Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ami elromolhat, el is romlik! :-) fórum

Ami elromolhat, el is romlik! :-) (beszélgetős fórum)


11. katus3 (válaszként erre: 10. - Gaby76)
2011. júl. 20. 21:40
Még áll, vagyis ma nem hívott anyu,hogy baj van.Kopp-kopp.:-) Nem is értem,hogy egy nap alatt hogy fordulhatott elő ennyi minden.
10. Gaby76 (válaszként erre: 8. - Katus3)
2011. júl. 20. 21:36
Jó ég! Ez nem semmi! Jó hogy a ház még áll!
9. Gaby76 (válaszként erre: 7. - Ujlany)
2011. júl. 20. 21:34
ezek a katasztrofak 2 kulonbozo lakasban tortentek, mindketto uj lakas. szoval igen, rendben vannak, és a ferjem villamosmernoknek tanult, ert is hozza. Nem szoktunk olcso dolgokat venni, sőt... Inkább a jobbakat. Éppen ezért bosszantó. Nálunk a DVD-k is tönkremennek, felirom a filmeket es fel ev mulva eloszedem, mar nem tudom megnezni...
2011. júl. 20. 20:16
Sziasztok! Most vasárnap reggelre mire anyuék felkeltek, több m3 víz folyt ki a konyhából,mert eltört egy flexibilis cső. Délelőtt elment az áram, a vízhez nem volt köze. Este mentünk vacsizni tesómékhoz, 7 körül csörgött a telefonja anyunak,hogy ég a kertünk. Mire hazaértünk,3 tűzoltó autó volt kint, de már Pest határából láttuk a füstöt). Eloltották, közben a szomszédok a tüzelőt locsolták,a nyárfák leégtek,az akácos szerencsére nem... Mindez egy nap alatt!!!
7. ujlany (válaszként erre: 1. - Gaby76)
2011. júl. 20. 20:15

az elektromos halozatotok rendben van?

vagy esetleg gyakran vesztek "olcso" dolgokat?

Az eskuvoi kepeket erdemes cd-n/dvd-n, pen drive-on tartani, legalabbis a masolatot.


En szamitogep b..i vagyok, tobb laptopot hasznalok egyszerre, printert, scannert itthon, soha semmi nem ment meg tonkre.

6. Gaby76 (válaszként erre: 2. - 4327a8e017)
2011. júl. 20. 20:09
Már mi is gondolkodtunk a nem kézzelfogható magyarázatokban, de a férjem nagyon racionális típus. Nem hisz a kisugárzásokban meg hasonló dolgokban. :-)
5. Gaby76 (válaszként erre: 4. - 274c9996b8)
2011. júl. 20. 20:08
nem várom! :-) szó sincs róla. Ezek a dolgok ugy 1 éven belül történtek, és a felsorolás még erősen hiányos is, az apróbb dolgokat kihagytam. Mindent nagyon optimistán szoktam venni. Egy hónapja vettünk egy sarokgarnitúrat, de balos helyett jobbosat hoztak ki, és nem voltak hajlandóak kicserélni. :-D A férjem az első dühében egymaga lehurcolta a másodikról, lerakta a bolt elé és visszakövetelte a pénzt. Visszakapta, megrendeltünk ugyanazt másik boltban, de arra meg 4 hete várunk. :-) És még mindig optimista vagyok.
4. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Gaby76)
2011. júl. 20. 17:30

Ha azt varod ( mert ugy nez ki soraidbol hogy igenis varod !) hogy minden tönkremenjen körulötted akkor , minden tönkre is fog menni körulötted !

Szerintem valtoztatni kellene az "elvarasaidon!"

2011. júl. 20. 17:12

Nekunk volt olyan,h rovid idon belul tobb nagy erteku elektronaikai dolog is elromlott.

Elsonek a huto,honapikig "mini" kolcson hutovel voltunk.(mar ha ra kellett neznem is rosszul voltam)..uatana anyum eppen vette le a befottes uveget a szekrenybol es neki koccintotta a sutonek az uvegenek ami ripigyara tort,igy a kulso hoszigetelo uveg offos lett...ra nem sokkal anyum vmit melegitett a mikroba es az is leeget...de vhogy az masnapra magatol megjavult... ez ugy kb 1-2 honap alatt..nem uj dolgok voltak...de hirtelen sok(k) volt..ultem a konyha kozepen es a siras kerulgetett..

2011. júl. 20. 17:01
A szüleim hasonlóak, szerencsére nem ilyen mértékben. Mondjuk a ti esetetekben már mindenféle nem kézzelfogható magyarázatot is kitalálnék és keresnék a nem kézzelfogható megoldásokat. :)
2011. júl. 20. 16:56
Úgy érzem kevés olyan peches ember lehet, mint mi vagyunk a férjemmel, mert ha valamilyen elektronikai kütyüt veszünk, az általában vagy eleve rossz, vagy 1-2 hónapon belül teljesen elromlik. Az esküvői képeinket már többször hozta vissza a "halálból" mindenféle merevlemezekről, a nyomtatóink sorra kinyiffannak, és kettő is szokott lenni, hogy az 1 hónapos javítási idő alatt legyen mivel nyomtatni... tegnap megint tönkrement valami, a külső merevlemez, és megint eltűnt minden adatunk. Kb 3 hónapja vettem... De vettünk már olyan klimat, amit a felszerelés utan egy honappal le is kellett szereltetni, pedig állították, hogy ez a típus nem nagyon szokott hibás lenni... Ti is vagytok így ezzel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook