Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Amikor a pasi alacsonyabb? fórum

Amikor a pasi alacsonyabb? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
39. 78826dc958 (válaszként erre: 27. - Zizisicc)
2009. ápr. 9. 05:22
Férfiből van!:-)
38. 78826dc958 (válaszként erre: 11. - 2bc7365ec9)
2009. ápr. 9. 05:20
Én 166 a párom 163.De imádjuk egymást!Ja és én nem is vagyok vékony alkat.De azt mondják édesek vagyunk együtt.:-)
37. 78826dc958 (válaszként erre: 16. - Vikó 26)
2009. ápr. 9. 05:18
Gratulálok!Mi 10 hónapja vagyunk együtt.Mi is szeretnénk majd babát és esküvőt is.Remélem összejön!
2009. ápr. 8. 23:43
Na jó, a másfél fej talán túlzás volt :-PPP
2009. ápr. 8. 23:43
Nekem nincs ilyen gondom, mivel 190 cm megvan!:)
34. Beathryche (válaszként erre: 28. - Gaby333)
2009. ápr. 8. 23:38

Naaaa. Azért nagyon sok mindenben nem értenék veled egyet. Csak egy 180+ centis férfire lehet felnézni? És mi van azokkal a 180+-os pasikkal, akik verik a feleségüket, egyáltalán bunkók, műveletlenek akármi. Rájuk is fel kell nézni, csak a magasságuk miatt? Ez a karácsonyfa dísz dolog pedig... persze hozzáteszed, hogy nyilván nem minden alacsony pasi ilyen - de ebben benne van az is, hogy a legtöbbje igen. Egy tapasztalat alapján általánosítassz? Nem túl reprezentatív minta. Egyszer volt egy szőke, kék szemű pasim. Egoista barom volt, nem is tartott sokáig. Mégis, eszembe sem jutna olyat mondani, hogy általában a szőke kékszeműek egoista barmok és semmire sem jók.


Abba is jó lenne belegondolni, hogy rengeteg nő hangoztatja, hogy x centi alatt szóba sem állna egy pasival. Miért? Mert ez egy tipikus attraktivitási tényező egy pasinál. Sokak szerint az egyik legfontosabb. Ugyanúgy, ahogy nőknél a súly. Ennyi erővel minden pasi mondhatná, hogy 55 kiló felett szóba sem áll nőkkel. Hamar kihalna az emberiség :)))


Egyébként kb. 6 centivel vagyok magasabb, mint a párom. Én 166, ő 160. És 10 évvel idősebb is, mint én. Már 8 éve együtt vagyunk. Kisebbrendűségi komplexus? Kösz megvolt, de semmi komoly, leküzdöttük. Annyi előnye viszont van, hogy ők emiatt a legtöbbször sokkal fiatalabbnak néznek ki a koruknál, mert olyan kölykösek.


Az egyetlen, de tényleg az egyetlen hátrány amit említeni tudok, hogy baromi nehéz nekik ruhát vásárolni. Egy 160 centis 57 kilós pasi ugyanis nem épp a klasszikus férfiméret :))), de megoldjuk.


Magassarkúban pedig mindig is rosszul éreztem magam, járni sem tudok benne, de ha szeretném egész biztosan nem zavarna és felvenném mellette is.

2009. ápr. 8. 23:28

Az én pasim is alacsonyabb nálam. Ha felveszem a tűsarkút ,talán még másfél fejjel is :-PPP

De nem számit, mert egy Isten :-PP

2009. ápr. 8. 23:25

Háh, van az a férfi, amikor nem számít!!!!!

Olyan személyisége volt, h teljesen elvarázsolt! Hozzáteszem Ő szakított velem, már nem is emlékszem, miért. Ja de, azt hitte, mást szeretek(előző barátomat). De azóta is barátok vagyunk(7 éve)... ...talán már megbánta.

Egyszóval, ha valaki ezen tanakszik, h jajj, alacsony! Hát akkor megette a fene az egészet. Nálunk ez fel sem merült.

2009. ápr. 8. 22:40

Igy van! Ismerek egy házaspárt, ahol a feleség jóval magasabb a férjnél, de imádják egymást és egyáltalán nem zavarja őket. A férjnekl 36-os lába van :D Még jókat is nevetnek rajta.

Az, hogy kit mi zavar, azt magunkban kell eldönteni.

30. 769918d4ef (válaszként erre: 28. - Gaby333)
2009. ápr. 8. 22:34
Hat igen,sokszor a not nem zavarja esetleg,de a ferfi onbizalom hianya miatt van a baj...s aztan jon a feltekenyseg stb...sztem alacsonyabb pasik inkabb alacsonyabb csajok utan nezzenek,es akkor nincs ilyen gond.Ha pedig nem igy sikerul akkor merjek vallalni a kapcsolatukat ugy ahogy van,annyi cm-rel amennyi van...
29. morkika (válaszként erre: 14. - 2bc7365ec9)
2009. ápr. 8. 22:31
Köszi! Cuki, igaz?
28. Gaby333 (válaszként erre: 13. - Prücsi)
2009. ápr. 8. 22:26
Nem bunkóság Prücsi! Én 20 éve élek a velem valaha egy magasságú férjemmel, de a kisebbségi érzése tönkretette a házasságunkat... nehogy azt gondoljátok, hogy a szőnyeg alatt kúszó papucs (attól is megőrülnék!), sajna ez a komplexus agresszívvá, nagyhangúvá, nagyképűvé, zsarnokká és idegbeteggé tette... szóval van abban némi igazság, hogy a férfi 180 cm. alatt karácsonyfa dísznek sem jó... elnézést a kemény szavakért, nyilván nem minden alacsony pasi ilyen, de nekem és a gyerekem életét tönkre tette a férjem bizonytalansága... Én is egy elég erős jellem vagyok, de azért csupa nagybetűs NŐ, aki arra vágyik, hogy fel nézzen egy férfire! ...és 180 cm alatt ez lehetetlen! (az ideális 190 cm-es ;) )
27. Zizisicc (válaszként erre: 1. - 78826dc958)
2009. ápr. 8. 22:22

3 cm miatt aggódik?????

Az alig látszik.

26. Zizisicc (válaszként erre: 12. - 40163fd81d)
2009. ápr. 8. 22:21
Hehe! Azért van néhány orvosi eset ... :o))))
2009. ápr. 8. 22:21
Engem az nem hiszem hogy nagyon zavarna ha egy pasi velem egy magassagu lenne(de byby magassarku olyankor....),de mikor alacsonyabb...hat nem hiszem egyaltalan megakadna rajta a szemem...Nekem inkabb a masas pasik tetszenek,a ferjem is majdnem 1 fejjel magasabb mint en:)(de az is igaz hogy ha mar vkinek ismered a tulajdonsagait nem a magassag alapjan dontesz,azzal az ismerkedesnel van baj,mert olyankor a kulso sokat szamit.)
2009. ápr. 8. 22:20

Én el nem tudnám magam képzelni egy nálam alacsonyabbal,sosem volt és remélhetőleg nem is lesz. :)

A Párom csak 2 centivel magasabb,nem sok,de legalább nem alacsonyabb. :)

23. kryssz
2009. ápr. 8. 22:19

Én korábban soha nem tudtam volna elképzeli magam mellé alacsonyabb férfit mint én vagyok (178 cm) alapból kizáró ok volt - ahogyan a min. 3 év korkülömbség is - a férfi javára természetesen. S mit tesz isten, egy nálam 10 cm-el alacsonyabb, és 3,5 évvel fiatalabb férfiba szerettem bele - aki azóta a férjem . Valójában egyikőnket sem zavart soha egyik külömbség sem.

Én mindig magas sarkú cipőben jártam, amit ő imád, s kifejezetten kéri, hogy ilyet viseljek mellette! Így majd' 20 cm-el vagyok magasabb nála! Általában megnéznek bennünket az emberek, de valószínű amiatt is,mert mindketten mutatós emberek vagyunk, szeretünk nagyon csinsan felöltözni, s én mindig nagyon büszkén, kezét fogva megyek - vonulok - mellette!:-)

2009. ápr. 8. 22:10
A barátom csak kb. 5 centivel magasabb nálam, ami nem sok. Először nagyon zavart, mert nem ezt szoktam meg (22 cm-is különbség), de már annyira nem foglalkoztat.
2009. ápr. 8. 21:57
Persze az érzelmeknek nem lehet parancsolni. Nekem így alakultak a dolgok. Lehet egy alacsonyabb férfi is sármos, kedves, férfias.
2009. ápr. 8. 21:56

Sziasztok!


Engem mindig nagyon zavar, ha egy alacsonyabb pasi áll mellettem. Kellemetlenül érzem magam. Szerencsére a férjem vagy 15 cm-rel magasabb nálam. Én mindig is a magas pasikat szerettem és bátran húzhatok mellette magas sarkút is, bár ez nem sokszor fordul elő.


Ettől függetlenül szerintem nincs jelentősége annak, ha a pasi az alacsonyabb, feltéve, ha a pár egyik tagját sem zavarja. A boldogság nem a magasságon múlik.

2009. ápr. 8. 21:55
Sziasztok, engem sajnos nagyon is zavart volna mindig. Én 165 cm vagyok, próbálkoztam egy velem egymagasságú fiúval egyszer, de sajnos nem tudtam rá férfiként tekinteni...A komoly kapcsolataimban a fiúk mind 185 cm felett voltak, mostani is 190 cm. Nagyon kevés a magas srác.
18. 223cf40dc0 (válaszként erre: 1. - 78826dc958)
2009. ápr. 8. 21:53
az enyém is, de nem zavarja :)) gyerek is van :))
17. Vikó 26 (válaszként erre: 10. - Morkika)
2009. ápr. 8. 21:46
Én ugyanezekkel a paraméterekkel rendelkezem,de már nem zavar!
16. Vikó 26 (válaszként erre: 9. - 78826dc958)
2009. ápr. 8. 21:44

Hajajj!

Hozzá is mentem!Már öt éve vagyunk együtt,babánk is van már!

Egyébként előtte évekig barátok voltunk,de soha nem tekintettem rá mint férfira,éppen az alacsonysága miatt!

Aztán a sors csavarintott egyet a dolgokon!

2009. ápr. 8. 21:42
Jó, ha magas lennék, lehet másképp vélekednék, de csak 160 vagyok. Szóval alacsonyabb pasi, gáz...
14. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 10. - Morkika)
2009. ápr. 8. 21:40

OFF

Imádom a nyuszitokat.

2009. ápr. 8. 21:39

Lehet bunkóság, de én nem tudom elképzelni...

Valahogy olyan fura lenne. Amúgy is elég erős, magabiztos egyéniség vagyok. Valahogy már beleszeretni sem tudnék egy alacsonyabb pasiba. Esélyt sem adnék neki. Bunkóság?

2009. ápr. 8. 21:39
Olyan nem létezhet!!!:))))
2009. ápr. 8. 21:39
Ti hány centik vagytok? Én 182. Bár lehet, hogy most már inkább 183, mer mintha folyamatosan nőnék. :) A férjem ugyanennyi. Soha nem jártam nálam alacsonyabbal, de nem én nem akartam. Inkább őket zavarta, engem nem.
2009. ápr. 8. 21:37
Mi egymagasak vagyunk, de mivel nem vagyok egy vékony tipus, ezért néha kifejezetten kövérnek érzem magam mellette. Pedig dagi sem vagyok, 175 cm és 62 kiló. Mégis néha zavar. Nem érzem magam jó nőnek mellette :(
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook