Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Álláskeresés fórum

Álláskeresés (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
68. spinneli (válaszként erre: 67. - Bildus)
2010. ápr. 18. 14:11

versenyvizsga csak a köztisztviselőknek kell, közalkalmazottaknak nem.

Olyan munkakörrre ne jelentkezz.


Milyen munkakörökre jelentkeztél eddig, melyik városban laksz?

67. bildus (válaszként erre: 66. - Spinneli)
2010. ápr. 18. 14:08

Van egy okj-s jogi asszisztens szakmám,és egy szociálpedagógus diplomám,ezenkívül ecdl bizonyítványom,nyelvvizsgám,és tudok vakon gyors-,és gépírni :) (És szeptemberben kezdem a jogi egyetemet,illetve ha indul akkor szeretnék még elvégezni egy két éves kiegészítő képzést a szocpedhez,vmi gyógypedes valamit.De természetesen mindehhez pénz kéne!) De cseszhetem az egészet... :(

Naponta küldök önéletrajzokat mindenfelé,de csak az a válasz jön,hogy kösz,de nem kellesz!És mindenhová kell a közigazgatási versenyvizsga,ami ugye nem kevés pénz.És a vicces az egészben,hogy több olyan embert is ismerek,aki anélkül dolgozik hivatalban,hogy max érettségije van.És még ami dühít,hogy egyrészt hiába csinálnám meg,akkor sem alkalmaznának,másrészt meg ebből van egy szakmám is,két éven át tanultam,majd okj-s vizsgát tettem belőle,de azért még dobjak ki az ablakon 23 ezer ft-ot :S

66. spinneli (válaszként erre: 65. - Spinneli)
2010. ápr. 18. 11:22
mi a végzettséged?
65. spinneli (válaszként erre: 64. - Bildus)
2010. ápr. 18. 11:21
nem benyomásra gondoltam, hanem, hogy ők nem tudnak-e valamit.
64. bildus (válaszként erre: 63. - Spinneli)
2010. ápr. 18. 11:20

Persze,az volt az első.De sajnos nem nagyon van olyan ismerősöm,aki befolyással rendelkezik :( És úgy veszem észre,hogy mindenki őrzi,védi az ő kis állását,ezért nem is nagyon segít.Ígéreteket persze kaptam már dögivel :S És a vicces az egészben,hogy egy elég befolyásos alpolgármester a szomszédom,aki szintén ígért már fűt-fát,és mégsincs munkám :S

De igazából nem is a lakóhelyemen keresnék munkát,hanem ott,ahol a párom lakik.Már ott is érdeklődtünk,de nagyon nehéz mindenhol :S

63. spinneli (válaszként erre: 61. - Bildus)
2010. ápr. 18. 09:49
az ismeretségi körödben próbálkoztál már?
2010. ápr. 18. 09:43
Próbáljatok itt keresni [link] meg olyan helyre is beadni ahol nem keresnek. Úgy néz ki lesz állásom, máshol. Amíg nem írom alá a szerződést, addig nem kiabálom el. Muszáj elköltöznöm egy időre. Remélem a kapcsolatom bírni fogja. SOk sikert mindenkinek. Bildus sulikat nem próbáltál? Iskolatitkárokat szinte mindig keresnek, kezdetnek az is megteszi,nem?
61. bildus (válaszként erre: 60. - 7c79ff1565)
2010. ápr. 17. 12:25
Hát,nem örülök neki,hogy más is ilyen helyzetben van.Persze picit könnyebb,ha azt látod,hogy más sincs jobb helyzetben,na de akkor is!
60. 7c79ff1565 (válaszként erre: 59. - Bildus)
2010. ápr. 17. 07:41

:-( Szomorú ami ebben az országban folyik álláskeresés miatt. Ne aggódj, ha egy kicsit vígasztal, én se találok munkát, komoly végzettségeim vannak, és már 196 álláshirdetésre beadtam a jelentkezésemet, és abból eddig 3 ra hívtak vissza. Nemcsak neked nehéz, szerintem mindenkinek, akinek nincs protekciója:-((( bübüü

hát csajok remélem lesz vmi még idén, mert kiugrok a 9.-ről:-( elegem van

59. bildus (válaszként erre: 57. - Ametiszt19)
2010. ápr. 16. 14:21
Szerintem fogadd el az állást!Én két hónapja államvizsgáztam,a lakóhelyemen egyáltalán nincs munka,vagyis csak a protekciósoknak!!!Már több,mint 50 elutasításon vagyok túl,diplomával,okj-s szakmával,nyelvvizsgával,ecdl bizonyítvánnyal,gyors-,és gépírói ismeretekkel.És sehová nem kellek! :( Már komolyan megfordult a fejemben az is,hogy van-e értelme így az életemnek!?Egyszerűen már nem bírom tovább...
58. Tjudor
2010. ápr. 10. 12:34

Sziasztok!

Párom keres riasztó szerelési illetve bármilyen biztonságtechnikai munkát.

Ha tud valaki, kérem szóljon.

Pest megye érdekelne és Budapest környéke..

2010. márc. 22. 22:44
Én is keresgélek folyton :( Mindenhonnan azt kapom, hogy milyen aranyos meg lelkes vagyok és tök jó,csakhát nincs pénz nincs pénz, nincs státusz... Most van lehetőség egy helyen, de 170 km, és közalkalamzotti állás, diplomás minimálbér. Ti elmennétek? A másik, hogy párom is itt van. De el kéne indulni. WÁh! Amúgy lefoglalom magam, mindig akad valami (ha más nem,akkor takarítás a család helyett....) Hajrá, ne adjátok fel. Én a workmania.hu-t és a [link] szoktam nézni leggyakrabban, de szinte minden nap olvasok álláshirdetéseket, országos szinten. Ti?
2010. márc. 22. 17:18
én is megőrülök már ettől a munkanélküliségtől. szombatonként suli, muszáj vmit még tennem magammal, ki kell adnom egy rakás pénzt, h legyen még egy papír h több esélyem legyen., röhej, fősulis végzettség, nyelvvizsga, gyors és gépírás, + 3 egyéb végzettség gazdasági, pénzügyi, pályázatírói, közbeszerzői és sehova se kellek. sőt még nem is találok semmit se, mert eccerűen nincsen.. faxa egy állapot:-(((( ti hogy álltok? talált már valaki munkát?
55. Ametiszt19 (válaszként erre: 54. - 7c79ff1565)
2010. febr. 9. 22:47
Én sem nagyon :D
54. 7c79ff1565 (válaszként erre: 53. - Ametiszt19)
2010. febr. 9. 21:34
szerintem valami épületes dolog, ács-állványozó, szigetelő.. ilyen segédmunka féle.. de én sem vagyok alkalmas erre, már cska azért sem mert női segédmunkást ilyen építészes területre nemigen láttam :-)
53. Ametiszt19 (válaszként erre: 51. - 7c79ff1565)
2010. febr. 9. 20:43
Mit csinál egy állványozó? Félek erre nem lennék alkalmas :)
52. Ametiszt19 (válaszként erre: 50. - Marcsix)
2010. febr. 9. 20:42
Dejó, gratulálok!! :)
51. 7c79ff1565 (válaszként erre: 44. - Marcsix)
2010. febr. 9. 18:47
é ncsak dunaújvárosban tudok betanítot állványozót keresnek.
50. marcsix (válaszként erre: 47. - Ametiszt19)
2010. febr. 9. 18:10
összejött egy villanyszerelői meló, így nem kellett utána járni, de gondoltam azért megírom. :)
49. Ametiszt19 (válaszként erre: 48. - 31726522b9)
2010. febr. 9. 16:32
Szió! Sok sikert :)
2010. febr. 9. 15:34

Sziasztok!

Én lakás-vagy családi ház takarítást keresek Budapesten.Referenciám van,erkölcsivel is rendelkezem.

Van több éves gyakorlatom is van.

E-mail:asitha@citromail.hu

47. Ametiszt19 (válaszként erre: 46. - Marcsix)
2010. jan. 27. 15:57
Hajrá :D
46. marcsix (válaszként erre: 45. - Ametiszt19)
2010. jan. 27. 15:47
köszi szépen, megérdeklődjük!:))
45. Ametiszt19 (válaszként erre: 44. - Marcsix)
2010. jan. 27. 15:45

Sok helyen a Dechatlonba is keresnek eladókat. Mondjuk fiatalabbakat keresnek,olyanokat,akik szeretnek sportolni (ez a lényeg,nem a képzettség,írjatok be mindent,:D). Lehet neten itt, illetve az üzletekben érdeklődni.

[link] Én is beadtam a jelentkezésem hozzánk,hátha.

44. marcsix (válaszként erre: 43. - Ametiszt19)
2010. jan. 26. 21:57
jajj, nagyon aranyos vagy, na tök jó lenne, ha bárki aki tudna valamit írna. nekünk sajnos elég messze lenne. :(
2010. jan. 26. 14:44

Sziasztok. Nem tudom tudjátok-e, Kecskeméten MErcedes gyár épül. Németül tudó mindenféle szakembert keresnek. Gondoltam beírom,hátha segít ez valakinek. [link]

Én is munkát keresek különben. Hajrá,ne adjuk fel :)

2010. jan. 25. 14:23

Sziasztok.


Ha valaki tudna villanyszerelői, vagy klimaszerelői, esetleg targoncás munkát, nagyon hálás lennék, ha szólna. Pest és környéke!


Férjemnek nincs munkája, két gyermeket kell eltartanunk. Nagyon fontos lenne ha tudna nekünk segíteni valaki. Én sajnos nem tudok elmenni dolgozni, mert van egy 1 éves kislányom, aki még nagyon rám van "szorulva".


Előre is köszönöm!

2010. jan. 3. 16:51
ismerős, sajna én is állást keresek, a majdnem 100álláshirdetés közül jó ha 4 en visszaküldtek valami igazolást, h nem vettek fel. Abból egy hívott be. Főiskolai végzettséggel, középfokú nyelvvizsgával, +3 egyéb gazdasági-p.ügyi, pályázatírói képesítéssel se tudok elhelyezkedni:-( Röhej ez az álláskeresés, ma már cska protekcióval megy elhelyezkedni... nekem sajna nincs, meg gondolom sokatoknak sem...
2010. jan. 3. 16:42

Sziasztok!

Ez tényleg röhej hogy mint fiatal pályakezdő pl hiába küldöm el az önéletrajzomat nem vesznek fel mert magasabb fizut kéne adniuk.A másik hogy válasz általában nincs.....a harmadik amin teljesen kiakadtam hogy én mondjam meg mennyit kérek bérnek....na persze aztán kiválasztja azt a hülyét aki a legkevesebbet kéri.Milyen világban élünk??????

2009. dec. 29. 10:57
nagyon nagy szükségem van rá.fizetnem kell a lakáshitelt.és gyermekeim vannak.eladó a szakmám.de mást is vállalok.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook