Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amióta abortuszom volt, minden alkalmat megragadnak a szüleim, hogy a fejemhez dörgöljék, milyen felelőtlen voltam! Mit tehetnék? fórum

Amióta abortuszom volt, minden alkalmat megragadnak a szüleim, hogy a fejemhez dörgöljék, milyen felelőtlen voltam! Mit tehetnék? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2008. nov. 28. 19:13
Mondd azt nekik, hogy ez a Te dolgod, és kész. A Te döntésed volt, vállaltad, ez van.
4. naiv
2008. nov. 28. 19:13
tudom,h felelőtlen voltam de ez még nem ok arra,hogy minden alkalommal fejemhez kapjam,meg nem csak én voltam felelőtlen mivel,h az exem lelépett amikor megtudta,h mi a helyzet
2008. nov. 28. 19:12
Mondatd már nekik, hogy ez neked nem esik jól?
2008. nov. 28. 19:11

Ne foglalkozz vele. A te életed, te döntesz!


Nekem meg inkább ki akarták fizetni az abortuszt, csak ne vállaljam be a gyereket... ki érti ezt???


Ahány ember annyi féle. Utálom, ha a szülők beleszólnak/bele akarnak szólni a felnőtt gyerekük dolgába.

1. naiv
2008. nov. 28. 19:10
Amiota abortuszom volt azóta minden alkalmat megragadnak a szüleim, hogy a fejemhez dörgöljék, hogy milyen felelőtlen voltam!!Segitsetek!!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook