Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Amikor a pasi alacsonyabb? fórum

Amikor a pasi alacsonyabb? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
9. 78826dc958 (válaszként erre: 7. - Vikó 26)
2009. ápr. 8. 21:32
De a pasi remélem meg van még!:-)
8. 78826dc958 (válaszként erre: 6. - Fényes)
2009. ápr. 8. 21:31
A barátnőm is igy volt ezzel.Soha nem kellett neki alacsonyabb pasi.Most 38 éves,és 3 hónapja talált rá a nagy szerelem egy 10 cm-el alacsonyabb férfi személyében.Boldog és nem érdekli.Nem gondolta volna ,hogy egy alacsonyabb pasit fog szeretni.A férfi nem a magasságától férfi hanem,hogy a tettei miatt lehessen felnézni rá.
7. Vikó 26 (válaszként erre: 4. - 78826dc958)
2009. ápr. 8. 21:31

Én is laposat veszek mindenhová?

Egyszer bele szerettem egy magas sarkú csizmába,meg is vettem,gondoltam fel veszem majd olyankor mikor nem közös programot csinálunk!

Ám Ő meg lepett azzal hogy a szervezett barátnős találka után elém jött!Hú de kellemetlenül éreztem magam mellette majd 20 centivel magasabban!

A csimmácska meg azóta is porosodik valahol a szekrény alján!

Néha elő veszem le törölgetem,el gyönyörködök benne...

2009. ápr. 8. 21:25
hááááát...én egyszer megpróbáltam túllépni ezen a "korlátomon"...de így utólag bevallom őszintén..nem baj, hogy nem működött, mert számomra felért volna egy önmegerőszakolással..elég erős személyiség vagyok...nem szeretnék fizikailag is erősebb (magasabb,vállasabb) lenni..de ez az én pechem...hisz mennyi helyes, alacsonyabb pasitól esek el:-))))
2009. ápr. 8. 21:22
Ugyan, ennél nagyobb bajotok sose legyen. Nekem is volt ilyen, de manapság ez már nem újdonság. :)
2009. ápr. 8. 21:21
Köszi!Ezzel őt nyugtatjátok nem is engem!:-)Én is igy szeretem az én "kicsimet".Bár én mindenhova lapossarkúban megyek.
2009. ápr. 8. 21:19

Szia.


Az én férjem is alacsonyabb nálam kb:4-centivel, de semmi gondot nem okoz nekünk. :)

Sőt kimondottan szereti, ha magassarkúban vagyok, ha megyünk valahova.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. :)

2009. ápr. 8. 21:15

Az én férjem 10 centivel alacsonyabb nállam,eleinte engem nagyon zavart,úgy éreztem mindenki minket néz!

Imit ez nem zavarta,mostmár engemsem és egyáltalán nem is nézett minket senki,csak én be beszéltem magamnak!

Szeretjük egymást,ez legyen a legnagyobb bajunk és a tiétek is!

2009. ápr. 8. 21:12
Az én párom 3 cm-el alacsonyabb,mint én.Ez nagyon feszélyezi őt.Főleg a kapcsolatunk elején zavarta.Kissebségi komplexusa van emiatt.Engem viszont nem zavar.Az első találkozásunk alkalmával meglepődtem,de soha meg ne fordult a fejemben,hogy égő lenne vele elmenni bárhova is.Kiváncsi lennék mások hogy állnak ezzel a dolggal!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook