Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Amikor a pasi alacsonyabb? fórum

Amikor a pasi alacsonyabb? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. dec. 11. 15:39

Én (mint már írtam 173cm vagyok) és van egy fiú aki tetszik....

Ő alacsonyabb nálam.Úgy 3cm-vel..: D

Szerintem furcsán néz ki ha a nő a magasabb.Aztán lehet, hogy később megnő.

Bár mikor egyszer megemlítették a magasságom, egyből megvédett, hogy szerinte ez normális és ez szép.

Lehet, hogy Neki nem lenne baj, de számomra...

98. mp3joe
2010. szept. 15. 12:26
Kylie022 hol van ez a közös képetek ? nem találom. :(
2010. júl. 18. 12:15
Mindenkinek aki ilyen helyzetben van: a Nők Lapja Ezotéria nyári különszámában van 1 házaspár ahol a nő 202 cm magas, a férfi 157 cm, a derekáig ér. Vagyis 45 cm a magasságkülönbség, de Ők így boldogok, gyerekük is van már. Cirkuszi mutatványokkal járják a világot.:)
96. _kisscsillag_ (válaszként erre: 95. - Lola91)
2010. júl. 18. 11:31
Lola, privát üzenetet írtam neked, az üzeneteidnél a bejövők között látod.:)
95. Lola91
2010. júl. 15. 08:47

Hello mindenki!

köszi a gyors választ:)

és az iwiwes klub szerintem is jó ötlet!

Csak van még egy kis gond.

A fiú kb. fél órára lakik tőlem.

Ami nem lenne baj mert én bármikor elmennék hozzá.

Csak hát tegnap elmondtam a szüleimnek és nem nagyon helyeselték a dolgot.Ráadásul még dob a dolgon hogy a fiú édesanyja az én anyámmal dolgozik.

A barátnőim sem rajonganak érte.

És hát gondolom tudjátok hogy ez az egész nyomás megnehezíti a kapcsolatot.

94. _kisscsillag_ (válaszként erre: 84. - Kiny13)
2010. júl. 14. 11:05

Szia!

Ne legyen bűntudatod amiatt, hogy nem felelsz meg anyukádnak! A cipész tud tenni a fiú cipőjébe magasítót, vagy MBT cipő is nagyon jó, outletekben már lehet kapni olcsóbban is!:)

2010. júl. 14. 11:04
Szerintem tök klassz lenne 1 ilyen klubbot létrehozni az iwiwen, és közös programokra menni együtt, erősítene mindenkit, meg jól is éreznénk magunkat!:)
92. _kisscsillag_ (válaszként erre: 91. - Lola91)
2010. júl. 14. 11:01

Szia Lola91!


Nagyon örültem az írásodnak, mert igencsak hasonló helyzetben vagyok, nálam is 15 cm-rel alacsonyabb a srác akibe beleszerettem. Viszont mi egyidősek vagyunk, csak mindezek mellett neki még kicsit vékony a hangja is. Én is félek attól, hogy mit fognak szólni hozzá az "emberek", meg anyám is...DE! Rájöttem, hogy a szívem szakadna meg ha elveszíteném Őt, és nem zárhatom ki a boldogságot az életemből csak azért, hogy megfeleljek másoknak! Szerintem azért zavar ez minket, mert olyan neveltetést kaptunk, hogy megfeleljünk másoknak, és ha nem ezt tettük, megbüntettek minket....ez pedig hozott magával 1 bűntudat érzést amit le kell küzdeni. Legalábbis nálam ez van. De még mindig azt mondom, hogy ez legyen a legnagyobb probléma egy kapcsolatban, ha minden más szuper, akkor mindenképp érdemes belevágni szerintem! Csak magaddal szúrsz ki ha nem teszed.....

91. Lola91
2010. júl. 14. 10:22
Sziasztok.Van egy fiú aki 4 hónapaal fiatalabb nálam és kb. 15centivel kisebb.De szeretem.csakfélek hogy mit szólnak a többiek.és hát elég kényelmetlenül érzem magam.és nemtudom higy mit csináljak .KÉRLEK segítsetek
90. nana00
2010. jún. 14. 21:20

Régi már de írok, ha már ide tévedtem. :D

Férjemmel 20 éve vagyunk együtt. Akkor egyforma magasak voltunk. Most van köztünk kb. fél fej különbség az én javamra. Letojom. Nem érdekel! Nekünk így is jó. Azt mondják: Az ágyban nem látszik. :DDD

2009. aug. 26. 17:46
Húh én egyszer ilyen internetes randi keretében találkoztam egy pasival és kicsit elnézte, hogy hány centi, és kb fél fejjel alacsonyabb volt, mint én. Engem ez baromira aggaszt és rögtön meg is mondtam neki, és még ő volt felháborodva, hogy ő akkor majd ki áll az esőre és megnő:))))
88. Fiatal nő (válaszként erre: 87. - Csillag85)
2009. aug. 26. 17:41
Egy centi az nem is látszik... Kell a pasinak valami tüsi frizura és még annyira sem fog... X-d
2009. aug. 26. 15:55
Az én pasim is alacsonyabb, igaz csak 1 centivel. :) De ez soha nem érdekelt, neki meg még tetszik is. :D
86. 78826dc958 (válaszként erre: 84. - Kiny13)
2009. aug. 6. 22:38

Ne hagyd hogy egy ilyen baromság közétek álljon!!

Az anyukáddal nem értek egyet!!Nem az ő pasija hanem a tiéd!!Senki ne alkosson véleményt ismeretlenül!!

Ne foglalkozz velük!!

Csak szeressétek egymást!

85. klenca (válaszként erre: 84. - Kiny13)
2009. aug. 2. 17:13

Ismerek egy házaspárt. Édesek.:))

A nő kb 15 cm-rel magasabb.

Megkérdeztem egyszer tőle, nem zavarja-e?

A válasza kb ez volt: Középiskolás korunkban szerettünk egymásba, akkor a srác kb 20 cm-rel magasabb volt. Aztán én hirtelen megnőttem, a fiú már nem nőtt többet, akkor kicsit filóztam mi legyen, de bennünket megszoktak, hogy mindig együtt vagyunk, így aztán együtt is maradtunk. Ma már nem zavar. Mindvégig szerettük / szeretjük egymást.


(Talán csak egy vélemény, de hátha segít.)

84. kiny13
2009. júl. 25. 21:08

Sziasztok!

Tudom, hogy nem ide tartozik de lenne egy kérdésem. Szeretném ha elmondanátok a véleményeteket.

20éves lány vagyok és van 7hónapja barátom. A gond csak az, hogy a szüleim nem ismerik a srácot, de már így sem tetszik anyukámnak mert 7centiméterrel alacsonyabb, mint én. Mivel falun élek, így sokszor láttak a fiúval, és ezt elmondták anyámnak, és azt is hogy hogyan engedheti meg hogy egy nálam alacsonyabb fiúval legyek együtt. Próbáltam neki elmondani, hogy engem nem érdekel a magasságkülönbség, és hogy nagyon jól kijövök a sráccal, de végig sem hallgat, egynesen eltiltott tőle. Így egyre kevesebbet találkozunk és ez kihat a kapcsolatunkra is. Egyre több a konfliktus köztünk, és egyre többet vitatkozunk emiatt a helyzet miatt. Ha tudnátok nekem segíteni, vagy lenne ötletetek, hogy hogyan tudnék anyámra hatni, vagy legalább 1esélyt adjon nekünk, hogy lássa, hogy boldogunk vagyunk együtt.

Vagy esetleg hogy lehetne az hogy a srác egy kicsit magasabbá lehessen tenni?Hallottam, hogy vannak különböző cipők, arra hogy magasítsák a srácot, de az interneten nem találok ilyenetek. Ha tudnátok adni pár márkanevet azt megköszönném.

Várom a választ, és légszi írjatok.

83. Istvan33 (válaszként erre: 82. - 78826dc958)
2009. jún. 28. 15:09
Hidd el az vagyok aranyos vele és imádom... Sose tudtam rosszul bánni egy nővel.
82. 78826dc958 (válaszként erre: 78. - Istvan33)
2009. jún. 28. 14:32

Szia!Mint azt gondolom olvastad itt a fórumon,sok az alacsonyabb pasi.És???Nálam is alacsonyabb a párom!De nem érdekel!Szeretem és kész!

Sőt a barátnőm és a pasija közt majdnem 10 centi van!De őket sem érdekli!!!Olyan édesek.....


Kompenzálhatod mással a magasságodat!!Ha aranyos,kedves,törődő és figyelmes vagy akkor nem fogja érdekelni a magasságod!Hidd el!

81. Zizisicc (válaszként erre: 78. - Istvan33)
2009. jún. 28. 14:29
Ha az 5 cm miatt dobni fog, akkor mi lenne az első nézeteltérésnél? Hidd el, akkor nem szerelmes beléd, akkor viszont úgy lesz jobb mindkettőtöknek.
80. Istvan33 (válaszként erre: 79. - Icerose88)
2009. jún. 28. 14:23
Hát remélem...
79. icerose88 (válaszként erre: 78. - Istvan33)
2009. jún. 28. 14:16

Szia.


Ha ő is komolyan gondolja veled, akkor nem fog dobni.

2009. jún. 28. 13:56

Sziasztok!


Én egy 25 éves pasi vagyok. Megismerkedtem egy lánnyal 1,5 hete akibe bele is szerettem. Még soha nem volt ilyenre példa az életembe, de nagyon hamar szerelmes lettem belé. Egy nagyon szép és aranyos lány. Viszont egy dologtól félek magasabb tőlem olyan 5 cm-el kb.. És félek, hogy emiatt dobni fog engem.

77. 78826dc958 (válaszként erre: 72. - Kylie022)
2009. ápr. 17. 13:38
Köszi:-)
76. 40163fd81d (válaszként erre: 75. - Klenca)
2009. ápr. 17. 13:04

Mi a fene ez a :((((,nem inkább:))))


Mi így vagyunk gyönyörűek!:DD

75. klenca
2009. ápr. 17. 12:32

Az kiskorú!!!


Így is alacsony vagyok.:((

2009. ápr. 17. 12:18
Én is magasabb vagyok a páromnál. Ő 164 én meg 172 cm vagyok, szóval van egy kis különbség :) De egyikünket sem zavarja ez, sőt a párom büszke rá, hogy milyen szép magas barátnője van. Egyébként a kapcsolatunk előtt el sem tudtam volna magam képzelni nálam alacsonyabb pasival. De mikor megismerkedtünk, a személyisége elvonta a figyelmem a magasságáról.
73. lilura
2009. ápr. 17. 10:52

Egyik barátnőm is pont most ismerkedik, még nem láttam a kiszemeltet, csak Iwiw-en mutatta meg, mondom neki, oké-oké fejre rendben van, de olyan fura. Vagy húsis vagy pici. mint kiderült ez utóbbi...Bár nem nehéz nála kisebbnek lenni, mivel 178 cm magas a leányzó:).

Nekem nem volt, de nem is lesz, már kisebb partnerem. Én 176 cm vagyok, a Szerelmem pedig 182 cm. Ő sem annyira magas, de ez így pont ideális:).

72. Kylie022 (válaszként erre: 71. - 78826dc958)
2009. ápr. 17. 10:40
Igen, néztelek titeket, de én nem látom nálatok a nagy különbséget, v eltérést. Szerintem nagyon összeillő pár vagytok :)
71. 78826dc958 (válaszként erre: 70. - Kylie022)
2009. ápr. 17. 06:09
Amennyire látom,nem dúrva az eltérés köztetek,mint ahogy nálunk sem.Viszont én duci vagyok a párom pedig nem.Ez látszik is a képeinken.Láttad?Soha nem voltam vékony,de ő igy szeret.
70. Kylie022 (válaszként erre: 54. - 78826dc958)
2009. ápr. 16. 18:39
Nah, felraktam a Naplóba egy képet. Elég béna,mert nem állunk túl közel egymáshoz, de csak ilyet leltem :) Viszont ezen is látni h én vagyok a magasabb :P
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook