Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Alakformáló masszázs fórum

Alakformáló masszázs (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 7. 20:42
Köszi, aranyos vagy.:) Igen nagyon hasznos a szauna, én is szaunáztam anno is, különösen az infra jó. Hallottam ZEGen is ilyen maszit, dicsérték azt is. Szerintem érdemes kipróbálni, de próbálj meg tapasztalatokat beszerezni, beszélni olyanokkal, akik már voltak ott, ahova te szeretnél menni. Én legalábbis ezt csináltam és ez alapján választottam. Neked is sok sikert!
5. Ilicica (válaszként erre: 4. - Georgina84)
2010. ápr. 7. 18:09
Köszi a válaszod. Én Pestre biztosan nem megyek miatta, mert Zalaegerszegi vagyok, de hallottam, hogy itt is van ilyen mintha 2500Ft/alkalom lett volna. De azt mondta a kis hölgy, hogy előtte el kell menni legalább 3 alkalommal szaunázni, mert különben nem indul el a folyamat. Láttam, hogy te ismét megpróbálkozol vele. Sok sikert és kitartást.
2010. ápr. 7. 10:22
én 10 alkalmon voltam, 5000 Ft egy alkalom és lement hasról csípőről 4-4centi, combokról darabonként 7-7 centi. Alakformáló masszázs a neve, én Pesten voltam, beütöd a googleba, kiad sokat. Reklámozni nem akarok... Ja és a narancsbőröm is látványosan javult.
3. Ilicica (válaszként erre: 2. - Georgina84)
2010. ápr. 7. 06:42
És konkrétan mi a neve a masszázsnak és mennyibe kerül? Én csak hallottam róla, de még senkivel nem beszéltem aki csinálta volna. Végül is a kiló nem annyira fontos, de látható akkor is ha centiben mérhető. Kb. hány alkalom kell ahhoz, hogy elinduljon?
2010. ápr. 6. 19:17
Én jártam és eredményes volt, centik mentek le, kilók nem nagyon, de centi elég sok és azóta sem jött vissza pl. a combomra a centik, a hasamra sajnos igen, de arról én tehetek... :) Ja és sokkal szebb lett a bőröm. Persze nem mindegy hova megy az ember...
2010. ápr. 5. 21:38

Járt már közületek valaki ilyen jellegű masszázsra?

Ha igen milyen eredménnyel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook