Amputáció (beszélgetős fórum)


7. 754c7e07c3 (válaszként erre: 6. - 4c35511f0b)
2007. okt. 26. 22:06
Igen. Minden évben vittek adományokat, és olyankor ők etethettek, de akkor egy rossz mozdulata volt, és leharapta az ujját a kedvenc majma. :((
6. 4c35511f0b (válaszként erre: 5. - 754c7e07c3)
2007. okt. 26. 22:03
MAJOM? Hogyan? Benyúlt hozzá?
5. 754c7e07c3 (válaszként erre: 1. - Britta3)
2007. okt. 26. 22:02
Szia! Tudom, tapasztalatokat szeretnél, és nem másodkézből infót, de gondoltam csak írok. Az osztálytársamnak a két ujját kellett amputálni, mert leharapta a majom, és hiába varrták vissza. Azt tudom, hogy télen-nyáron, meleg szobában is kesztyűt hordott, és néha elmesélte, hogy fáj, érzékeny, és igen, némely dolgot újra kellett tanulnia. Nem gátolta végülis semmiben, de ő hiányosnak érezte magát egy kicsit. Nos, ennyi, amit én tudok. Minden jót!
4. 4c35511f0b (válaszként erre: 3. - Britta3)
2007. okt. 26. 22:00
Ehhez sajnos nem tudok- érdemben- hozzászólni, de szerintem ha orvost megkérdezel, szívesen válaszol mindenre (már, aki rendes:)
3. britta3 (válaszként erre: 2. - Hetessycintia)
2007. okt. 26. 21:56

Szia!Köszönöm jó kívánságod!

Már több,mint egy éve történt,de még mindig olyan érzékeny,hogy nem tudok semmihez hozzáérni:(( fantomfájásaim nekem is vannak...

Már nagyjából meg tudok csinálni mindent,csak az írást volt nehéz újra tanulni:)

Apukádnak sok kitartást,és jó egészséget kívánok!

Üdv!

2007. okt. 26. 21:34

Szia.Először is jobbulást.Nekem az apukámnak amputálták a jobb lábát,8 évvel ezelőtt.Pár hónapig (talán 1-év is volt ) nagyon érzékeny volt neki,meg voltak a fantomfájások is,és szegény még a mai napig néha elfelejti,hogy nincs lába,és elindul.Az agybol nem lehet kitörölni,hogy nincs.Nemtudom az ujjnál hogy hogy van,de szerintem egy pr év biztosan lessz,mire hozzászoksz,és belejössz újra a dolgokba.A kényszer,hogy meg kell csinálni,ráviszi az embert.

Üdv.

2007. okt. 26. 21:26

Sziasztok!Azért nyitottam ezt a fórumot,mert olyan emberekkel szeretnék beszélgetni,akik hasonlóan jártak,mint én.

Tavaly amputálták két ujjam felét,és érdekelne másnak milyen tapasztalatai vannak.Mennyire marad érzékeny a csonk,hogy tanul meg az ember újra dolgokat,stb...


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook