Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angliában élő anyukák gyertek beszélgetni fórum

Angliában élő anyukák gyertek beszélgetni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2012. febr. 1. 18:50
Marcell most láttam már ott is megkezdte az okositást ugyan abba a stilusba mint itt,ez nem normális az tuti,nem tudom kinek képzeli magát itt Angliában,mindenkinél okosabbnak képzeli magát,találkozna csak mondjuk a párommal ugy kiforgatná azt se tudná fiu vagy lány..szerencsétlen..
2012. febr. 1. 17:55
Na tényleg odament észt osztani ,,mi már ugy kiokosodtunk töle igaz csajok.DDD
2012. febr. 1. 17:02

kedvenc baratunk az Au pair forumban tolti szabadidejet:)

ott meg nem mutatta ki a foga feherjet,de mar kozelit hozza\;)

joo lesz az csak par valasz,es onnan is ki utaltatja magat Edesem:D :D :D

336. Jasmine24 (válaszként erre: 333. - B.Marcell)
2012. febr. 1. 15:04
Koszonom! Aranyos vagy! :))
335. Jasmine24 (válaszként erre: 331. - Blanka201004)
2012. febr. 1. 15:03
Koszi aranyos vagy! Mindenkeppen szoritok!!! :)
334. blanka201004 (válaszként erre: 332. - B.Marcell)
2012. febr. 1. 14:59
köszikeeeeee, szuper vagy!!!!
333. B.Marcell (válaszként erre: 330. - Jasmine24)
2012. febr. 1. 14:57
sikerulni fog,hidd el!!!hamarosan Anya leszel,szoritok nektek!!!:)
332. B.Marcell (válaszként erre: 331. - Blanka201004)
2012. febr. 1. 14:55
en nagyon nagyon szoritok Nektek Blanka,es amit tehetunk mindent meg is teszunk,h segitsunk benneteket!!!!:)
331. blanka201004 (válaszként erre: 330. - Jasmine24)
2012. febr. 1. 14:40

:-)))

Szia,

akkor én szorítok Neked, h összejöjjön a baba,

Te meg szorítsál, h ki tudjunk menni:-)))

330. Jasmine24 (válaszként erre: 329. - Blanka201004)
2012. febr. 1. 14:35
En meg pont forditva vagyok ezzel. Angliaban elek, de nem vagyok anyuka, viszont remelem hamarosan az leszek. :)
2012. febr. 1. 14:30

na igen, bár a fórum címét tekintve nekem sincs itt helyem, mert nem Angliában élek:-) /bár szeretnék/

DE anyuka vagyok:-)

éppen ezért szívesen időzök itt, ha tehetem

2012. febr. 1. 14:27
Blanka dehogynem itt éli ki magát..
2012. jan. 31. 20:18
reméljük, hogy nem jön erre többet
2012. jan. 31. 20:16
Jasmine jol mondja DDD
325. Jasmine24 (válaszként erre: 324. - Crawley girl)
2012. jan. 31. 18:29

Parom az ilyenre csak azt mondja: ba*atlan p*na

:DDD

2012. jan. 31. 18:22
Szia Marcell én már csak röhögök rajt ,látszik a viselkedésén hogy egy boldogtalan,megkeseredett ember,a szabadidejében nem tud mit kezdeni magával..mint idejön és kötekszik szerintem sex kéne az ilyennek elöl hátul.DDD
323. Kyuuketsuki (válaszként erre: 322. - B.Marcell)
2012. jan. 31. 16:11
;)
2012. jan. 30. 19:09
Mondhatunk barmit,gyermektelen emberkek uuugy is jobban tudjak mint Mi akiknek csaladja van:D :D.nem,baj jon majd kutyara der:)
2012. jan. 30. 14:26
blanka igazad van.
320. arrival (válaszként erre: 315. - Crawley girl)
2012. jan. 29. 14:35
munkaLYa? Ez mar nagyon faj...
2012. jan. 29. 13:54

Sziasztok,

írjátok, hogy segély, támogatás meg minden......

erről az jut eszembe, hogy sztem az emberek nagy részének az a célja, hogy dolgozzon és pénzt keressen, és ebből jusson előre. Nem segélyen tengődni.

A támogatásokat pedig el kell fogadni, azért vannak.

Az ember, aki neki indul a nagyvilágnak (magamból kiindulva) dolgozni szeretne, ha már a saját hazájában nem jut neki "hely".....nem másért indul, csak DOLGOZNI.

Az, hogy adott országban pedig másképpen támogatják az embereket, mint pl. Mo-on, hát arról nem az ember tehet.

2012. jan. 29. 13:25
Ja igen és a másik segély neve az INCOME SUPPORT ezt a létminimum alatt élök igényelhetik,de mindezekhez kell hogy legyen igazolt munka viszony .
2012. jan. 29. 13:23
Ez otthon is van az álláskeresöi támogatás..Ezt az kapja aki bejár a job centerbe 2 hetenként aláirrni pecsételtetni,és bemutatja hogy munkát keres.
2012. jan. 29. 13:20
Ezért mondom ez város függö is ..És valoban a child tax credit child benefit nem segély,a segélyt ugy hivják JOBSEEKERS ALLOWANCE.
2012. jan. 29. 13:14
Köszi Melis..Amugy nem mindegy hol mekkora a város mennyi a munkalehetöség stb..Itt például a téli idöszakban még Angolnak sincs munkálya,lásd párom 3 hétig kapart munkáért mire talált és a pasik vándorolnak más városba mert itt nincs semmi,ezt egy anya nem tudja megcsinállni.Az én külföldi ismeröseim akiktöl munkát kérdeztem azt mondták télen minden halott,például tegnap kettö fiatal csaj tölem kérdezte tudok e munkát mert nem találnak mindig dolgoztak 3 éve vannak itt nincs gyerek és semmi munkát nem találnak,mivel egysterüen nincs üres hely,föleg gyerekeseknek..Szerencse és ismeretség akkor talán..Nekem talán sikerül ha ismerösöm beajánl de azt mondta max március télen halott minden..
314. B.Marcell (válaszként erre: 312. - MelisUK)
2012. jan. 29. 07:30
a masik,meg itt nincs segely, nem segelyt adnak,hanem allami tamogatast,mas neven fizetes kiegeszitest,hogy meg lehessen elni,ha nem eri el esetlegesen azt a bizonyost,ami felett nem jar tamogatas!!ez mas vilag,felejtsuk mar el magyarorszagot,ahol segely hegyen hatan van!!!rengeteg anya dolgozna,csak nem tud,es nem azert mert nem akar,elhiheted!!!es nekunk nem kene a tamogatsert meg egy gyerek,kitorolhetnenk azzal a seggunket amit utana kapnank:)van gyereked?vagy talan meg egy sincs,azert vagy ezen a velemenyen,melisUK-ban??:)
313. B.Marcell (válaszként erre: 312. - MelisUK)
2012. jan. 29. 07:03
SEGELYEKBOL GYEREKET ELTARTANI NEM LEHET!!!! ES EGYALTALAN NINCS IGAZAD!!!ES TUDOD MIT,ALAMIZSNAT EN EL SEM FOGADNEK,ADJANAK RENDES FIZETEST AZTANA BBOL MAJD MEGVESZEM A KAJAT MAGAMNAK,NEM KELLENE NEKEM SENKINEK A KAJAJA!!
312. MelisUK (válaszként erre: 293. - Crawley girl)
2012. jan. 28. 23:55
Pont az egyik munkatársam felmondott avégett, mert suliba kezdett járni a gyereke. Mi össze-vissza beosztásban dolgozunk, nem tudta megoldani, hogy itt dolgozzon. Viszont kb 3 napjába tellett, hogy olyan munkát találjon, ahol akkor dolgozhat, mikor suli van. Egy take-away-ben dolgozik, olyanban, ami napközben van ebédidőre nyitva, nem az esti fajtában. Amíg a gyerek suliba van, majdnem annyi időt tud dolgozni és még kaját is vihet haza. Igenis lehet munkát találni, ha akar és próbálkozik az ember. Rengeteg részmunkaidős állás van. Rengeteg anya képes dolgozni. Meg persze rengeteg olyan is van, aki inkább szül még gyereket a segélyekért.
311. MelisUK (válaszként erre: 309. - Crawley girl)
2012. jan. 28. 23:50
Kérdezd meg tőle, hogy mikor van bent a főnök. Olyan szerintem nincs, hogy sosem. Ha minden kötél szakad, akkor add oda neki. Persze, hogy odaadhatod. Csak jobb, ha a főnök kezébe nymod, akkor tuti megkapja és lát is, hogy milyen vagy.
310. MelisUK (válaszként erre: 288. - B.Marcell)
2012. jan. 28. 23:47

Úgy látom felkaptad a vizet azon, hogy azt írtam, hogy nem kell évekig otthon csücsülni a gyerekkel. Egyáltalán nem arról van szó, hogy nem csinál semmit otthon az ember, félreértetted. Itt egyáltalán nem szokás évekig otthon maradni szülés után. Ez magyar hóbort. Ha itt élsz, akkor próbálj meg beilleszkedni, hisz már ide tartozol.


Ha semmiképp nem akarjátok a gyereket nursery-be vinni, akkor is amikor az egyik fél szabad napos, a másik el tud menni dolgozni. Pl az apa dolgozik hétköznap, az anya meg hétvégén. A gyereknek szüksége van szocializációra is és nyelvismeretre is, ezért igencsak ajánlott a nursery, ha a szülők nem angolul beszélnek hozzá. A gyerek is nagyon-nagyon jól érzi bent magát, ha a szülő korábban megy, a gyerek nem is akar hazamenni. Ezt sem szabad elvenni a gyerektől. Plusz támogatás is, nem kell azt az összeget mindet kifizetni.


Szerintem úgy fair, ha meg van osztva a gyermeknevelés és a munka is.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook