Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aloe vera jó-e gyomorsavtúltengésre, vagy fekélyre? fórum

Aloe vera jó-e gyomorsavtúltengésre, vagy fekélyre? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. febr. 28. 16:31
A naplomban mentettem le egy felhivast az aloe vaeraval kapcsolatban,ugy tudom sok mindent gyogyit nem ismerem az aloe vera kivonatokat stb.mi a noveny leveleibol keszitjuk el a pepet vagy a levelet hasznaljuk.
30. Dócy
2009. máj. 12. 16:08
Úgy látszik vannak jó tapasztalatok is, köszi, h írtatok.
29. monizsofi1982 (válaszként erre: 28. - Chelsee)
2009. máj. 12. 11:09
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én is a sárga gélt ittam /elég furi íze van/, nekem sok a savam, meg a bélműködésemet is rendbe rakta. Bár lehet, hogy még pluszba kell rendelned 1-2 féle tablettát, hogy hatásosabb legyen. Én tulajdonképpen egy méregtelenítő kúrát csináltam végig. Szintén FLP.
2009. máj. 12. 10:12

Sziasztok!

Én már 8 hónapja iszom folyamatosan a gélt és csak jótékony hatásról tudok beszámolni(FLP)!

Gyomorsavra a natúr gélt kell inni, mert az áfonyás-almás szintén több savat tartalmaz. De a natúr biztosan használ!!Nekem legalábbis ezt mondták több helyen is.1 liter gél kitart majdnem egy hónapig és legalább természetes anyag nem mesterséges!

27. Dócy
2009. máj. 10. 19:11
Esetleg még valaki próbálta az aloét?
26. makrai.lilla (válaszként erre: 18. - Dócy)
2009. máj. 9. 23:04
igen sajna a joghurt sem jó állitolag,de nekem meg nincs változás pedig nemis eszek semmi olyat.
25. Dócy (válaszként erre: 24. - Bared)
2009. máj. 9. 22:29
O kalóriás diéta az miért kellett?És milyn gyógyszert szedtél és meddig.Nekem a gyógyszer nem használ.Lehet nem találták el a megfelelőt.
24. bared (válaszként erre: 21. - Dócy)
2009. máj. 9. 22:26
bocsi, válasz az első kérdésre, amin elsiklottam: vért hánytam..
23. bared (válaszként erre: 21. - Dócy)
2009. máj. 9. 22:24
mitől gyógyultam meg? 2 hét kórház, 0 kalóriás diéta, infúziók... hónapokig gyógyszerszedés és meggyógyult... azt gondolom, vannak betegségek, amiket lehet ápolgatni ilyenekkel, de vannak olyanok, amikor komolyabb kezelést igényelnek...tudom, most a homeopaták, és drogéristák a szívükhöz kapnak, de vannak olyan esteke, mikor nem árt betartani az orvos utasításait... én egy életre megtanultam, hogyan nem szabad saját szakállamra hazardírozni((
22. pf01
2009. máj. 9. 22:24
Igen,nagyon jó.Nekem nagyon sokat segített.Hónapokon át szenvedtem,hánytam,mindkettő problémám van,sőt,nyombélfekélyem is van :(,nekem a natúr gél használt,csak anyagilag megterhelő,nem engedhetem meg magamnak.
21. Dócy (válaszként erre: 20. - Bared)
2009. máj. 9. 22:19
És hogyan vetted észre, h vérzik a gyomrod?És akkor gyomorra melyik fajtát ajánlanád?Aztán mitől gyógyultál meg?
20. bared (válaszként erre: 14. - Lehoagi)
2009. máj. 9. 22:13
én voltam, én írtam, és biztos, hogy ettől volt...nekem is bizonygatta akitől vettem, hogy tuti nem, bepróbálkoztam 8 hónap múlva, és újra ugyanúgy jártam...az aloe egy nagyon jó dolog...csak nem mindegy, honnan, milyen formában, stb.... nem vitatom, hogy segít sok minden, pl égésre nekem is kiváló..
19. lehoagi (válaszként erre: 18. - Dócy)
2009. máj. 9. 22:11
Dócykám!!!! paradicsom, joghurt!??!! ez nem igazán gyomorbarát, nem!?!? ez egy hosszú folyamat lesz, azt tudom, de addig is ne ilyenekkel teszteld a gyomrod!!!!
18. Dócy (válaszként erre: 17. - Makrai.lilla)
2009. máj. 9. 22:08
Hát azt nem tudom, melyik a rosszabb.Te legalább tudod figyelni, h mi használ mi nem.Én meg csak tükrözéskor tudom meg.Tavaly is egész nyáron ettem a paradicsomot, de lehet nem használt a gyomromnak.De most már nem merek enni ilyen savasakat.Eddig ettem a natúr joghurtot is, de azt hiszem arról is lemondok.De azért ettem ezeket, mert egy kicsit jobb étvágyam volt tőlük.
17. makrai.lilla (válaszként erre: 13. - Dócy)
2009. máj. 9. 21:58
ezért nem értem hogyhogy nem fáj???egy fekély az fáj nem????ezek szerint az enyém a rosszabb-------
2009. máj. 9. 21:54
igen, teljes biztonsággal. egyszerűen nem tudok velük bakizni, bárkinek ajánlom!!!!nem azért, hogy tőlem. kérdezősködj ismerősöktől, rokonoktól, csak szerezd be és idd. Ezt csak azért, hogy ne higgyétek, hogy ez a munka!!!! Ez a segitség!!!!
15. Dócy (válaszként erre: 14. - Lehoagi)
2009. máj. 9. 21:52

Szia!

Te is az FLP terméket ajánlod?

2009. máj. 9. 21:48
igen jó az aloe (de nem mindegyik!!!!!!), mivel lúgos kémhatása miatt a savasodott szervezetünkre nagyon hatékony. Nagyon komoly gyomor-bélbántalmakra is ajánlottam már sikerrel!!! Nem tudom, ki irta, hogy vérzett....nem ettől az biztos!!! Vaki volt, aki vett és nem merte inni!!!!! NE halogassa, ha már kiadta rá a pénzt!! tessék kinyitni és iszogatni. Napi fél-1 dl iható, de akár többet is. Nem tudjátok túladagolni, hisz nincs mellékhatása. Én 5 éve iszom, holnap délig tudnék róla- és a többi termékről mesélni!!! Ehhez még bátorság sem kell!!!
13. Dócy (válaszként erre: 11. - Makrai.lilla)
2009. máj. 9. 21:47
Hát igen,elég furcsa betegség ez.Nekem úgy alattomosan marta ki a gyomornyálkahártyám, szinte észrevétlenül.
12. Dócy (válaszként erre: 10. - Ágota 77)
2009. máj. 9. 21:43
Hát nem tudom,az előző hozzászólás egy kicsit megijesztett, meg már vérzett is a fekélyem, de az lehet, h csak a vizsgálattól.
11. makrai.lilla (válaszként erre: 9. - Dócy)
2009. máj. 9. 21:34
ja hogyneked fekély van,na ezt nem értem nekem nincs,de a gyomor nyálkah.gyulladt és kurvéra fáj,tompa,a fekélyes meg majdnem hogy jobban van...
10. Ágota 77 (válaszként erre: 8. - Dócy)
2009. máj. 9. 21:33
Ha már megvetted akkor próbáld is ki. (Én legalább is kipróbálnám.) Nagyon jó hatással van a szervezetre én több litert is megittam már. Viszont én csak egy evőkanállal vettem be belőle reggelente éhgyomorra. Így is éreztem jótékony hatását. Ha úgy döntessz, hogy kipróbálod, talán ne igyál meg egyszerre fél decilitert.
9. Dócy (válaszként erre: 7. - Makrai.lilla)
2009. máj. 9. 21:30
Szia!Nekem nem fáj, csak érzem h kuruttyol a gyomromban a sok sav,és így nem hiszem, h be tud gyógyulni a fekély.Enni azt kevest tudok.Oké, majd írjál privit, kíváncsi vagyok mit mond az orvos.
8. Dócy (válaszként erre: 5. - Bared)
2009. máj. 9. 21:26
Hú én meg már megvettem, de még nem próbáltam ki, mert félek az ilyen idegen dolgoktól, pontosan attól amit írtál.Csak annyira egyszerűnek tűnt, mikor ajánlották, h éhgyomorra fél dl, és elmúlik a bajom.Milyen szép is lenne.
7. makrai.lilla (válaszként erre: 6. - Dócy)
2009. máj. 9. 21:24

nembaj,aztán vártam is a leveled de nem irtál..sajna most nemvok jol,egyre szarabb ,megyek hétfön ujra orvoshoz de majd leirom priviben,sokan irnak sok jó szerröl stb,nehéz dönteni amit tuti veszek majd az a green mix.neked is fáj még?nekem egyfolytába.

alig tudok enni.

6. Dócy (válaszként erre: 4. - Dócy)
2009. máj. 9. 21:23
Bocsi, elnéztem, azt hittem, h Lilla válaszolt.
2009. máj. 9. 21:21
nekem spec. vérezni kezdtek a fekélyek az FLP-s aloe géltől...
4. Dócy (válaszként erre: 2. - Meruru)
2009. máj. 9. 21:21
Te nem próbáltad ki a gyomorfájásodra?
2009. máj. 9. 21:16
szia dócy:)
2009. máj. 9. 21:14
Azt nem tudom, de édesanyám gyomorfekélyére nagyon jó hatással volt a csicsóka, ha jól tudom édeskrumplinak is hívják. Naponta elrágcsált kettőt, és azóta is eszi, nincs a gyomrának semmi baja.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook