Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Állandó jobboldali hátfájdalom reggeltől, másnál volt már hasonló, mi okozhatja, mi segíthet? fórum

Állandó jobboldali hátfájdalom reggeltől, másnál volt már hasonló, mi okozhatja, mi segíthet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2023. jan. 15. 12:17

Sziasztok !

Szerintem 1-2 nap múlva segíthet egy könnyű torna,

én az online kardió light ot csinálom hetente 4 szer,

a rendszeres masszázs is segíthet .

2023. jan. 15. 10:48
Nagy valószínűséggel elfeküdted, hamar rendbe jön. A fekvés nem fog jót tenni, de egy izomlazító, gyulladáscsökkentő krém igen. Jobbulást kívánok!
2023. jan. 14. 20:41

Nekem ilyenkor a flector rapid szokott használni+mydeton, azaz fájdalomcsillapító és izomlazító.

És semmiképp nem ajánlom a fekvést, inkább törekedni kell arra, hogy a megszokott módon mozogj, mert ha merev vagy, akkor mégjobban begörcsöl minden és jobban fáj, de ezt biztos tudod, ha van nyaki sérved. Arra sem a fekvés jó, hanem a mozgás!!!!

2. kisj
2023. jan. 14. 19:55

Ha csak ma reggeltől fáj, akkor esélyes, hogy elmúlik.

Gyulladásgátló fájdalomcsillapító és izomlazító jól jöhet.

Nyugodtan mozoghatsz.

Ha mégis feküdni szeretnél akkor kemény felületen tedd.

2023. jan. 14. 19:44

Sziasztok


Ma reggeltől egyszerüen egyre jobban fáj hátul a jobb oldala a hátámnak. Ez a tipikus idegi fájdalom. Ha mély levegőt veszek, vagy dőlök jobbra balra. Akárhogy helyezkedem már mindenkor jelentkezik. Sehogy sem jó:( sztem vagy elfekduhettem vagy megfázott tegnap. Nyaki servem is van, lehet arrol is pass.

Voltatok már így? Gondolom fájdalom csillapíto es agynyugalom segíthet es ne mozogjak.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook