Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Állatok a lakásban? fórum

Állatok a lakásban? (beszélgetős fórum)


1 2 3
7. badonyimariaeva (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2007. ápr. 24. 18:26
Oroszlán,tigris,ilyenekre gondoltam a vadállatokra,de néha a páromat is ebbe a kategóriába sorolnám.....
2007. ápr. 23. 23:53
Hát nekünk egy kutyánk van,és egy cicánk a lakásban.Lehet hogy nem vadállatok,de így is furcsán néznek a szomszédok,hogy nem az udvaron tartjuk őket.Látom az elkerekedett szemüket,amikor a Csiki felugrik a kanapéra.
2007. ápr. 23. 22:38
Vadállat? Pl.: pók? azt bizti nem! De mókus, degu, hörcsög és egér, az van nekem is... imádom őket! Az a fontos, hogy megfelelő körültekintéssel kell kiválasztani a 'leendő' kedvencet. Helyigény, munkaigény, időigény, csendigény,stb. Szerintem nyugodtan lehet lakásban tartani, addig biztosan, amíg a gazdi is és a jószág is jól érzi magát :)
4. emagdi (válaszként erre: 2. - Badonyimariaeva)
2007. ápr. 23. 21:54

ha megfelelően tartják, ám legyen.

(mondjuk nem tudom mit értesz vadállat alatt, de sok hüllőt lehet teljesen kultúráltan lakásban tartani..., mondjuk én jobban szeretem a szőrös állatkákat:))

2007. ápr. 23. 21:52

a témához annyit, hogy nagyon meg kell gondoloni, hogy milyen állatot, mekkora lakásban, és hogy mennyi ideje van az embernek velük foglalkozni.

ha minden optimális, akkor nagy öröme lehet az embernek a lakásban tartott kedvenceiben!

2007. ápr. 23. 21:52

Mi a véleményetek,hogy sakan tartanak vadállatot,

hüllőket,a lakásukban.

2007. ápr. 23. 21:50
Állatok a lakásban?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook