Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Amikor a fagyi visszanyal-De hogyan? fórum

Amikor a fagyi visszanyal-De hogyan? (beszélgetős fórum)

21. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - -Tündér-)
2012. márc. 23. 16:27
Ő okosabb lesz annál mint hogy ilyenbe beugorjon.
20. korteforma (válaszként erre: 1. - -Tündér-)
2012. márc. 23. 13:54
Hagyd :) Nem ér annyi a dolog. Minél jobban frusztrál, annál rosszabb. Mert azzal csak magadnak ártasz. Megleckéztetni? Ha egyszer valaha találkoztok és mosolyogva, emelt fővel a szemébe nézel....
19. kri76
2012. márc. 23. 12:41
Én azt mondanám, érdekel az a lehetőség, de ügyvéd előtt kössünk egy szerződést. (A pénzt nem fogod viszont látni, de talán így a fickó is rájön, hogy máshol kellene próbálkoznia.)
18. -Tündér- (válaszként erre: 15. - 1f95464bd4)
2012. márc. 23. 12:08
Ez jó!:-DDD
17. RockyRoad (válaszként erre: 15. - 1f95464bd4)
2012. márc. 23. 12:00

Azt irja, azert jo lenne, ha valahogy vissza kaphatna a penzet, hat igy nem biztos, hogy menni fog :DDD

de nem rossz otlet ;)

16. 342402de6d (válaszként erre: 15. - 1f95464bd4)
2012. márc. 23. 11:54
:))
2012. márc. 23. 11:45
hívd meg fagyizni, mondd hogy viszed a pénzt... kérj magadnak vagy öt gombóc fagyit, és amikor kérdi, hol a pénz, pislogs sűrűn, lélegezz mélyeket, nyitott szájjal rágózz, és ártatlan arckifejezéssel borítsd a fagyit a fejére... ezzel még nem süllyedsz a szintjére, és ennyit talán még megér, többet nem... arra mindenképpen jó, hogy téged már nem nézhet hülyénak... slusszpassz...
14. b5ac66019f (válaszként erre: 1. - -Tündér-)
2012. márc. 23. 11:42
Nem hiszem, hogy egy kitartott kurafi eszén túl tudnál járni.
2012. márc. 23. 11:35

én nem feccölnék bele fölös energiát....előbb utóbb vissza fog nyalni a fagyi magától is.

És nem biztos hogy anyagiakban, de a sors majd elintézi, hidd csak el :)

12. andi6020 (válaszként erre: 11. - -Tündér-)
2012. márc. 23. 11:02
Mondjuk az sem mindegy, hogy mennyi az a tanulópénz.
11. -Tündér- (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2012. márc. 23. 11:01
Tudod én alapvetően megbízok az emberekben és az első néhány hónapban mikor találkozgattunk leszállt a rózsaszín köd és mesélt magáról nem azok a kérdések motoszkáltak bennem, hogy na most hazudik???, én nem ellenőrizgettem meg gyanakodtam, idő kellett ahhoz, hogy kiderüljön az igazság. Jól éreztük magunkat együtt én hosszú távra terveztem és se előtte se utána senki nem vert át, bizonyos szempontból ez volt a tanulópénz.
10. RockyRoad (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2012. márc. 23. 10:49

Jajj ne legy mar ilyen :)

Az a kerdes hogyan tudna megleckeztetni a fiatalembert, aki nyilvan meg mindig azt hiszi, hogy ilyen naiv a forumindito. De mar nem az, remeljuk :)


Erdemben tanacsot nemtudok adni sajnos :( Sosem ertettem az ilyen fajta 'noi dolgokhoz'. De sok sikert kivanok :)

2012. márc. 23. 10:49

Egyetértek a hozzászólókhoz én sem bolygatnám a dolgot.

A tanuló pénzt megfizetted és tanultál belőle, mert az átlátszó dumát felismerted. A pénz ha eddig nem hiányzott, (ahogy írtad) ez után sem fog.

A bosszú sosem jó tanácsadó!!

8. -Tündér- (válaszként erre: 2. - Homern)
2012. márc. 23. 10:48
Erre én is gondoltam, de szerintem nem venné be csak akkor ha nem én ajánlanám hanem ráküldenék valakit csak az megbonyolítja a dolgot.
2012. márc. 23. 10:43

Nyilván bosszantó, hogy még mindig tartozik, de több, mint valószínű, h azt már sosem kapod vissza!

Én nem alacsonyodnék le a szintjére!

Legközelebb vigyázz az ilyen alakokkal!

6. de Luca (válaszként erre: 2. - Homern)
2012. márc. 23. 10:40
:-D
2012. márc. 23. 10:38
Én hagynám a fenébe, vigyázz, nehogy a mostani kapcsolatod menjen rá!
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - -Tündér-)
2012. márc. 23. 10:33

Nyilván nem minden alap nélkül gondolja, hogy naiv, hiszékeny vagy, hisz hazudozott, megcsalt, te megbocsájtottál, majd többször pénzt kért, te adtál, pedig az még előzőket sem adta vissza.

Szerinted "még meg időben kezdett gyanús lenni a dolog" Szerintem meg elég későn.

2012. márc. 23. 10:33
én hagynám, örülnék, hogy megszabadultam tőle és többé nem verhet át...
2012. márc. 23. 10:32
Ajánlhatnál neki egy jó kis üzletet amibe x összeget kell fektetnie :D
2012. márc. 23. 10:27

Sziasztok!


Tanácsot kérek! A sztori a következő. Volt egy pasim sok évvel ezelőtt szerelmes voltam belé, 1 évig voltuk együtt. Eleinte nem tűnt fel, hogy hazudozik, de hetek és hónapok múlva egyre több dologra derült fény. Pl azt mondta dolgozik, közben nem is volt munkahelye és vidékre megy a szüleihez de megláttam a városba stb. majd kiderült, hogy másik nő is van a dologban. Persze mindent tagadott, mikor balhé volt a csillagokat lehozta volna az égről, hogy együtt maradjunk, de amit megbocsátottam és kibékültünk ott folytatta ahol abbahagyta. Különböző okok miatt többször kért tőlem pénzt mindig ígérgette, hogy amint tudja megadja. Párszor adtam neki, de mivel sose adta meg időben kezdett gyanús lenni a dolog. Egyébként kívülről nézve jó egzisztenciájúnak tűnt, autó, lakás márkás cuccok stb.

Akkoriban nagyon jól kerestem meg sem kottyant az az összeg. Miután szakítottunk örültem, hogy megszabadultam tőle és normális párom lett nem is érdekelt a pénz. Nemrég viszont felbukkant és megkeresett azzal, hogy vissza karja adni a pénzem. Ez rögtön gyanús olt de belementem a találkozóba hátha… Az első megérzésem jött be, előadott egy kamu dumát befektetésekről, cégekről, külföldi érdekeltségről amiről rögtön tudtam, hogy egy szó sem igaz belőle. A lényeg megint pénzt kért!!! Ahhoz, hogy vissza tudja adni a tartozást x összegre van szüksége. Még ilyen átlátszó dumát!!! Kinevettem és eszem ágában sincs adni de azóta is azon agyalok, hogy lehetne valami furfanggal valami filmbe illő okossággal visszacsalni a pénzem már csak azért is, vagy legalább egy kicsit megleckéztetni. Feljelenteni nem akarom és a baráti körét sem magamra haragítani csak azt, hogy visszakapja milyen ha őt vágják át és kapjon már észbe és ne nézzen már madárnak. Ötleteket, furfangokat okos tanácsokat várok, ő azt hiszi én naiv hiszékeny liba vagyok, továbbra is ezt a szerepet játszanám, de szép lenne ha a végén ő esne pofára és a visszanyalna a fagyi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook