Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Amikor anyukám jobban szereti a testvéremet fórum

Amikor anyukám jobban szereti a testvéremet (beszélgetős fórum)


1 2
6. Ujkismama81 (válaszként erre: 5. - 5056d3921a)
2016. jún. 12. 19:27

Nekem nincs szuksegem segitsegre, csak neha jo lenne egy kis idot eltolteni Anyukammal. Uj baratja is van ugyhogy nincs sok ideje. 35 es 37 :)

De a tesom... Agyilag nem annyi neha

5. 5056d3921a (válaszként erre: 4. - Ujkismama81)
2016. jún. 12. 19:19
Megszokod és rájössz, magad is megállsz a lábadon. Nincs szükséged segítségre. (hány évesek vagytok?)
2016. jún. 12. 19:07
Neki akarmit megtesz es amikor en kerem meg valamire Anyamat akkor nem er ra.... Na jo mindenki mas szemelyiseg ertem en, csak rosszul esik
2016. jún. 12. 19:05
..nem tudom...
2016. jún. 12. 19:05
Mivel mindenki külön egyéniség, így másképpen viszonyulunk az egyénekhez.
2016. jún. 12. 19:00

Lattam mar hogy van hasonlo tema itt de gondoltam elmondom ami bant.

Ugy erzem Anyukam a testveremmel tobbet torodik, 2 evvel idosebb nalam. Lehet hogy tobbet "sir" , mint en. En nem szoktam Anyukamnak beszamolni hogy milyen nehez nekem, nem szeretem magamat sajnaltatni.

A testverem pedig szereti Anyankat kontrolalni, neki mindig mindennel segiteni kell, foleg ha a gyerekeirol van szo.

Egy karacsonykor beszolt a tesom Anyanknak hogy nem csak 2 unokaja van ( torodni kell az o gyerekeivel is)! Pedig Anyank mindig probal ugyanugy foglalkozni mindegyik unokajaval.

Na mindegy most mar elkoltoztek jo messzire, nem tudom hogy Anyanknak kellesz valasztani majd hogy odakoltozik majd hozzajuk-e. Ti mit szoltok?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook