Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Altatás fórum

Altatás (beszélgetős fórum)


8. Kiniand (válaszként erre: 7. - Szajko)
2008. nov. 28. 08:09

Szia,

bocsi, mostanában ritkábban járok erre :((

Nagyon örülök, hogy segített, amit leírtam. Ha már egy valakinek bejött a módszer, akkor már nem volt felesleges megfogalmazni a cikket. Remélem majd gondolsz rám, ha már hónapok múlva csak egy emlék lesz a kialvatlanság! Csak az a fontos, hogy következetes legyél és minden a helyére kerül.

Üdv,

Kiniand

7. szajko (válaszként erre: 3. - Kiniand)
2008. nov. 24. 09:06

Szia!Tegnap kiprobaltam az altatasi tehnikadat es BEJOTT!!!!Remelem nem kiabalom el,de igy aludt el de. du.este es ejjel is igy altattam vissza.Reggel 8-ig aludt 6 helyett es nagyon kipihenten ebredt.Persze mi is :)

Koszonom!

6. szajko (válaszként erre: 3. - Kiniand)
2008. nov. 23. 18:15
MEGTALALTAM! Mindjart elolvasom, remelem bevalik nalunk is!Koszi
5. szajko (válaszként erre: 3. - Kiniand)
2008. nov. 23. 18:13
Szia,probaltam megkeresni a cikket, de az Aludjunk jol kisdedemmel cimen nem talaltam.Mikor irtad?Hatha datum utan megtalalom...Koszi
4. blueberry (válaszként erre: 3. - Kiniand)
2008. nov. 23. 11:06
igazad van, mukodhet ez is - nalunk sajnos nem jott be :( 2 folyamatosan atuvoltott ejszaka utan, mikozben max 10-10 percekre aludt el a lanyom (inkabb ajulasnak nevenznem) es ujra ebredt s kezdte a ketsegbe esett uvoltest, nem birtam tovabb :( - es azota is banom, h vegigcsinaltam vele azt a 2 ejszakat!!!!! Ha az agyunkba fektettem, ket percen belul elaludt es beke, nyugalom volt. Tudom, h ez nem a klasszikus, pszichologiailag elfogadott s tamogatott modszer, de nalunk ez jott be - minden gyerekfuggo!
3. Kiniand (válaszként erre: 1. - Szajko)
2008. nov. 23. 10:47
Szia, erről írtam egy cikket aludjunk jól kisdedem cimmel itt a hoxán. Nálam maximálisan bevált és ma most 15 hónapos fiam, gyönyörűen alszik, ahogy az a nagykönyvben meg van írva. Este 1/2 9től reggel 1/2 9 ig. Napközben pedig 11-13-ig és délután 17-18-ig. Ringatás nélkül, kb 3 perces rákészüléssel.
2008. nov. 23. 10:40

hello,

probald meg letenni, mellefekudni es razni a feneket egy picit. Ha egyenesen az agyaba teszed, akkor kesobb nem kell odaszoktatni :)- viszont a fole hajolastol leszakad majd a derekad :( Attol fugg mi a celod!? - en pl csinalhattam barmit, a nagyobbik lanyom csak velunk volt hajlando aludni, s mikor lett testvere, es mar a kisebbik is leszokott a cicrol, akkor kerultek csak kulon szobaba hosszas rakeszites utan! Gyerek fuggo, h kivel mit lehet - de elso lepesnek mindenkepp tedd le es meseld el neki, h anya keze faj, mert mar ennyire szep nagylany lett, es matol igy fogtok elaludni, es tudod, h ez neki uj es meg kell szoknia, de itt vagy es segitesz neki...

2008. nov. 23. 10:22
Sziasztok,abban kernek segitseget hogy hogyan tudnam leszoktatnio a 9 honapos kislanyomat arrol hogy ne csak ringatassal tudjon aludni.Lassan 10 kg es nem birja a csuklom hosszutavon tartani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook