Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valaki itt akinek gyógypedagógiai asszisztens végzettsége van? fórum

Van valaki itt akinek gyógypedagógiai asszisztens végzettsége van? (beszélgetős fórum)

2014. jan. 3. 16:52
Sziasztok! Gyógypedagüógiai asszisztens szakon majusban zárózok, az interaktív vizsgához valaki tud küldeni anyagot, feladatlapot a hajduviki88@gmail.com-ra? Előre is köszi
16. 0c930ce391 (válaszként erre: 12. - 006373a427)
2010. szept. 7. 17:40
Örülök neki, és köszönöm, hogy megosztottad velünk!
15. misz (válaszként erre: 8. - 006373a427)
2010. szept. 7. 08:59

Nekem is van ilyen végzettségem a tanítói diploma mellett. Én Debrecenben végeztem el, és nagyon jó képzés volt. Sokat tanultam és a a suliban is jól tudom hasznosítani az ott tapasztaltakat.

A mi sulinkban van külön eltérő tantervű tagozat a tanulásban akadályozott gyerekeknek. Ott többen dolgoznak ilyen végzettséggel.


Sok sikert! :)

2010. szept. 6. 23:12
Szia Kedves KRISZTIN82 Előbb kimaradt kérlek ne haragudj Szuper hogy írod jó kezekben van GYERMEKED.:)
2010. szept. 6. 23:10

Sziasztok Kedves KRISZTIN82 és MINDENKI


Nekem is egyik végzettségem az a pedagógiai asszisztens mellett.

Amiben esetleg lehet segíteni kérlek írjatok ide vagy bátran priviben.

Jóéjt szép álmokat áldott Napokat Nektek.

Szeretettel

fél kata Detti

12. 006373a427 (válaszként erre: 10. - 0c930ce391)
2010. szept. 6. 22:21
Nem persze hogy nem titok,szerencsére mi nem vagyunk nagyon betegek,az idősebbik kisfiam Hunor most 2.5 éves és lágyszájpadhasadékkal született a tartósbeteg jelző innen fakad,korai fejlesztőbe pedig a logopédia illetve a pszichologia miatt kerültünk hivatalosan vészes bejóslásnak nevezték a problámáját de mostmár jo kezekben van:-)
2010. szept. 6. 21:45
Én kisegítő iskolában voltam délutános,valamint gyermekvédelmi intézetben(lakásotthon)nevelő.
10. 0c930ce391 (válaszként erre: 8. - 006373a427)
2010. szept. 6. 21:40
Jó ötlet elvégezni, de autodidakta módon is képezheted Magad, ha a kisfiadnak segítség kell. Mi a probléma, ha nem titok?
2010. szept. 6. 21:39

Én levelezőn végzem, Pécsett a Comeniusban. Két év, heti 2x-i elfoglaltság, havonta dolgozatok, beadandók. Engem érdekel, és szakmába vág, ezért szeretem. Maga a gyp aszisztensi szakma: ha kisegítőben dolgozol, bizony még pelenkáznod is kell, normál suliban pedig a integrált gyerekeket segíted.

Egyébként az ped./gy.ped. asszisztens feladata tanulók gondozása, higiénés szokásaik elsajátításának segítése (amit mondtam az előbb, pl), a pedagógus munkájának segítése(pl leckefüzet és füzetek előírása), okt.technikai eszközök előkészítése, étkeztetés segítése, ilyesmik. Normál esetben tényleg ezt csinálja egy asszisztens, ahol gyakorlaton voltam, sajnos csak parkoltatták őket, és nem vették igénybe a szakképzett segítséget tanórán.

Nekem három jobb kezem van a napköziben 27 fogyatékos gyermek mellett: a sajátom és a két gy.p. asszisztens kollégámé!

2010. szept. 6. 21:32

Nagyon sokáig gondolkodtam hogy mi az amivel szeretnék hivatás szerűen foglalkozni és mivel a kisfiam is tartos beteg illetve most bekerültünk a korai fejlesztő programba,rájöttem hogy én ezzel szeretnék foglalkozni és azt néztem hogy talán ez lenne az első lépcsőfok hogy ezt elvégezzem.

Arra lennék kiváncsi hogy kinek milyen tapasztalatai vannak a sulival kapcsolatban hol végeztétek el lehet e esetleg levelezőn is csinálni és aki elhelyezkedett vele az hol tudott?

Kb erre lennék kiváncsi és nagyon köszönöm ha segitetek:-)

2010. szept. 6. 21:28
Szia, azom is van, és gyógypedagógus is vagyok. segíthetek?
2010. szept. 6. 21:21
Nekem is van!
2010. szept. 6. 21:20
Én is az vagyok.
2010. szept. 6. 21:18
Nekem egy fél. :-) Tanító is vagyok, most másodéves gyp asszisztens hallgató.11 éve gp iskolában dolgozom. Mit szeretnél tudni?
2010. szept. 6. 21:13
nekem is van de nem olyan területen dolgozom:)
2010. szept. 6. 21:12
nekem van az is :)
2010. szept. 6. 21:11
Van valaki itt akinek gyógypedagógiai asszisztens végzettsége van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook