Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Általában mindenki a legelső kapcsolatában izgul a legjobban? fórum

Általában mindenki a legelső kapcsolatában izgul a legjobban? (beszélgetős fórum)


2013. nov. 23. 15:24
Nem.
2013. nov. 22. 09:04
Nem. ez nem korhoz kötött izgulhat vki 50évesen is ha megmozgatja kellőképpen az illető:)
23. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Bella0319)
2013. nov. 22. 07:15
Szerintem leginkább akkor izgul valaki, ha nagyon szerelmes az illetőbe, de akkor is csak az elején.
22. ef7b486c67 (válaszként erre: 1. - Bella0319)
2013. nov. 22. 07:05
Nem toom...én izgulni csak bizonyos esetekben szoktam;)
2013. nov. 22. 06:17

Hát, nem tudom. Izgulás? Így is nevezhetjük, de nem hiszem, hogy ez a legjobb szó rá.

Melyik az első kapcsolat? Az ovis? A sulis? Vagy már felnőttként?

Valószínű, hogy egy kicsit mindig izgulunk. Tetszek a Pistikének? Vagy csak azért csipked, mert nem szeret?

Most a Csaba tényleg járni akar velem? Vagy csak fogadott a haverjaival? Tetszik nekem Pistike? Nekem tényleg az kell, aki állandóan csipked alvás közben az oviban? Tényleg a Csaba a legjobb pasi az osztályból? Vagy találnék nála jobbat jobbat is?

Aztán később persze másért izgulunk. Én azt gondolom, hogy ha izgulni kell, akkor az az illető nem kell nekünk. De akivel az első perctől felszabadultak tudunk lenni bármilyen helyzetben, annál sosem izgulunk, természetessé válik minden. Nem kell aggódni, hogy jól csókolok e, jó vagyok e az ágyban, stb...

2013. nov. 21. 21:23

nálatok egyébként meddig tart ez az izgulós időszak egy kapcsolatban?

a mostani barátommal másfél éve vagyunk együtt,két hónap után már hozzám is költözött,mert nem bírtuk külön. (külön városban éltünk). DE mikor hozzám költözött,szépen lassan nálam be is fejeződött az az időszak,mikor izgul az ember,mielőtt találkozna a párjával,ilyesmi. Ezt annak tulajdonítom be,hogy mi már a legeleje óta rengeteget voltunk együtt,egy héten max 1-2 napot aludtunk külön,2 hónap utána meg ugye már együtt is éltünk ezért hozzászoktam a dologhoz. De hogy őszinte legyek,visszagondolva..nem is hiányzott nekem az izgulás,minden úgy volt jó ahogy volt,és most is azt érzem,hogy napról napra jobban szeretem,csak izgulás nélkül:) Persze mikor várom haza,meg amikor valamiért nem alszunk együtt,mindig nagyon várom hogy találkozzunk és hiányzik és boldog vagyok a tudattól hogy nemsokára láthatom :)

19. Idhikai (válaszként erre: 1. - Bella0319)
2013. nov. 21. 21:18
... én mindig a legutolsóban izgulok a legjobban. :)
18. Bella0319 (válaszként erre: 14. - Ina87)
2013. nov. 21. 21:09
pont az ismeretlentől!
2013. nov. 21. 21:08
akkor úgy fogalmazok: én az első szexnél izgultam a legjobban,mert fogalmam nem volt róla milyen érzés lesz. a mostani barátom az,akit eddig a legjobban szerettem,de mielőtt vele feküdtem volna le legelőször,nem izgultam annyira a szex miatt,és azon belül amiatt hogy milyen érzés lesz,mert már tudtam. De persze az a fajta izgalom megvolt,hogy vele milyen lesz,én megfelelek-e neki,ő megfelel-e nekem,meg úgy egyébként is izgultam mindentől függetlenül. Csak ez már nem azafajta izgalom volt,mikor az ember először tapasztalja meg milyen érzés is a szex.
16. andi6020 (válaszként erre: 13. - Mancs97)
2013. nov. 21. 21:02

Általában. Én pl hamarabb feküdtem le valakivel, mint csókolóztam.

Mármint az első szex volt hamarabb, mint az első csók. :D

15. Adruzs
2013. nov. 21. 21:01
Ez nem igaz, én mindegyik kapcsolatomban ugyanolyan izgatott voltam. Minden emberrel más, hiába "rutinosabb" az ember, nem tudhatja, hogy a másiknak mi a jó, nem csak a testi dolgokat tekintve. Szerintem.
14. ina87
2013. nov. 21. 21:00
Szerintem nem,inkább azal van elfoglalva h boldog,jó érzi magát akk,hisz mitöl izgulna mikor még az ismeretlent fedezi fel az ember az elsö kapcsolatba!
13. mancs97 (válaszként erre: 12. - Bella0319)
2013. nov. 21. 20:54

Általában akivel az ember életében először csókolózik, nem fekszik le. Vagy legalábbis nem a csók után egyből. Persze vannak kivételek. Tehát minden egyes új dolog fokozatosan szivárog be az életünkbe. Aztán kitapasztaljuk, hogy a másik mit szeret. De addig mindig van pici izgalom.

És ne kattogj, nem vagy távíró. :))))

12. Bella0319 (válaszként erre: 10. - Mancs97)
2013. nov. 21. 20:49

ugyanerre gondoltam én is! persze hogy mindig megvan az izgalom,minden kapcsolatban,hiába van már rutinja az embernek. csak úgy értettem hogy az első kapcsolatban azért nagyobb az izgalom,mert akkor ismerkedik meg az ember azzal a sok új dologgal,amikben előtte még nem volt része,nem volt bennük tapasztalata.



Többiek! Elnézést ha nem voltam érthető,hajlamos vagyok a mindenen való kattogásra és mikor gyorsan szeretnék kérdezni valamit,néha úgy fogalmazom meg,hogy szinte senki nem érti mit is szeretnék pontosan.

:)

11. jstefan (válaszként erre: 1. - Bella0319)
2013. nov. 21. 20:45
Az izgul aki fél! Mást jelent felizgulni! A felizguláshoz is kell némi vonzalom, mert azért vannak taszító, lelombozó helyzetek.
2013. nov. 21. 20:44
Mivel minden esetben a másik fél új, így szerintem mindig megvan az izgalom: hogy tényleg tetszel-e neki, tetszik-e neki, ahogy csókolod, szeret-e veled élni, jó vagy-e neki az ágyban stb. Mert olyan nincs szerintem, hogy én már évekig gyakoroltam ezeket, tehát a következő "áldozatnak" is jó lesz, amilyen vagyok. :))) Mindig van izgalom, csak az elsőnél lehet, hogy nagyobb, mert sok az ismeretlen tényező.
9. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Bella0319)
2013. nov. 21. 20:40
Ên értem mire akarsz kilyukadni,de nâlam ebben az is szerepet játszott,h kamasz voltam.Bâr akkor se izgultam,max.az miatt,h milyen jò lesz,mert az első párommal úgy jöttem össze,h 14múltam,strandra mentünk a bátyámékkal és a buszon néztük egymást.Aztán ő is a strandra ment,ott pedig egy idő után odajött hozzâm.Tehát nem voltam felkészülve,utâna egyetlen olyan srác se volt,akivel a buszon szemeztünk és lett volna vmi.Bár olyan volt,h műjégpályán,discóban,strandon leszólítottak,volt,h óssze is jöttünk,de mint írtam,max.azért izgultam,h újra talâlkozunk és inkább fel voltam dobva.
8. szomorkodó (válaszként erre: 1. - Bella0319)
2013. nov. 21. 20:39
Ezt jól megmondtad. Mit szeretnél?
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Bella0319)
2013. nov. 21. 20:29
Csókolózni rendszeresen, vagy valakihez tartozni, hát van némi különbség...
6. Bella0319 (válaszként erre: 4. - K.anita78)
2013. nov. 21. 20:18
te melyik kapcsolatodban izgultál a legjobban és miért? :)
5. Bella0319 (válaszként erre: 2. - 66429b468f)
2013. nov. 21. 20:15
bocs,ez most így jött ki
2013. nov. 21. 20:11
Általában lehet, de azért vannak a kivételek, hogy erősítsék a szabályt! Én is 1 kivétel vagyok.
2013. nov. 21. 20:10
mindegyikben
2013. nov. 21. 20:09
Ezt megfogalmaztad értelmesen :(
2013. nov. 21. 20:03
úgy értem,hogy az ember jobban izgul mikor legelőször jár valakivel,amikor először tudja meg milyen valakihez tartozni,csókolózni rendszeresen,na meg az első szex meg hasonlók,mint mikor már rutinosabb,nem? mivel előtte még nem volt ilyenben része:)most függetlenül attól,hogy szerelmes volt-e a legelső kapcsolatában vagy nem,akkor is jobban izgul,mint már a későbbi kapcsolataiban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook