Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Amikor a lehetetlen mégis lehetséges! fórum

Amikor a lehetetlen mégis lehetséges! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor a lehetetlen mégis lehetséges!

1 2 3
2013. márc. 31. 21:00

Szívszorító a történeted.


Sajnos nekünk nem adatott meg a spontán baba ajándéka az élettől, de jó tudni hogy ilyen csodák is vannak. Jó egészséget nektek!

2012. nov. 15. 18:39
Tiszta szívből gratulálok!Mintha a mi történetünket olvastam volna de sajnos nekünk nem lett még baba csak a férjemnek is ugyan ezek a gondok vannak!Azóta már biztos megvan a babóca és nagyon boldogok vagytok!Ez tényleg egy csoda volt!Köszi hogy leírtad ezt!
2012. ápr. 13. 19:14

Ciszta, Gyomor bántalom, Fogantatási problémák, Hormonháztartás, Vérzési bajok

Gyulladás, Allergia


Sok év ráfordítás változtast meg saját sikereddé, ne kudarcként és fájdalomként éljünk nők, hanem igenis tenni kell a fejlődésért, és a bajok elkerülése érdekében. Speciális étrend kiegészítőkkel ez lehetséges, én is jelenleg is fájdalom és görcsölve élek, de megtaláltam az ellene legjobbat és használ.

Segíti a termékenységet, a vérzést helyreállítja, hormonháztartásban segít, gyomorgörcsöket megszűntet!

Üdv Renáta

2012. febr. 6. 22:44
Én kitöltöttem, el is küldtem. Remélem, segíthettem neked! Sok sikert a továbbiakban!
59. betfon (válaszként erre: 56. - Geridina)
2012. jan. 24. 12:17
hU EZ SZUPER GRATULALOK NEKTEK!en mar 5dikre probalkozom es nalunk is a fejemmel van a problema de nem kicsi de igy is megoldhato es ennek nagyon orulok ! most sikerulnie kell egy kis lelki tamogatasra lenne szuksegem ,de eros vagyok es most sikerulni fog
58. betfon
2012. jan. 24. 12:12
SZIO BETFON VAGYOK ORULOK HOGY NEKTEK SIKERULT! NEKEM IS AZT MONDTAK KINT OLASZORSZAGBAN MERT HOGY OTT ELEK A FERJEMMEL ES AZT MONDTAK HOGY A FERJEMNEK NEM LEHET GYEREKE ! ES EN EBBE NEM NYUGODTAM BELE MERT A VERVIZSGALAT ALAPJAN LEHETETT GYEREKE. IGY AZ INTERNETEN MEG TALALTAM A KAALI INTEZETET AMI LOMBIKBABY PROGRAMMAL FOGLALKOZIK ES MAR 5 DIK ALLKALOMMAL PROBALKOZUNK DE TUDJUK HOGY VANNAK EMBRIOK ,CSAK MOST AZ VOLT A PROBLEMA HOGY NEM TAPADTAK MEG AZ EMBRIOK . MOST SZERDAN LESSZ A MUTET OTODSZORRE ES MOST SIKERULNIE KELLLLL!!!! SZIO
2012. jan. 12. 17:02

Tényleg nincsen olyan ember aki ne sírna a történetetek miatt. Csoda, amelyekért élni érdemes.

Én is küzdök a csodáért. Remélem sikerül. Sikerülnie kell.

2011. dec. 29. 20:21

Végigbőgtek a cikkedet. Gyönyörűen írtad le az elejétől a végéig.

Nekünk lombikbabánk van, a harmadik próbálkozásra sikerült. 7 éves a kislányom, és soha egyetlen percig sem gondoltam rá, hogy spontán sikerülhet, mert a férjemmel elég nagy a gond. Most megint merek nagyot álmodni, pláne, hogy már 11 napja késik:) de tesztet nem merek venni, lévén, orvosilag nem lehetek terhes spontán. De ki tudja. Erőt adtál, köszönöm.

2011. nov. 23. 20:43
Szia!Eloszor is gratulalok a CSODAHOZ!Most olvastam a tortenetedet es mar 5 perce csak zokogok,csodalatos ami veletek tortent es mostmar hiszem,hogy van meg remeny.Minket is elutasitottak a lombikrol annyira keves a spermaszam,de azert probalkozunk hatha nalunk is megtortenik a csoda.Szoritsatok nekunk.
54. Mons
2011. okt. 24. 16:03
Gratulálok! Sok Boldogságot!
2011. okt. 23. 20:23

Nagyon megható, szívhez szóló a történeted. Kívánok Neked, Nektek végtelen boldogságot, egészséget ! :)

8hetes kismama

2011. okt. 23. 17:24

Szerintem nincs olyan ember, aki száraz szemmel bírná végigolvasni!

Gratulálok a Kis Csodátokhoz! :)

51. fr.andi (válaszként erre: 22. - 4bc7cf362c)
2011. okt. 21. 11:58

Így igaz..senki ne adja fel, és irány a Mátra:)

Amikor ott jártunk, teljesen elengedtem magam, csak sétáltunk, uszodáztunk, esténként borozgattunk, sokat beszélgettünk. Az ablakunk az erdőre nézett...olyan hely, ahol elfelejtettük minden bajunkat, mindenkinek csak ajánlani tudom.

2011. okt. 21. 11:38

Köszönöm :))

Megkönnyeztem a történetedet.

Sok boldogságot nektek!

49. Mucika7 (válaszként erre: 1. - Kicsipetraa)
2011. okt. 20. 10:05
Köszönöm, hogy megírtad a történetedet és hitet adtál sok-sok elkeseredett babára váró nőnek. Igen az élet sokszor mostoha, de hiszem, hogy annak aki megérdemli ha egyik kezével el is vesz a másikkal adni fog. És Ti megérdemeltétek!! Kívánok Nektek sok-sok boldogságot és nagyon jó egsézséget!
48. Anesi
2011. okt. 20. 10:01
Meghatódtam a cikkedet olvasva!Örülök,hogy teljesült a vágyatok!További csodálatos babavárást kívánok és jó egészséget,sok örömöt a továbbiakban!Nagyon megérdemlitek!!!
2011. okt. 20. 08:05
Köszi hogy leírtad!!! Nálunk is ez a helyzet, egy csepp reményt adtál a nagy reménytelenségben.
2011. okt. 20. 07:32

Köszönöm a csodás történetet.Megkönnyeztelek...és erőt adtál!

Mi 5 hónapja várjuk a "két csíkos"tesztet,épp a hétvégén vált köddé egy újabb álom.Nálunk az én életkorom ad némi okot aggodalomra,de a leleteim alapján minden ok!!

NAGYON VIGYÁZZATOK EGYMÁSRA ÉS A BABÓRA!!TELJES SZÍVEMBŐL GRATULÁLOK...MEGÉRDEMLITEK!!!

45. Mzsuka
2011. okt. 19. 23:03
Most már csak jó fog történni,ennyi rossz után. Megérdemlitek!!!Sok boldogságot!!!!
2011. okt. 19. 22:22

Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek! Hát én nem bírtam ki könnyek nélkül. :))

Sosem szabad feladni, ez mindennek a kulcsa. :)

2011. okt. 19. 20:50
Nagyon sok boldogságot nektek. Nem semmi amin keresztül mentetek. Velem együtt sok mindenkit könnyekre fakasztott a történeted. Nagyon jó, hogy megírtad a cikket, sok párnak adhat erőt a pozitív példátok.
42. kicsipetraa (válaszként erre: 41. - Armar)
2011. okt. 19. 20:48
Jajj de örülök neki :)!!! Remélem minden rendben lesz :)!!!
41. armar (válaszként erre: 35. - Kicsipetraa)
2011. okt. 19. 20:02
Megmutattam a férjemnek is a cikket. Ő is könnyes szemmel olvasta végig, és talán a szíve mélyén érzi, hogy nincs minden veszve...
2011. okt. 19. 19:49
Szívböl gratulálok nektek!Ezt száraz szemmel nem lehet végig olvasni.Tudom mit érzel,mert mi is sok nehézségen mentünk keresztül mire sikerült a pocaklakónk.Parádfürdö gyönyörü hely,én mellette lakok.
2011. okt. 19. 19:48
Köszönöm!!! Ez a sok pozitív hozzászólás már az én szemembe is könnyeket csalt!!! Csak köszönni tudom nektek!!!
38. Bocsen
2011. okt. 19. 19:09

Az Eddigi LEGSZEBB és IGAZ Történet, amit valaha is ezen az oldalon olvastam! Jó egészséget, sok erőt, kitartást és BOLDOGSÁGOT kívánok Nektek és a Babának!


Szeretettel: Bocsen

2011. okt. 19. 18:38

Hát én is bőgtem.

Gratulálok és sok boldogságot, jó egészséget kívánok!

36. NeKoAn
2011. okt. 19. 18:38

Szia! Szívből gratulálok Nektek! :) Igazán szívmelengető és megható volt a történetetek!

Sok boldogságot a picihez! :)

2011. okt. 19. 18:29

Köszönöm lányok. Most látom csak igazán, hogy milyen jól tettem, hogy leírtam a történetünket. Ha csak egy embernek tudtam vele egy kis hitet adni már MEGÉRTE!!!


Köszönöm!!!

34. armar
2011. okt. 19. 18:21

Gratulálok Nektek!


Én is sírva olvastam végig. Hasonló problémánk van nekünk is. Mi a 4. lombikon vagyunk túl sikertelenül. Ha még egy párszor elolvasom a cikkedet, talán visszanyerem a hitem, hogy CSODÁK vannak, és léteznek.


És reménykedem, hogy még sokunkat megtalál ez a csoda!


Köszönöm, hogy megosztottad velük a történetedet!!!!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook