Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Allergia miatt lehet? fórum

Allergia miatt lehet? (tudásbázis kérdés)


2015. aug. 25. 05:19

Sziasztok! Azóta hazajöttünk de már 3x kijött. Most is van. Piros, viszket, duzzadt. Passz....


De köszönöm a hozzászólásokat.

5. f3000dc5ef (válaszként erre: 4. - Anyabab)
2015. aug. 7. 08:17
Tipikus allergiás tünet. Szinte bármitől lehet. Ha szerencséd van, akkor ha hazajössz, ott marad amitől kialakult.
2015. aug. 7. 04:07
Sziasztok! Köszönöm a hozzászólásokat. Mitől volt, nem tudom. Sokat segített a Calcium tabletta. Viszont ma elkezdett viszketni a felső szemhéjam es szerintem kezd megint beduzzadni. Rutinosan megittam egy adag Calciumot...
3. 3532273647 (válaszként erre: 1. - Anyabab)
2015. júl. 14. 12:45
Valamilyen étel esetleg víz?Vsz külföldön lehetsz,ha azt írod,beszélt angolul a gyógyszerész.
2015. júl. 14. 12:43

ha anaptejtől lenne, máshol is jelentkezett volna a bőrpír


allergia ez, csak nem a naptejre

2015. júl. 14. 10:00

Sziasztok! Harmadik napja nyaralok és s második napon elkezdett egniégni az alsó szemhéjam, beráncosodott a felső pedig beduzzadt és enyhe bőrpír jelent meg rajta. Berohantam a gyógyszertárba, szerencsémre beszélt angolul a gyógyszerész. Kaptam rá Calciumot és Bepanthent szemre. Ja, és enyhe égő érzés a szem körül.


Gondoltam area, hogy lehet naptej vagy nap. Tapasztalt valaki már ilyet??? Kicsit el vagyok keseredve. Köszönöm előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook