Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Állandó idegesség ellen mit lehet tenni (nyugtató szedésén kívül)? fórum

Állandó idegesség ellen mit lehet tenni (nyugtató szedésén kívül)? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. júl. 21. 12:45

és álln = állni.


Áh, inkább leírom még 1x:

Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkon bosszút állni. :)

8. teltzsu (válaszként erre: 5. - Teltzsu)
2008. júl. 21. 12:45
önmagunkot = önmagunkon :)
7. 025c5b6977 (válaszként erre: 5. - Teltzsu)
2008. júl. 21. 12:44
Ez egy rettentő jó idézet :) még sosem hallottam, de igaz. Ezt megjegyzem magamnak :)
2008. júl. 21. 12:42
Attól függ, mi okozza az idegességedet. Elcsépelt, de a problémát, az alap kiváltó okot kellene rendezni. Ez bizony nem egyszerű, könnyebb bekapni 1-2 dilibogyót, de sajna az nem old meg semmit. Nézz bele erről szóló könyvekbe, de az is segíthet, ha valakinek jól ki tudnád beszélni magad, kiönteni a mi nyomaszt, ami miatt stresszeled magad. Legfontosabb vona a szemléletváltoztatás. (Tréfásan: beveszem a lesz...m tablettát, és :) az én fenekemből süt a nap!)
2008. júl. 21. 12:40

Meditálj, jógázz, taijizz vagy egyszerűen tanuld meg az autogén tréninget.


És ne feledd: "Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkot bosszút álln." ;)

4. KIKY
2008. júl. 21. 12:38
először is meg kell szüntetni az idegességet okozó dolgokat... már ha lehtséges! ingerszegény környezet, pihenés, kikapcsolódás, nyugtató tea
2008. júl. 21. 12:38

Ez egy nagyon jó kérdés :) engem is érdekelne a megoldás.

Nekem átmenetileg az segít, hogy elkezdtem kineziológushoz járni, és majdnem fél évig rettentő jól kezeltem a nehezségeket, és azóta bár visszajött ez az ideges vagyok időszak, de sokkal jobban tudom már kezelni mint a kineziológus előtt.

Ez szerintem pszichés kérdés is, mert van akit nem lehet felbosszantani semmivel, van aki meg egyből idegeskedik, a legaprobb dolgon is. Én ezek közé tartozom, a jövőn is annyira ki tudok akadni, holott igaziból tudom hogy felesleges.

2008. júl. 21. 12:35

Egy kis elfoglaltság idegeseknek:

szerezz levendulavirágot, szövetet, tűt, cérnát és ezekből készíts saját kis nyugtató párnácskát (pl. 10x10-est)

aludni is lehet vele, de napközben is jó érzés beleszagolni

ha kezd csökkenni az illata, csak morzsold meg egy kicsit a párnát

2008. júl. 21. 12:27
Állandó idegesség ellen mit lehet tenni (nyugtató szedésén kívül)?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook