Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 5 cm-rel alacsonyabb a pasi, de minden másban tökéletes. fórum

5 cm-rel alacsonyabb a pasi, de minden másban tökéletes. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
82. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 78. - Violet18)
febr. 4. 13:53
Engem nem kell megvédeni, neki kell megvédenie magát tőlem.
81. Violet18 (válaszként erre: 80. - A6e86abb96)
febr. 4. 13:02
Kosaras pasim nem volt, nekik elv nagy kezük van 😉😋 de mostanság egyre több átlagos v átlag alattival hozott össze a sors és jobban odateszik magukat 🤤🤤 akinek nagy van a legtöbbje úgy gondolja ez bőven elég. De igaz ami igaz, a behatolás pillanatában nem mindegy mit érzel 🫠🫠🤤🤤🤤
80. a6e86abb96 (válaszként erre: 79. - Violet18)
febr. 4. 12:35
Egyszer olvastam valahol hogy a kosarasoknak jó nagy van. Bruce Lee méret. :)
79. Violet18 (válaszként erre: 57. - A6e86abb96)
febr. 4. 12:19
Sztem nem igaz. Inkább a kezéhez hasonlítanám ha valamihez hasonlítani kell, egyenes arányosságban.
febr. 4. 12:17
Nálam számít a magasság. Nem érzem jól magam ha nagyobb vagyok egy férfinél. Éreznem kell h ő a nagyobb, kvázi az erősebb. Az a bizonyos őserő kell h sugározzon belőle, és ahogy átölel betakarjon egész testével.
febr. 4. 06:38
A magasság nem számít..
76. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 3. 23:15

Kb. 8 cm-rel magasabb vagyok a páromnál. Én az átlagnál magasabb vagyok, de sosem vonzottak a kimondottan magas férfiak. Persze akadt, aki igen, de nem _azért_, mert magas.

Ha boldog vagy vele, hajrá, a károgókat le kell szarni.

75. Greeneyed (válaszként erre: 60. - 4e5e2ec92b)
febr. 3. 23:12

Ha a nő ragaszkodik az anyagi függetlenségéhez, akkor meg az a baj. Mert miért nem gondoskodó tyúkanyó inkább, mint független, dolgozó nő.

Van rajta sapka, nincs rajta sapka.

74. Greeneyed (válaszként erre: 63. - 4e5e2ec92b)
febr. 3. 23:10
febr. 3. 19:37
Engem is zavarna. Viszont már az is picit hogy velem egy magasságú. De hiszem, hogy nem ez a lényeg és szívből örülök is hogy nem egy "létrát" kaptam. Eléggé beállna a nyakam 😆. Viccet félretéve nem ezen múlik a szerelem. Inkább a megbecsülésben és a szereteten.
febr. 3. 17:12
Jó, igazatok van. Bocsánatot kérek attól, akit megbántottam!
febr. 3. 16:56
Van a férfiakban is elég hiba, aláírom.
febr. 3. 16:55
Hello, mi lesz a centimmel? :D Vagy hol nézzek utána, melyik oldalon? :D
69. timycat (válaszként erre: 62. - Utolsó betyár)
febr. 3. 16:52
Én most két ünnep között kaptam el egy ilyen férfi párbeszédet, egy ismerős házaspárnál 2 35-40es srác ült a kanapén, nem voltak hátrányos külsejűek, helyzetűek, de mégse jutott a kettőnek összesen egy fél nő se, épp Selena Gomez volt a kivetítőn, én csodálva a csajt, hogy ez igen anyukám de jól nézel ki, mire a 2 pasi, hogy ez az elhízott disznó? Hűha... 🤪
68. srcrss (válaszként erre: 63. - 4e5e2ec92b)
febr. 3. 16:49
Egyre több férfi felébred... Akkor fel a fejjel, ott lesztek egymásnak. 😄 A normális férfiak pedig családot alapítanak. Gondoskodnak a feleségükről, a gyerekeikről.
67. Utolsó betyár (válaszként erre: 64. - 4e5e2ec92b)
febr. 3. 16:49

Pontosan 14 éve, de most sincs másképp.

Mennyiszer hallani azt, hogy a férfiak kritizálják a nőket, hogy túl kicsi a melle, túl lapos a feneke, vagy éppen túl nagy a hátsója. Esetleg tele van tetoválva, nagyon rövid a haja, pattanásos a bőre és még folytathatnám.

De gondolom, te egy lakatlan szigeten élsz, hogy soha nem tapasztaltál még ilyent.

febr. 3. 16:48
Minap 6 cm-es cipő volt ma rajtam, páran utánunk fordultak.
65. Kacsahercegno (válaszként erre: 60. - 4e5e2ec92b)
febr. 3. 16:46

Incel oldalakon? 😅

Amúgy a legtöbb mai 20-as 30-as nő dolgozik, saját egzisztenciája van, férfi nélkül is tud boldogulni. Érdekes hogy régen az volt a normális, hogy házasodj be minél gazdagabb családba, a nők nem dolgoztak "csak" gyereket neveltek és a férfi volt az egyetlen aki jövedelemmel rendelkezett, most meg ha egy nő erre vágyik hogy egy férfi eltartsa, akkor az ördögtől való dolog... Nyilván azért vannak "ilyen" nők, mert vannak olyan pasik, akiknek ez kell. Persze aki meg túl jól boldogul egyedül, az is baj, mert akkor meg "kiheréli a férfit", meg nem fog maga mellé így senkit találni mert "túl maszkulin", stb... Szóval semmise jó.


Amúgy meg én is szeretem hogyha egy férfi magasabb mint én, de 158 cm vagyok szóval az lenne a kihívás hogy alacsonyabbat találjak :D

64. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 62. - Utolsó betyár)
febr. 3. 16:45
Oszt ez mikor volt, 1970-ben, vagy mikor???
63. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 61. - Srcrss)
febr. 3. 16:44

Kutyának nem kellene ilyen nők. Szerencsére egyre több férfi felébred.

Nektek úgy kell az egyenjogúság, hogy amúgy meg akarjátok tartani azokat az előnyöket, amik abból fakadnak, hogy nők vagytok.

Szépen egyedül maradtok.

62. Utolsó betyár (válaszként erre: 60. - 4e5e2ec92b)
febr. 3. 16:44

Ugye ezt most nem mondod komolyan? Még hogy a férfiaknak nincs elvárása a nők felé a külső tekintetében. :))

Emlékszem volt egy kollégám, akivel szaktanfolyamra jártunk. Volt rajta kb 20 kg fölösleg, kopaszodott, összesen egy foga volt, az is fájt neki, és a melegítő nadrágon kívül egyéb öltözetet nem ismert. Mégis megjegyzést tett egy kolléganőre, mondván, hogy túl vastag, oszlop lábai vannak.

Mennyi ilyen férfi van el sem hinnéd.

61. srcrss (válaszként erre: 60. - 4e5e2ec92b)
febr. 3. 16:43
Ez van. 🤷🏼‍♀️ Ha nőt akartok, alkalmazkodjatok.
60. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 59. - Srcrss)
febr. 3. 16:34

Igen, kifejteném! A legtöbb modern nőnek csak az igényei vannak a valóságtól elrugaszkodva, úgy, hogy ő neki azon kívül ami a lába között van semmit nem kell egy kapcsolatba beleadnia. Mindeközben a férfitól elvárna mindent anyagi tekintetben is, meg külsőleg is.

Így működnek a mai 20-as, 30-as nők. Tisztelet a nagyon kevés kivételnek. Utána lehet az egésznek nézni, főleg angol nyelvű oldalakon.

59. srcrss (válaszként erre: 56. - 4e5e2ec92b)
febr. 3. 16:31
Kifejtenéd?
58. a6e86abb96 (válaszként erre: 56. - 4e5e2ec92b)
febr. 3. 16:31
Te most csukd be a szemed, ecsém. Mert megint magadra veszed amit nem kéne. ;)
febr. 3. 16:30
A magasabb pasiknak tényleg nagyobb a cerkájuk? Valaki tapasztalta már ezt? :)
56. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 54. - Srcrss)
febr. 3. 16:27
Szerintem ti vágjátok magatok alatt a fát ezzel a hozzáállással, ami évek óta jelen van a nők részéről.
55. L’Engel (válaszként erre: 54. - Srcrss)
febr. 3. 15:58

Olykor akad ilyen. Nekik általában nem is okoz gondot a magasságuk társkeresés terén.

Én is ismertem egy alacsony férfit, akit imádtak a nők. Nagyon kedves, vicces volt, és jó táncos. Mindenki vele akart táncolni alkalmakkor. :)

54. srcrss (válaszként erre: 52. - L’Engel)
febr. 3. 15:50
Szerintem 170 cm alatt alacsony. Maguk alatt vágják a fát a hozzáállásukkal. Elüldözik a nőket. Most eszembe jutott egy alacsony férfi az ismerőseim közül. Mindenkinek tetszett. Nekem is. Senkit nem érdekelt, hogy alacsony. De ő nagyon jó fej...
53. Krizanta (válaszként erre: 17. - 4e5e2ec92b)
febr. 3. 15:39
Kompenzálnak. Szerintem meg hülyén néznek ki. Csakhogy a társadalom őket nem kövezi meg érte.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook