Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Henna eltávolítása a hajból, allergia miatt, hogyan lehetséges? fórum

Henna eltávolítása a hajból, allergia miatt, hogyan lehetséges? (beszélgetős fórum)


4. mama3537 (válaszként erre: 1. - Annina)
2023. máj. 13. 19:30

Hajvágás. Olyan rövidre, amilyenre csak lehet.

Sajnos nincs más opció.

3. Burrit0 (válaszként erre: 1. - Annina)
2023. máj. 13. 18:39

Vagas. Nem fog kijonni. A hajad feluletet ugy kepzeld el, mint a halpikkelyeket. Oda ul be a festek. A szinen lehet valtoztatni. Az varosi legeenda, hogy hennas hajat nem lehet festeni, csak sok fodrasz nem vallalja, mert nem biztosak az eredmenyben.

Kijonni semmivel nem fog. Allergia tesz mutatta ki?? Vagy Hannan vagy biztos?

2023. máj. 13. 18:29
Én most kezdtem el a hennafestést, és elég sokat olvastam róla előtte. Többek között azt, hogy semmivel nem tudod eltávolítani.
2023. máj. 13. 15:45

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata, hogyan tudom gyorsan és hatékonyan, fejbőrt kímélő módon eltávolítani hajamból a natúr hennaporos festést?

Kényszerű döntés, nagyon szeretem a hennavörös hátközépig érő hajam, de másfél év hennázás után hirtelen durva allergiát kaptam. Égő fejbőr, ekcémás kiütések a nyakon, vállon, háton és már sajnos terjed az arcomra. Az egyik szemem is begyulladt, nagyon szúr. Bőrgyógyász kenőcsöt adott, allergia gyógyszert szedek, mégis napról napra rosszabb...

Viszont az allergén hajból való eltávolításával kapcsolatban sem a bőrgyógyász, sem fodrász nem tudott tanácsot adni. A neten olvastam módszerekről (mélytisztító samponok, házi pakolások), de egyelőre tanácstalan vagyok, mivel annyira ég mindenem, hogy véletlenül sem akarok melléfogni, nehogy még rosszabb legyen.

Ezért kérdem, járt-e már valaki hasonló cipőben? Mi a teendő, ha gyorsan kell a hennát eltávolítani és hogyan érdemes csinálni?

Előre is köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook