Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyertek beszélgetni Tolna megyei anyukák, kismamák! fórum

Gyertek beszélgetni Tolna megyei anyukák, kismamák! (beszélgetős fórum)


1 2 3
64. Serry
2009. ápr. 3. 11:14

Sziasztok!

Bocsi kicsit eltűntem. Nagy hajrás van éppen hajtom a szakdolgozatosomat. Napok óta nem alszom miatta és a gyerekek miatt rendesen.

Ráadásul itt a jó idő és a szívem szakad meg egy családi házért:)

Itt ahol lakunk nem olyan jó. Van kiskertünk a ház előtt de nem tudom szabadjára engedni őket,mert nincs zárt udvar. A városi játszó terek meg még irtó koszosak még nem volt takarítás a tél után. De hát ki kell mennünk oda

Na mindegy ez van.

A betegeknek gyógyulást!

2009. ápr. 2. 20:48
Most köhög, szakad fel neki. Benáthásodott. :( Remélem lassan kikeveredünk belőle.
2009. ápr. 2. 12:22

nem kell épp :)

Hogy vagytok azóta, amúgy?

2009. ápr. 2. 08:25

Sziasztok!


Van iwiwre egy meghívóm, ha kell valakinek.

2009. márc. 30. 17:20

szia


ma kicsit jobban, nem volt láza, csak délelőtt egy kicsi, de azóta nem


az este nagyon nehezen ment le a láza, a gyógyszer után 2 óra kellett mire csökkenni kezdett, de utána nem ment vissza egész éjjel, szerencsére


remélem az éjjel sem fog belázasodni

59. uracsvivi (válaszként erre: 58. - Eperlevél)
2009. márc. 30. 13:12
Hogy van a kisfiad?
2009. márc. 29. 21:05
A kisfiam ismét beteg, magas láza van, köhög és náthás. Voltunk vele az ügyeleten, lázcsillapítót injekciót nem kapott. Panadol szirupot adtunk neki, meg germicid c-t, de a kúp nem sokáig volt benne. Ma már kétszer fürdettük. Nem volt még sosem lázas, tiszta ideg vagyok miatta. Főleg a láz miatt. Már az egész családon végigment ez a betegség, miét épp ő maradt volna ki.
57. eperlevél (válaszként erre: 56. - Móni83)
2009. márc. 29. 21:01

Szia!


Örömmel látunk a fórumon!:)

2009. márc. 29. 19:16

SZiasztok!


Szekszdárdi anyuka vagyok és szeretnék csatlakozni ehhez a fórumhoz! Párommal Őcsényben lakunk! Tavaly májusban költöztünk össze és decemberben született meg a kislányunk! Akit nagyon imádunk!

Remélem sok hasznos információt fogunk majd egymássla megosztani!

Igaz nem sokat tudok majd itt lenni de igyekszem midnehez hozzászólni! Most is éppen alszik a Drágám azért tudok írni! :)


Mindenkinek szép estét!!

2009. márc. 27. 18:50
a banán foltot nem tudom kimosni a fiam ruhájából...van valami tippetek?
2009. márc. 26. 17:33

hát én szinte minden nap főzök, szeretek is csak néha nehéz kitalálni mit főzzek


ma spárga levest és lángost csináltam:)

2009. márc. 26. 13:23
Én nem főzök mindennap csak a picurnak a nagy meg eszik a suliban.Hétközbe kétnaponta főzök hétvégén a párom főz mind a két nap.Oda se enged a gáztűzhelyhez.Addig legalább tudok mást csinálni.
2009. márc. 26. 12:03

ismerős :)

én is vagyok így. ma mondjuk csavarogtunk délelőtt, de néha egyébként sem készül el semmi. Én most fogok nekiállni az ebédnek, amíg Berci alszik.

Amíg voltak vizsgáim, csak berci etetése volt fontos, meg, h legyen tiszta cucca, de ma már azért főzök, meg takarítok is :)

2009. márc. 26. 10:05
Teljesen szét vagyok esve mostanában, rosszul osztom be az időm és csak kapkodok mindig. Két napja már a javulás útjára léptem! :) Délre majdnem mindig kész lett a kaja, kivasaltam és stb. Össze kell kapnom magam, mert hamarosan vizsgáim lesznek és kell az idő a tanulásra.
2009. márc. 26. 10:00

Basszus, elfelejtettem utánakérdezni! :)


Ma megteszem!:)

49. Serry
2009. márc. 26. 09:56
Naná.ÉN meg Kecskeméten élek és itt vagyok:)
2009. márc. 26. 09:16
Sziasztok !Tolna megyei vagyok de pár éve Baján élek.Jöhetek?
47. Serry (válaszként erre: 46. - Eperlevél)
2009. márc. 22. 18:59
Megköszönöm.
2009. márc. 22. 18:27
utánakérdezzek?
45. Serry (válaszként erre: 44. - Eperlevél)
2009. márc. 22. 18:17
Nem titok. Barátnőm a védőnő és dietetikus munkájának kapcsolódásairól ír szakdolgozatot. S azért kérdeztem, mert ezt hallottam és nagyon klassz jó példa lenne az együtt működésre.
44. eperlevél (válaszként erre: 42. - Serry)
2009. márc. 22. 17:43
Egyébként miért kérdezed? Ha nem titok.:)
43. eperlevél (válaszként erre: 42. - Serry)
2009. márc. 22. 17:42
Én nem jártam,de azt tudom,h. orvos is szokott előadást tartani. Van szülőszoba látogatás és a csecsemőknél fürdetés bemutató is. A többit nem tudom, de utána tudok kérdezni ha gondolod.
42. Serry
2009. márc. 22. 15:35

Azokhoz akik jártak szülés felkészítő tanfolyamra lenne egy kérdésem.

Úgy hallottam,hogy Szekszárdom nem csak a szülésznő tartja, hanem van előadása a szülésznek, csecsemősnek, pszichológus ,védőnő és dietetikus is van. Tényleg így van? Milyenek a tapasztalatok?

41. böbe83 (válaszként erre: 40. - Eperlevél)
2009. márc. 22. 08:50
:) jaja
40. eperlevél (válaszként erre: 39. - Böbe83)
2009. márc. 20. 18:24
Jó ha van a háznál egy gyerekorvos!:)
2009. márc. 20. 17:59
Nekünk aranyos a gyermekorvosunk, bár betegségekkel az apjuk gyógyítja őket, a dokinéni csak a szurikat adja be
2009. márc. 20. 09:54
Úgy tűnik mindenhol vannak problémás gyerekorvosok. A miénk is ilyen. Van pár durva esete. Csak a szerencsén múlt,h. a húgom nem halt meg, mert mélyvénás trombózisa volt,de az orvos nem vette észre nem küldte sehova. Apu hívta fel a kollégája sebész férjét, nézze meg mi van vele, mert nagyon rosszul van. Ő egyből tudta.
37. Serry (válaszként erre: 36. - Böbe83)
2009. márc. 20. 09:25

Igen rá egy hétre megszültem:)

S váltottam gyerekorvost is. Mert az akkori úgy engedett el minket anyukámék,hoz ,hogy írt antibiotikumot ( amire mint kiderült nem volt szükség) Calciumot, lázcsillapítást. De azt már nem vette figyelembe, mikor mondtam neki,hogy a gyereke olyan rekedt,hogy inkább nem beszél és éjjel néha fullad. Nem írta fel az ilyenkor szokásos és sokat jelentő rectodel kúpot. Az ügyeletes doktornéni írta fel mielőtt a mentőt hívta.

Ezek után nem is szóltam a dokinak,hogy megszületett a kicsi.Csak a kikérőket kapta meg.

2009. márc. 20. 08:45

2007 decemberében költöztünk ide :) Lehet találkoztatok a párommal, de ha csak egy hétvégét voltatok bent, akkor nem biztos.

Nem lehetett könnyű 37 hetesen, de a történet végül szerencsésen zárult, ugye?

35. Serry (válaszként erre: 34. - Böbe83)
2009. márc. 19. 13:42

Mikor jöttetek Szekszárdra? Mi január utolsó hétvégén voltunk sajna bent a kórházban, mert Levente befulladt.

Sajnos felelőtlen volt az itteni gyerekorvosunk.

De hála ég jobban lett és hétfőn már Kecskeméten voltunk.

Azért is volt gáz ez a kórházasdi, mert én 37 hetes terhesen voltam bent a gyerekkel, felváltva anyukámmal. S mikor haza jöttünk bizony sikerült összeszednem bent az influenzát.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook