válaszként erre: 395. - MelisUK)
2012. febr. 4. 10:25

mar ne haragudj de Te nem vagy kepben teljesen!!!

a segely az amit kolbaszt osztogatott az MSZP a kelet- magyarorszagi romaknak!!

a benefitek azok tamogatasok,es nem segelyt jelent hanem tamogatst es kulonbozo jelentesuk van

pl:child benefit:csaladipotlek

a tobbit meg Te is tudhatnad!!!

vannak kulon segelyek,de azok nem ezek a tamogasok,hanem munkanelkuli segely amirol Te beszelsz!!!ez hulyeseg,biztos van olyan,h adnak kajat(de akkor ez is segely),inkabb adjon 300fonttal tobb fizetest aztan majd veszek magamnak kajat!!mi az,h jar???? ezt irtad,akkor ezek a benefitek:tamogatasok is jarnak nem,mivel az ember itt dolgozik nekik,tehat adozik!!! nem kell kotekedni,mert teljesen mindegy mit irsz,nem ugy gondolom ahogy Te,igy egyet erteni nem fogunk,tuzet is okadhatsz!!!

397. MelisUK (válaszként erre: 316. - Crawley girl)
2012. febr. 4. 10:18
A benefit szerinted mit jelent? Nézd meg a szótárban. Bizony az a segély. A jobseekers allowance pedig a munkakeresők járuléka. Az allowance szónak egyáltalán nincs olyan fordítása, hogy segély, míg a benefitnek bizony igen.
396. MelisUK (válaszként erre: 315. - Crawley girl)
2012. febr. 4. 10:16

Nem kötelező ott maradni, ahol vagyok. Mi is éltünk már több városban, több országban, oda mentünk mindig, ahol a munka van, ahol jobb fizetést ajánlottak. Ha abban a városban nincs munkalehetőség, akkor el kell menni egy másikba. Meg lehet találni azt a helyet, ahol érdemes letelepedni.

Attól egyébként, hogy tél van, még nem zárnak be a munkahelyek, ugyanúgy van munka. Sőt, én eddig úgy tudtam, hogy mindenhol úgy van, hogy télen egészen szilveszterig rengeteg munka van, majd a január, esetleg még a február kicsit pang, majd újra minden a régi. De ha valakinek van munkahelye, az dolgozik továbbra is januárban és februárban, csak kevesebb órát. De amennyivel kevesebb a munka ilyenkor, annyival több előtte a karácsonyi mizéria végett.

Persze annak, akinek nincs munkája, annak ebben az időszakban nincs esélye találni, hisz pangás van.

395. MelisUK (válaszként erre: 314. - B.Marcell)
2012. febr. 4. 10:10
Nincs segély UK-ban? Úgy látom akkor nem tudsz angolul. Összefoglaló néven minden ilyen jellegű támogatást BENEFIT-nek neveznek, ami pedig a segély.
394. MelisUK (válaszként erre: 313. - B.Marcell)
2012. febr. 4. 10:07
A volt munkatársam nem alamizsnáért dolgozik, hanem rendes fizetésért és még pluszban ehet is bent és haza is vihet, ha akar. Nem kötelező, de aki odafigyel arra, hogy minél több pénzt félretegyen, az bizony el fogja fogadni a kaját, ha adnak. Nem hallottam még olyan "ki vagyok mi vagyok" emberről, aki ha kajázdás helyen dolgozik nem fogadja el a kaját. Olyan helyen jár a dolgozóknak a kaja.
393. Kyuuketsuki (válaszként erre: 391. - Crawley girl)
2012. febr. 4. 08:53
Hát ennek fényében, remélem nem leszünk túl sokat betegek!
2012. febr. 3. 18:36
Az egészségügy egy katasztrofa nem tudom hogy miért pedig itt nincs money problema és a korházak tiszták,felszereltek de az ellátás..áááá
2012. febr. 3. 18:35
Ketsuki itt minden máshogy müködik mint otthon és hidd el sokkal rosszabb hogy megértsd kint kell élni..
390. Kyuuketsuki (válaszként erre: 388. - Crawley girl)
2012. febr. 3. 18:14
Hát nem tudom..tudnék itthonról is rémtörténeteket mesélni...pl mikor a második lányommal voltam a második harmadban és görcs, vér minden volt a nőgyógyász elküldött,hogy ő nem vizsgál terhes nőket!Szóval itthon se tökéletesek és gondolom azért kinn is vannak jó dokik!És nem feltétlen származásfüggő, mert pl itt a kerületben van egy nagyon lelkiismeretes, kedves arab doki akit nagyon sokan szeretnek!
2012. febr. 3. 18:10
Jasmine én ezért tömöm is a lányom vitaminnal meg gyümölcsökkel még jobban ..
2012. febr. 3. 18:08
Elég szomoru ez hogy egy idöst semmibe vesznek,de itt a gyereket is sajnos..
2012. febr. 3. 18:02
felett...csak, hogy nehogy megszóljátok a helyesírásom...nem tudok gyorsan gépelni mégis folyton próbálkozomXD
386. Kyuuketsuki (válaszként erre: 379. - Crawley girl)
2012. febr. 3. 18:00
Ez itthon se megy másképp.60 felet már csak legyintenek, hogy fél lábbal már úgy is a sírban van!:P
2012. febr. 3. 17:27
SZia Blanka!itt hat,hol lenne mashol,hiszen kivancsi mint a fene:D:D.nem irunk neki,azt csak eszre veszi magat,aztan lep a terkeprol.Ha meg nem,akkor kell irni a Hoxanak,h tiltsak ki,ennyi!:)Mivel tobb embert zavar a tudalekos,gunyosb irasai
2012. febr. 3. 17:24
UUUristen Crawley,ez nagyon durva amit az ismidrol irtal!!!:( oszinten sajnalom,es remelem mihamarabb helyre fog jonni!!!
2012. febr. 3. 15:27
Erre csak annyit tudok mondani, hogy mindenki ovja az egeszseget, ahogy csak lehet.
2012. febr. 3. 15:21
Igen és nem érdekli öket hogy már nem fiatal,ááá komolyan mondom ha nem a saját szememmel látnám ezt el sem hinném hogy ez megy Angliában.
381. Jasmine24 (válaszként erre: 379. - Crawley girl)
2012. febr. 3. 15:07
Jaj szegeny! :((
380. blanka201004 (válaszként erre: 379. - Crawley girl)
2012. febr. 3. 14:40
nem semmi, elég félelmetes infók ezek az egészségügyről.....főleg, ha az embernek a gyerekéért is aggódnia kell
2012. febr. 3. 14:33
Most egy ismerösöm panszkodott épp ma,1 honapja köhög majd megfullad ellment a hangja,fáj a mellkasa iszonyuan néz ki szegény,és elküldték már többször hogy semmi baja,szedjen paracetamolt és ö már nem is fiatal 60 éves.Komolyan gondolkodik rajt hogy hazamegy orvoshoz de ugye az nem 2 fillér..Szegény ugy sajnálom.
2012. febr. 3. 13:58
Keves az angol szakember, keves az orvos, ezert van igeny orvosokra, magyarok is johetnenek, johetnek.
2012. febr. 3. 13:40
oke,oke:) nem valaszolok!!:)
2012. febr. 3. 13:39
hala isten neked,nem volt!!bar nekunk sem lenne,de ittmas Gp-nincs csak paki es indiai,akik sajnos nemtorodomok,es ezt nem csak mi mondjuk,hanem az az 5 masik magyarcsald is akik oda tartoznak hozzajuk.az egyik csajszi pl haza jart nogyogyaszhoz mert felhaboritonak tartotta,ahogy csesznek ra egesz terhessege folyamataban,
375. B.Marcell (válaszként erre: 374. - Jasmine24)
2012. febr. 3. 13:35
latod,latod:) majd jelzem ha mi is talalkozunk ilyen orvossal,amit Te emlitettel.hidd el mi is annak orulnenk,ha vegre lenne egy talpig orvos aki komolyan vesz,es tovabb kuld ha en ugy gondolom,es nem legyint ,es mondja,h hoo hat az nem problema,
2012. febr. 3. 13:23

Hat igen, nagyon sok ijen allja angol van az biztos. De en azert itt megvedenem azokat akiket en ismerek es nagyon is normalisak, sot szorgosabb mint sok magyar. Szoval vannak kivetelek is. Akikrol beszeltel azok tenyleg ezek az allja reteg.

Hat a pakik meg vegulis ciganyok, mert azok is onnan jottek.

2012. febr. 3. 13:17

1,igen onszantabopl jon az ember,ez teny

2,az orvoslas is egy tehetetlenseg

3,nem csak en vagyok ezen az elven,hanem tobb ezer masik magyar

4,kotelesseguk lenen az orvosoknak becsulettel ellatni az embereket,ha mar dolgozik barki is a csaladbol,fizeti az adot

5,itt az oltasi fegyelem a legtrehanyabb,ez teny,es statisztika is mutatja,es Magyarorszagon megmondjak orvosok

372. Kyuuketsuki (válaszként erre: 368. - B486c9cf7d)
2012. febr. 3. 12:21
Durva és felháborító!
371. Kyuuketsuki (válaszként erre: 366. - Crawley girl)
2012. febr. 3. 12:20
Ezek a sztorik az orvosokról most azért rendesen megijesztettek megint...pedig már kezdtem nyugtatni magam, hogy azért majd megoldjuk valahogy, csak nem olyan rossz!..hááát...bár mondjuk itthon is kifogtunk már fülgyulladással olyan gyerekorvost aki mikor mondtam, hogy fáj a gyerek füle felháborodott, hogy ő azt nem nézi meg, különben is minek hoztam ide, vigyem a kórházba a fül orr gégészetre, míg a másik belenézett és felírta rá a gyógyszert, ennyi.
370. Kyuuketsuki (válaszként erre: 347. - Crawley girl)
2012. febr. 3. 12:17
Május vége, júni eleje, ha minden jól megy!
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook