Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Alfa Romeo 147 mankókerék fórum

Alfa Romeo 147 mankókerék (beszélgetős fórum)


6. Channa* (válaszként erre: 4. - Apeeng)
2022. nov. 13. 11:49

Mi megoldottuk úgy, hogy br mankókerék hely volt, de a fedelet megemeltük hungarocellel, hogy beférjen a rendes kerék.


Én is ezt javasoltam, csak lehet, hogy nem voltam érthető.

5. de82bd5a12 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 10:32
"Vettem egy Alfa romeo 147 1.6 twin spark-ot" - jó ízlésed van 👌
2022. nov. 12. 22:22

ha szabad javasolnom, ne javítókészletet vegyél, hanem egy ötödik kereket(ami most pótkerék lesz)...persze ha mankókerék hely van, akkor mankókereket.

(A javítókészlet több kárt okoz, mint segítséget..)


Kérdezz meg egy nagyobb, de ránézésre normális gumisműhely-főnököt, tud-e a kocsidra egy méghasználható kereket...aztán meglátod mit van arca kérni érte.

3. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 12. 20:50
Így igaz, az Alfához egyáltalán nem jár pótkerék. Páromnak is Alfája van, ezért biztosan tudom ☺️
2. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 12. 20:29

Mi is hasonlóan jártunk, de nem problémáztunk rajta. Vettünk egy kereket és betettük a pótkerék helyére.


Azt javaslom, hogy te is begyél egy kereket és tedd a mankókerék helyére, hátha kell valamikor.

2022. nov. 12. 20:25

Vettem egy Alfa romeo 147 1.6 twin spark-ot, 2004-es évjáratút. Nem volt benne pótkerék, ami tudomásom szerint jár(na) az autóhoz. Az eladó azt mondta, hogy ehhez nem is jár gyárilag mankókerék, csak javítókészlet. Mondjuk, az sincs benne. A helye ott van a hátsó csomagtérben.


Kérdésem: ez így igaz, vagy meg lettem vezetve?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook