Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Alma-rizs méregtelenítő diéta/kúra fórum

Alma-rizs méregtelenítő diéta/kúra (beszélgetős fórum)


1 2
2013. jan. 15. 22:49
én csináltam néha olyat, hogy 2-3-4 napig csak almát ettem, mást nem. Jó. Kipucol rendesen. Kilóimmal nincs bajom, 1-2 kiló szokott max. fel-le jojózni, szóval nem számottevő, de a pocimat eltüntette mindig seperc alatt az almázás :)
5. Julianne (válaszként erre: 4. - Kerámia)
2013. jan. 15. 22:43
Hat legyel buszke magadra, nagyon ugyesen csinalod a dietat! Igen, a rostban es vitaminokban gazdag gyumolcsturmix csak jo lehet, el is hiszem... Lehet valahogy azt be kene iktatni, mondjuk vacsi helyett egy ilyet??
2013. jan. 15. 22:35
Nekem a reggeli gyümölcsturmix nagyon bevált, érzem, hogy fel vagyok töltődve energiával, és a bőröm is sokkal szebb lett. :)
3. Julianne (válaszként erre: 2. - Kerámia)
2013. jan. 15. 22:16
Persze, hogy erdekel. Nezem is. :) En nemigen tudok hosszu tavu dietat beiktatni az eletvitelemnel fogva, de nagyon-nagyon szeretnek meregteleniteni rovid tavon es erre keresem a legjobb magoldast. Erzem, hogy faradt a testem...
2013. jan. 15. 22:12
Szia! Én is hasonló cipőben járok most. Ezzel a diétával kapcsolatban nincs tapasztalatom... Viszont én most diétázok 6 napja, vezetek róla naplót, nézz be, ha érdekel. :)
2013. jan. 15. 22:07
Igy januar leven nagyon szeretnek egy meregtelenitest csinalni es olvasgatva a neten, az alma-rizs 2 napos meregtelenito kura eleg hatasosnak tunik. Van esetleg valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Vagy mas ajanlat? Nagyon szeretnek 3-4-5 kilot is leadni...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook