Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Állatok etetése, itatása...nyáron fórum

Állatok etetése, itatása...nyáron (beszélgetős fórum)


9. Kamillka (válaszként erre: 8. - Mendra)
2010. jún. 13. 22:24
A szomszédunk is hajlamos víz nélkül hagyni a kutyáját úgy, hogy ki van kötve a napra... Én átlocsolok slaggal naponta többször. Egy kicsit felfrissítem a környezetét is és vízhez is jut szegény. Rögtön meghempereg a sárban olyankor és látszik rajta, hogy hálás. Még a slag alá is beáll zuhizni:)
8. mendra (válaszként erre: 6. - 484b000711)
2010. jún. 13. 21:01
Nagyon figyelek én is a vizre és tök jo ,hogy sokan (remélem )igy gondolkodnak nemugy mint a szomszédom aki mellesleg Pap de sokszor látom,hogy nincs vize a kutyinak ugyhogy multkor jo paszba voltam és ráorditottam mert nagyon logott a nyelve szegénykémnek de hála istennek haásos volt ,azota is figyelem ,de összekapta magát az Atya:)
2010. jún. 13. 19:06
Enni kb. ugyanannyit kap, de télen meleg vízzel öntöttem fel a kajáját, most pedig hideg vízzel.
2010. jún. 13. 17:39
Ha felmelegszik a vize akkor vagy töltök hozzá hideget, vagy kiöntöm és feltöltöm hideg vízzel a tálját. Ilyenkor érdemes többször is megnézni a tálat, mert ha felborulhat, és akkor órákig is víz nélkül maradhat. Amikor ilyen időszakban elmegyek otthonról több órára, akkor van úgy hogy még egy edénybe teszek vizet. Kutyum van.
2010. jún. 13. 16:43

Sziasztok!

Nekünk cicánk van.

Nálunk nincs változás kaja terén,mert házi kosztot nem kap,nem is eszi meg.

Reggel 1 kit kat tasakos kap,amúgy wiskas száraztáp mindig van neki kirakva.

A vízre mi is figyelünk.

2010. jún. 13. 13:51
Semmi esetre sem marha pöri tarhonyával ebben a melegben.Véleményem szerint én legalábbis igy gondolkozom a kutyáimrol ,mintha magamra gondolnék .Sok folyadék lazább kaja aztis inkább este a hüvösbe.
2010. jún. 13. 13:04
Tápot kap mint eddig főtt hússal vagy aszpikkal, de este meg kora reggel adom neki oda, napközben csak vizet kap. Séta közben is itatom ilyen melegben.
2010. jún. 13. 12:51
Én többnyire ugyanazt,mint egyébként.Arra azért odafigyelek,hogy lehetőleg még soványabb husit/felvágottat kapjanak mint egyébként mondjuk télen(bár akkor sem szalonnáznak:D:D)mert abból indulok ki,hogy nekem se esne jól ilyenkor bármilyen túl nehéz étel...inkább az ivásra figyelek náluk,ha van rá mód 3óránként cserélem a vizüket,hogy mindig friss és hideg legyen.
2010. jún. 13. 12:32
Sziasztok!Engem az érdekelne, hogy ilyenkor nyáron, mikor meleg van, ki mit ad enni a kutyájának, macskájának, esetleg egyébb állatkának.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook